ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo da i ja podjelim svoj jad sa drugima….možda nam svima bude lakše….neću u brojkama već u postocima jer postotak ipak svakom ima isto značenje.

Dakle uletim ja u dionice/fondove negdje krajem 2006…..2007 ludilo godina (zaradio 40-ak posto na brzinu…ludilo)…..počelo se pričat o margin kreditima (nemožeš izgubit kažu)….uzeo ja margin koliki sam god mogao….istog dana kada sam ga uzeo, upucao sve unutra (većinom u fondove) i od sljedećeg dana počeo ovaj downtrend (DA, DOSLOVNO SLJEDEĆI DAN)…..servisirao ja lijepo 1,2,3 ko zna koji margin call i nakon što više nisam mogao konačno zatvorim jebeni kredit…..

100% cash i ponovno unutra jer ne može vječno padat (crobex na negdje 3.600)….u međuvremenu ništa prodao – dokupio još malo (crobex cca 3.200)….

sad bi mi portfelj (atpl, thnk, jdpl, ht, tnpl) trebao narasti negdje otprilike 150% da dođem na ono što sam uložio krajem 2006….stvarno lijepo zar ne!!!!!!!!!!

ali nema veze….nije kraj svijeta….sve je to neki virtualni gubitak….drž’te se sutra

Cijeli dan nismo napunili ovu temu kao zadnih 2 sata. Vidim da nisam sam u tim velikim gubitcima i sad ću nekako ići lakše spavati iako nisam siguran da li ću zaspati…. [sad]

na 4300 sve prodajem...


Bez obzira što je činjenica da su Lonza i Jerković najveći gubitnici, vjerujte da oni spavaju ko bebe.
[lol] Čaša mlijeka i to je to. [thumbsup]

otprilike kao na FNVC… gric gric naivci, a netko iz top ten otpusta. Isto pije casu milijeka dnevno.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Krenuo izgleda trenutak istine ovdje.

Evo ja imam 390 kom po prosječnom ulazu 2600 kn pa računajte koliko je duboka moja provalija. Portfelj 100% ATPL. Ne dam ih ispod kupovne cijene makar me pokopali sa njima, a kako je krenulo to bi se moglo i ostvariti jako skoro.

Ima li tko da je u većim govnima?


mislim da ima
[/quote]

Ako imaš love kupit ćeš 390 kom po 900 pa će ti ulaz biti pristojan tako razmišljaj inače u suprotnom ćeš se načekati ako ti lova ne treba mirno spavaj biti će i neka dividendica …

Glasnogovornik IGH na neodređeno

idem spavati postalo je predepresivno pozdrav svima [bye]

Glasnogovornik IGH na neodređeno



Bez obzira što je činjenica da su Lonza i Jerković najveći gubitnici, vjerujte da oni spavaju ko bebe.
[lol] Čaša mlijeka i to je to. [thumbsup]

otprilike kao na FNVC… gric gric naivci, a netko iz top ten otpusta. Isto pije casu milijeka dnevno.
[/quote]
Otpusta PBZ
a to cemo vidjet za par dana…..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

TabascoKrenuo izgleda trenutak istine ovdje.

Evo ja imam 390 kom po prosječnom ulazu 2600 kn pa računajte koliko je duboka moja provalija. Portfelj 100% ATPL. Ne dam ih ispod kupovne cijene makar me pokopali sa njima, a kako je krenulo to bi se moglo i ostvariti jako skoro.

Ima li tko da je u većim govnima?

Sa malim zakašnjenjem prijavljujem da sam u nešto većim govnima od tebe.

Sa malim većim zakašnjenjem drugovi; još veće govna….još veća!!

čitam već dvije godine ali nisam imao živaca pisat.Pogledajte kad sam se pridružio, lakše je kad možeš reći onima koji te razumiju.

LEAVE THE WORLD BEHINED


Cijeli dan nismo napunili ovu temu kao zadnih 2 sata. Vidim da nisam sam u tim velikim gubitcima i sad ću nekako ići lakše spavati iako nisam siguran da li ću zaspati…. [sad]

jel to po onom sistemu,nema veze kaj mi crkla krava eno susjedu su crkle dvije [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ma ja znam da me ovdje ne moze niko pobiti jer moj ulaz je na 3200kn [embarass] ,srecom pa sam na kapaljku uletio sa samo 10 komada [smiley],znaci pravilnim malim dokupom nize sam od kamenca [lol] pa ak bude jos ronilo valjda ce brat prodat stan da mi vrati lovu [thumbsup] samo vec ga prodaje mjesec dana i nikak ne ide [cry]

zaboravih dodati da sam u istim g…… u jdpl,ipkk,viro

Ha, kad buraz nađe kupca neka ovaj ode po kredu kod braće lehman. Pa nek burazi prodaju kredit uz 5% bear sternsima. Pa ovi uz još 5% diskonta meril linču. sve prate fani i fredi. Osigurava AIG. jamci stalno zaposlenje, osiguranje ništa…
Uspjeh zajamčen

[thumbsup]

Da se i ja izjadam jdpl, atpl, ingra kupljenina crobiju 3200, par sto tisuća i hebeni ht odprije. Prinos cca -25% do danas. od sutra ne brojim… Čekam s njima penziju ako treba a neam ni 30…

Al sam se do suza nasmijao večeras, čitajući nekoliko zadnjih stranica foruma… Svaka čast [lol]


zamislite da ste kupili nekog rembrandta prije 70 godina.
par godina poslije možete za njega dobiti kilu brašna i 5 jaja.
je li zato rembrandt bio loša investicija?
je, ako ste ga zaista i prodali za brašno i jaja.

ah to mozemo samo zamisliti je je car sjene kako su ga zvali tj.čiča rembrant za zivota imo toliko love da si ovi nasi tajkuni to nemogu ni zamisliti
e ali postoji jedna caka,toliko je radio da se bas u lovi nije ni nauzivo-to je ta paralela -mi imamo izvantedne papire ali na neki cudan nacin ne uzivamo u njima
pofuk

ja se držim onoga da dok ne prodam nisam izgubio…ulaz mi je 2900,00 i nema prodaje dok se ne vratimo na 3… [cool]

nisi li ti konane rekao da siprodao.ako si prodao spušio si.osim ako sutra kupiš za manje 🙂
ja osobno pusim kojih 200 somova od pocetka godine. nesto sam keša i izvadio van i potrošio.pari mi trebaju upravo sada ali ove što su u dionicam sam trenutno prekrižio.
ne sumnjam da će se vratiti na tah ,a vjerojatno i preko samo je pitanje kada?
ijep pozdra svima…sutra ropet rokaj fest čini mi senekako…

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close