ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…..večer C

-Ja sam upao na 2600 i sitno ….. , a onda sam preljevao ….

-Najčešće iz šupljeg u prazno ….. , ali sam prepolovio broj ATPL i to po ljetu , još
dok je "plesao" V.L….. (za prijatelje Vlaho)

-Imam još i IGH , DLKV …. , tako da je ovo samo dio problema …. HT-zanemarivo …

-Nema razloga za zabrinutost , ako sutra padne već ste zaradili ….[smiley]

-Tužna je činjenica kako sam ja marljivo skupljao , već bi mi na 2100-2200 bilo 0:0,
a sada to izgleda tako nedostižna razina …..

-Ali važno je da je Governor OK , pustiti će me u neboder (zaključavaju)….. , ovdje
za skakanje sa mosta je dosta velika gužva …..

…… dijele brojeve …. , tko zna kada bih došao na red ….[smiley]

.Dr M Wagner

Evo ja živim na visokoj nozi[na 9.-om katu] i za takve slućajeve iznajmljujem terasu…za sada još ne dijelim brojeve..nema čekanja…i cijena je dostupna,može i u dionicama [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

daj nemojte zahebavati da imate 150 soma eura u tome!!!?

Evo da vas malo utješim, DRYS pao samo 8,57% a DSX 6,06%. Valjda se stvarno bliži dnu ovo sa brodarima…
Inače DRYS sada ima P/E 0,94 [lol]

….i ja pušim. Ulaz mi je oko 2350 i postao sam dugoročni investitor. ATPL ne podajem dok ne zaradim, za koji dan ulazim, da smanjim prosjek. Pokušavam slijediti ovo:

Andre Kostolany-a kaze da nema nigdje toliko glupana, koliko ih ima na burzi,a to su ljudi koji žive daleko iznad onog što im dopuštaju njihove umne sposobnosti. Sad vam je situacija na burzi kad ima više glupana nego papira,a ta ovisnost vam se uvijek važe! Ima još jadna pametna od Kostolanya, a kaze da "kad je kriza velika, glupom je to razočaranje do smrti, a pametnom prilika još veća"

Evo ja skromno uzeo 10 kom po 1600 u utorak……

ma ja znam da me ovdje ne moze niko pobiti jer moj ulaz je na 3200kn [embarass] ,srecom pa sam na kapaljku uletio sa samo 10 komada [smiley],znaci pravilnim malim dokupom nize sam od kamenca [lol] pa ak bude jos ronilo valjda ce brat prodat stan da mi vrati lovu [thumbsup] samo vec ga prodaje mjesec dana i nikak ne ide [cry]

zaboravih dodati da sam u istim g…… u jdpl,ipkk,viro

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A danas se oglasio i poznati George Economou, da nas eto utješi kako će jednog dana biti bolje:

…I believe the turmoil in the financial markets hasdented confidence and psychology, it is not a matter of fundamentals. Whenthe turmoil in the financial markets subsides and the current economicenvironment stabilizes we will see shipping rates rebound. I will notargue today’s undervalued nature of our stock as the stock market isplagued by irrational behavior which has even hit industries with healthyprospects. I am confident that those shareholders who have the same longerterm horizon with us stand to be rewarded for their loyalty and patience.Management continues to be a strong believer in Dryships stock and futurecompany prospects owning approximately 35% of shares outstanding posttransaction and will create future value for its shareholders…

Vaš link


Ja sam ti dao stotku a kad ono upisalo ti samo 50%. Mislim da imaš problema s moderatorima [huh]

Nece biti. Prije se moj druki odblesira da udjeli keca u istom trenutku pa opet pao u trans. To daje prosjek 50%. U svakom slucaju zahvaljujem na stotki.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Moj prosjek ulaska je 2180, al nema vise kesa. Nije strasno, nije ni malo, al svakog boli njegov minus. No, ako se moze cekat, stavari ce se opravit s vremenom. Jedino je problem sto se ne zna koliko vremena…

Ja cekat mogu … al moja zena .. ce mozda popizdit kroz neko dogledno vrijeme, e onda cu bit pod stresom, ko marigin call

*** *****


Evo ja skromno uzeo 10 kom po 1600 u utorak……

je i ja nekad sad bi imao 20 [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

zamislite da ste kupili nekog rembrandta prije 70 godina.
par godina poslije možete za njega dobiti kilu brašna i 5 jaja.
je li zato rembrandt bio loša investicija?
je, ako ste ga zaista i prodali za brašno i jaja.


zamislite da ste kupili nekog rembrandta prije 70 godina.
par godina poslije možete za njega dobiti kilu brašna i 5 jaja.
je li zato rembrandt bio loša investicija?
je, ako ste ga zaista i prodali za brašno i jaja.

je losa je investicija jer bi par godina poslije kupio pikasa za litru konjaka i remrandt-a za kilu brasna i 5 jaja, ovak ce morat taj cekat jos 70 godina da mu se vrati vrijednost [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close