ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja više minus uopće i ne računam. Smatram ga, onako, virtualnim, ko u računalnoj igrici.
Zadnjih dana kao mantru ponavljam frazetinu kako se u dionice ulaže na rok od barem tri godine, i to s viškom love.
A minus mi je bogtesačuvaj: ATPL, prosjek ulaza oko 2300; DIOK, prosjek oko 400 i nešto; PDBA, prosjek oko 1700.
– ATPL bi se mogao spustiti na 1100-1200 kn
– DIOK bi mogao zaroniti na 250-270 kn
– PDBA nakon što sjednu dionice od dokapa vjerojatno ide blizu nominale od 400 kn

Al me sve to, vjerujte mi, uopće ne sekira. Sad me je već počelo zabavljat. Iskreno.

hate red



ja u minusu nekih par stotina tisuca kuna…ovako se ljudi otvore samo kada su pijani,ocito i kada gube na burzi..idem se napit,SAM.

bit će nas noćas s bocom, ali K-plus piva jer mi je cijeli novac u atlantskoj pa nemam [bye]
[/quote]
dakle da rezimiramo situaciju
ja sam u najglupljoj poziciji jer sam u strahovitom minusu a cak nisam nikad ni bio u plusu kad bolje razmislim,zato Vas moli nemojte kukati jer cu Vam prvi puta u zivotu dijeliti kečeve pa cete vidjeti kako izgleda neizlazna situacija
pofuk




ja u minusu nekih par stotina tisuca kuna…ovako se ljudi otvore samo kada su pijani,ocito i kada gube na burzi..idem se napit,SAM.

bit će nas noćas s bocom, ali K-plus piva jer mi je cijeli novac u atlantskoj pa nemam [bye]
[/quote]
dakle da rezimiramo situaciju
ja sam u najglupljoj poziciji jer sam u strahovitom minusu a cak nisam nikad ni bio u plusu kad bolje razmislim,zato Vas moli nemojte kukati jer cu Vam prvi puta u zivotu dijeliti kečeve pa cete vidjeti kako izgleda neizlazna situacija
pofuk
[/quote]

Pa valjda ima i u tvom kvartu kiosk posrnulog Tiska da i ti kupiš koju bombicu, il dve, Badela [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Imam puno manji ulaz od navedenih clanova….no ipak boli… [cry]
sta je za rec………drzmo se ….svi smo u oluji svih oluja….
imamo dobar brod….
treba sam izdrzat…poputu ce bit zlo…ali i nakon najgore oluje dodje sunce….i
ak se sjecate…….jako vedro…sve je puno bistrije….
netreba nis nabrzaka napravit…i ak padnemo jos par posto….nije kraj….jer nemozemo do 0
kad tad treba doc do odbijanca…..
netko mi je jednom rekao
grafovi su kao fizika , odnosno linije su kao tijela koja se gibaju..
znaci…zakon akcije i reakcije..
ja tebe lupim ti meni padnes na pod ( ili vratis) [lol]

Ovo je urnebesno smijesno,onaj dio sa fizikom…Kolega da izvinete,kakva ste vi sranja tu ispricali 😉
Rekao bih Vam drzte se dionicarstva,no vjerujem da bi to u ovoj sitaciji moglo biti malo sarkasticno.Ok recimo to ovako,izbjegavajte fiziku 😉

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Nemoj večeras kečeve molim te, samo stoje svima.

pad dobro djeluje na forumaše, postovi postaju sve više kul, sve se manje ljudi svađa, bacaju se fore, izgleda da smo na putu u nirvanu [thumbsup]

ali da ne zaboravimo fundamente, danas nam je vjerojatni p/e za ovu godinu konačno pao ispod 2 i sad neka naši prodaju još jedan brod, a pad zse se nastavi još dva-tri dana, i dionicu ćemo moći kupiti za cijenu koja će biti manja od ovogodišnje dobiti [lol]

Drage kolege ne padajte u depresiju. Za to jos ima vremena. Kosovo se nastavlja i sutra ako je suditi po Nasdaq, Dow, Evropi i brodarima u Amera. zato cuvajte te zelene od koliko li Mg. Vec smo nekoliko puta mislili da losije ne moze i gadno se razocarali. Izgleda da je i druker koji me casti jedinicama blesiran situacijom pa me zaboravio. O kako mi nedostaje 🙂

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ja sam ti dao stotku a kad ono upisalo ti samo 50%. Mislim da imaš problema s moderatorima [huh]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@gorgija
dobarrrr…
samo ne znam da li bi se smijao ili plakao
[huh]

Vidim da je totalna depresija na forumu, kolege bit će bolje,
u najgorem slučaju postat ćemo dugoročni investitori.
Tko izdrži imat će šta pričati djeci.

NISAM HTIO DOSAD NIŠTA KOMENTIRAT ALI NISAM MOGAO VIŠE VEČERAS SAM SE TAKO SLATKO NASMIJAO I NAJBITNIJE DA JOŠ I U OVIM TEŠKIM TRENUTCIMA VAM NEDOSTAJE SMISLA ZA HUMOR


….večer

-A sada nešto veselo …..

-Postoji na temi "tehnička analiza" neki frajer koji stavlja vrijednosti dna …. , on to
naziva targetima …. [smiley]

-Dobro , to nije tako čudno , očito je mlad i ima vremena , ali ekipa ……. [smiley]

-Trenutnu vrijednost umanji za cca. 5% (zato jer tržište pada , kada bude raslo povećavati će)
i napiše …."to je target"…..

-Jasno već sutra , ili za dan-dva , vrijednost dionice (ili indexa) dođe na tu razinu …..
…… , a svi padnu u trans i pišu ….: "Bravo majstore , svaka čast ….." …. [smiley]

…..to što već idućeg trenutka prođe taj "target" ….. ništa zato …… [smiley]

-Spremno će on opet oduzeti 5-10% i kazati : "To je novi target….."[thumbsup]
……i sutra , prekosutra opet aplauz …

….nisam ja to kužio ispočetka …., mislio sam ,to je neka njihova interna šala ….. ,
kad ono …..

-A "ekipa" …… , kao iz onih Fellinijevih filmova ….., to sam tek jučer skužio ….

….izgleda čitao je nešto ……. , ali …… [smiley]

. Dr M Wagner

[lol] [lol] [lol]

I'LL BE BACK


Krenuo izgleda trenutak istine ovdje.

Evo ja imam 390 kom po prosječnom ulazu 2600 kn pa računajte koliko je duboka moja provalija. Portfelj 100% ATPL. Ne dam ih ispod kupovne cijene makar me pokopali sa njima, a kako je krenulo to bi se moglo i ostvariti jako skoro.

Ima li tko da je u većim govnima?

Sa malim zakašnjenjem prijavljujem da sam u nešto većim govnima od tebe.

New Report

Close