ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…..dan

-Nikada nije prekasno za izlaz …!!!!

-Ali pustimo to … , gdje mi je Governor …. ????

-Smucao sam se ponovo oko savskog mosta , ali tamo je gužva …. , veća nago
na prodaji …. [smiley]

-Kazao mi je kako je on u neboderu ….. , pa sam pomislio …. [smiley]

..Dr M Wagner

Ako sam dobro zbrojio, otjerali ju u blokadu sa 300 komada.


Ima li koga od forumaša da mu pucaju margini??? [bye]

mene pucaju razmišljanja o uzimanju margina…

eto i karduma u novom ruhu
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7ac389a6-c66b-498e-9db7-3368591930d9&ref=rss

Good artists copy. Great artists steal.

ako se sad bid ne pojavi u ogromnom broju i natjera do 14:10 barem do 1470, onda je onaj drugi target od 1250 sve izgledniji. [undecid]

dopunjeno: ništa od toga, potpuna nezainteresiranost čak i pri ovoj cijeni, prestrašno [undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Da je municije pa se sad nakrcati.

IMT?

Top bid
CIJENA KOLIČINA
1.320,00 7
1.303,00 1
1.250,00 300
1.210,00 75
1.205,00 1,018
1.201,00 500
1.200,02 15
1.200,01 30
1.011,00 100
1.010,00 8

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Da je municije pa se sad nakrcati.

bas tako i ja razmišljma

evo opservacije sa bussinessa

"Na Newyorškoj i europskim burzama promet je astronomski visok, što znači da novca na tržištu ima dovoljno te da oni koji ga posjeduju žele da takva psihoza rasprodaje traje što dulje"

kod nas su to mirovinci. ionako puše za sada…ne odgovaraju nikome…pare im dolaze svaki mjesec

Good artists copy. Great artists steal.



evo i blokade, ali nije to problem, veći je problem što ima 97 komada na kupnji. Što je sa trezorom?

trezor je svoje kupnju odradio na 1850-2100 kn i sad su i oni već bez municije za dokup…
Sad je sudbina u Božjim rukama [shocked]
[/quote]

kupio je i 4000kom po 1700kn neki dan

ali zašto bi uopće branio cijenu

zašto platiti 1600kn , kada može napuniti trezor i po 1100 kn npr, ako ne i niže, zar ne??

Nema toliko casha koliko treba da bi se uzvratio udarac,ili ga jos ne zele pokazati,tj postaviti na kupnju..Ne mogu reci da smo ne likvidni danas,no prodaja je histerična,u doslovnom smislu te riječi..Ljudi zemlje i burze ce biti i za 5 godina i za 10 i za 100.dajte stanite ne loptu,i razmislite malo.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER



Ima li koga od forumaša da mu pucaju margini??? [bye]

mene pucaju razmišljanja o uzimanju margina…
[/quote]

Meni je već 2 puta puko (upravo prije nekoliko minuta) pa razmišljam o povlačenju u keš, a onda mogu otplesati i tango, samo me pere pomisao da ne bi sutra bilo zelenila pa bi povrat na pozicije bio preskup…!!!

Kolege dionicari ddan nakon visednevnog izbivanja. Shipping ne moze biti postedjen desavanja na globalnom marketu. Za sada su naj vise pogodjeni kontainerasi i to poglavito linije za i iz Amerike. PD ima trenutno 12 kontainerasa koji driftaju. Vozarine bulkera su pale ali voze. Nije ugodno ali nisam bas ni u panici. Imam jos casha i pokusat cu (po koji put) naci dno i na malo duzu stazu izvuc korist od ovoga.

DRYS ne daje zadnjih par dana stanje BDI. Da li netko ima danasnji. Tek sam dosao i nisam listao unatrag.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Nema toliko casha koliko treba da bi se uzvratio udarac,ili ga jos ne zele pokazati,tj postaviti na kupnju..Ne mogu reci da smo ne likvidni danas,no prodaja je histerična,u doslovnom smislu te riječi..Ljudi zemlje i burze ce biti i za 5 godina i za 10 i za 100.dajte stanite ne loptu,i razmislite malo.

Lijepo zboriš, no kraja ljudskoj pohlepi nema i nikada je neće biti…, najveći je strah od gubitka novca, pa ljudi pušu i na hladno…
Dugoročni investitor je danas utopija nekih prijašnjih vremena…, svatko je odgovoran za svoje ulaganje i za svoj gubitak…
Ova US-EU kriza je uvezena, tvrtke su nam zdrave, banke stabilne, HNB i Rohatinski mudri u očuvanju monetarne i fiskalne politike…
Pa što nam se moglo dogoditi osim poskupljenja kapitala tj. novca kao robe jer ipak naše su se banke uvelike zaduživale u inozemstvu od "majčinskih" banaka, no vidimo da se ipak kamatne stope odlukom velikih banka smanjuju, no ni to nije nikakva vijest za naše uvjete…

Gdje je tu kraj ludila….!????

New Report

Close