ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo i blokade, ali nije to problem, veći je problem što ima 97 komada na kupnji. Što je sa trezorom?


gore nego što sam mislio…1400kn….ode …jao…

Ode, da, vladov target od 1400 dosegnut, gubim živce, ne znam jel itko uopće ostao zarobljen unutra od vas, ali ovo je za baciti se s mosta, ili se na Trgu politi benzinom i tražiti pare. Jedino me spašava ona hanfina reklama: ”sutra je novi dan…”

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Blokada na 1400.

Doviđenja…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Prodaja na ATPL je 100 ( slovima: STO ) puta ( PUTA !!!! ) veća !!!!!!!!!!
Nevjerojatno………

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


evo i blokade, ali nije to problem, veći je problem što ima 97 komada na kupnji. Što je sa trezorom?

trezor je svoje kupnju odradio na 1850-2100 kn i sad su i oni već bez municije za dokup…
Sad je sudbina u Božjim rukama [shocked]

na 4300 sve prodajem...


Prodaja na ATPL je 100 ( slovima: STO ) puta ( PUTA !!!! ) veća !!!!!!!!!!
Nevjerojatno………

E upravo to je jedina stvar koja određuje kretanje cijene ove dionice i svih ostalih na Crobexu! Ponuda i potražnja. Ovdje više nikakvi fundamenti i tehnička analiza nemaju nikakve veze.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

kad se odblokira pojaviti ce se nalozi.to nije problem.
problem je u ljudima
jer ovo nema nikakve veze sa zdravim razumom.
pogledajmo INU- prije par dana cijena je bila zacementirana na otprilike 2800 .
tolko ju je procijenilo tržište i mr khuen hederevary
danas je protrgovano 1.5 mil kuna po prosjecnopj cijeni od 2095 kuan.pa kolki retard moras biti da prodajes danas za 750 kuna manje . sto te natjeralo čovječe ? ideš na operaciju kod dr. šimića možda pa ti hitno trebaju pare 🙂

Good artists copy. Great artists steal.


evo i blokade, ali nije to problem, veći je problem što ima 97 komada na kupnji. Što je sa trezorom?

trezor je svoje kupnju odradio na 1850-2100 kn i sad su i oni već bez municije za dokup…
Sad je sudbina u Božjim rukama [shocked]



gore nego što sam mislio…1400kn….ode …jao…

Ode, da, vladov target od 1400 dosegnut, gubim živce, ne znam jel itko uopće ostao zarobljen unutra od vas, ali ovo je za baciti se s mosta, ili se na Trgu politi benzinom i tražiti pare. Jedino me spašava ona hanfina reklama: ”sutra je novi dan…”
[/quote]

Ja sam to prognozirao jučer pa sam dobio par komada…želim reči da se to vidilo iz aviona…

na 4300 sve prodajem...


Prodaja na ATPL je 100 ( slovima: STO ) puta ( PUTA !!!! ) veća !!!!!!!!!!
Nevjerojatno………

Sjajan i primjenjiv komentar s jednog drugog topica : "Prekasno za izlaz , prerano za kupnju !"


kad se odblokira pojaviti ce se nalozi.to nije problem.
problem je u ljudima
jer ovo nema nikakve veze sa zdravim razumom.
pogledajmo INU- prije par dana cijena je bila zacementirana na otprilike 2800 .
tolko ju je procijenilo tržište i mr khuen hederevary
danas je protrgovano 1.5 mil kuna po prosjecnopj cijeni od 2095 kuan.pa kolki retard moras biti da prodajes danas za 750 kuna manje . sto te natjeralo čovječe ? ideš na operaciju kod dr. šimića možda pa ti hitno trebaju pare 🙂

baš me čudi da nemaj još dudu pokraj tvog nicka. Ina je svima poznata zašto je jedina dionica bila toliko visoka te je nakon isteka javne ponude Mola sljedila sudbina svih drugih dionica.
Neznam još tko nije shvatio ali sada ne govorimo više o korekciji , nego o recesiji što po meni čitajuči ovaj forum mnogi neznaju što to zapravo znači…..

na 4300 sve prodajem...

Ima li koga od forumaša da mu pucaju margini??? [bye]

htio sam naglasiti da mu 2800 neki dan nije ocito bilo dovoljno ,imao je veci target. ali je u ovih par dana podlegao histeriji.

recesije se ne brinem …kako dosla tako ce i otici… ni prvi ni zadnji put

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close