ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Kamenac…..100

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Izglasali inekciju od 700 miljardi ….. napokon smo spašeni ili odlična prilika za izlaz ?

drys već u minusu.
još jednom se pokazala ispravnom ona stara narodna prekobarska:
"buy on gossip, sell on news".
[/quote]

tu smo lekciju već naučili od analitičara erste i hypo banka….

na 4300 sve prodajem...

Kako kažu majstori da se to zove u ponedjeljak bull run ili bul s…
Inače optimista i mislim da će nas brodari u skorije vrijme iznenaditi ali opet "teško je stanje na marketu" i bojim se da bi bilo bolje lagano ali sigurno,polako i stabilno!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

dow i nasdaq zaronili u crveno…mamma mia …šta bi se desilo da ameri opet neizglasali ovaj zakon…
ne mogu niti zamisliti… [bye]

na 4300 sve prodajem...

Ista molba kao i Lupinu; lakše malo lijepo molim! Opet lijepa zelena livada! Do 22:00 stignu i do plave..

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ameri ipak uza sve završili u crveno.
Kongres se poigrao s ulagačima kada je trebao izglasati plan, a nije, pa bih se
usudio konstatirati da su ulagači izgubili povjerenje i sad imamo šta imamo.
Ameri će morati pojesti sve što su si skuhali i mišljenja sam da će u cijeloj priči
na kraju oni sami izvući najdeblji kraj.
Mi ostali prema domino efektu "zaradit" ćemo po nešto, ali će sve to biti ništa
u odnosu na amere.
Tamo je već do danas 700.000 ljudi ostalo bez posla, a što ih još sve čeka???

danas sam žalio što nisam dokupio a sada mislim da je to čak i dobro jer kako izgleda biti će još prilika… nisam očekivao ovakav završetak trgovanja u Americi…ipak su na taj plan gledali kao na zadnju slamku spasa….
…gledajući lokalno očekujem da će ATPL početi rasti najkasnije 17.10 poticana novcima od INE … jedan dio će se sigurno ovdje utopiti koliko god su ljudi splašeni burzom…što mislite o toj teoriji?
drži li vodu?

covjek je jednostavno genijalac:

[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6f4d00c7-0e40-4701-9289-89145bb11484&open=sec

ma vidi bogati kao da mi ne znamo da je ovo podcijenjeno……
ali me živo zanima sljedeći tjedan…siguran sam da se trend polako okreće ka gore..barem ovdje sam siguran kao nikada do sada….sada sljedi propaganda amera u uspjeh BAILOUTA pa onda ameri kreću kada se panika smiri u sigurno i konstantno zeleno…
stara pametna evropa već je okrenula……
jedino ako nebude nikakvog uspjeha kod amera,tada se odbija nazad od cca 3450-MISLIM CROBI-avi mislite ATPL…hah možda čak i to .kažu nikada ne reci nikada..doduše ovo je zvijer na ZSE i ako se otme kontroli mogla bi podivljati [thumbsup]
pozdrav familiji ATPL….ma samo da nam se još Vlad1111 prikljući e onda bih bio siguran….a znam da je malo gricnuo i to javno rekao..ma sigurno je to bila ATPL [thumbsup]

……dan

-Ja sam jučer kupio …. , a to znači kako ću u Pon. ili Uto. prodati …….

-Jasno …. , izmedju Sri. i Pet. ću ponovo kupiti …… i tako već dugo …. [smiley]

-Iz navedenog je logično kako će u Pon.-Uto. rasti ……

……ako ne …..!!!!????…… znam jedno mjesto na savskom mostu , gdje je ograda
malo niža …… [smiley]

.Dr M Wagner

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55676

I noga u guzicu je korak naprijed


danas sam žalio što nisam dokupio a sada mislim da je to čak i dobro jer kako izgleda biti će još prilika… nisam očekivao ovakav završetak trgovanja u Americi…ipak su na taj plan gledali kao na zadnju slamku spasa….
…gledajući lokalno očekujem da će ATPL početi rasti najkasnije 17.10 poticana novcima od INE … jedan dio će se sigurno ovdje utopiti koliko god su ljudi splašeni burzom…što mislite o toj teoriji?
drži li vodu?

nista od tvoje teze,oni znaju da mi tako razmisljamo tako da nista od toga..Tako se cekalo i od ht-a love,koje je bilo u puno vise,pa rasta nije bilo…

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close