ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Sad se već dva ne zna. Custodia Hellas?

Isto se ne zna

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

samo bih iskoristio priliku i pozdravio sve.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


DRYS 121.78 +3.28 (2.77%) Volumen 5,23M sto je skoro duplo od prosjecnog volumena. Pa ak kome ovo kaj znaci … [smiley2]

Mišljenje na brzinu ovako rano , isto će se danas desit i sa BDI pa samo možemo reć poput nekih na forumu prošla baka sa kolačima.[smiley2][smiley2]


Techman: ” U trecem kvartalu ni jedan zakljucak sigurno nije bio manji od onih u prva dva, navodno avioni luduju a i hotel je ljeti sigurno bio pun. Plus dosao novi brod sta su novi prihodi i kako moze 3Q biti manji??? ” S obzirom na novonastale turbulencije na cjelokupnom tržištu, trenutačno ne želim ulaziti u mnogobrojne rasprave oko cijene ATPL-a tj. oko toga što je skupo, a što jeftino. Na tržištu se više ne zna tko pije, a tko plaća. Samo ću reći da se slažem s gore citiranim kolegom Techmanom i da sva logika nalaže zaključak da će 3Q biti odličan, a čak i kad ne bi bio toliko vrhunski kao što većina očekuje, bilo bi to zbog velikih ulaganja u brodove, hotele, zrakoplove itd. Inače, zaintrigiralo me to što kolega Sol “odgovorno tvrdi” da će 3. kvartal ATPL-a biti takav i takav…znači li to da je kolega Sol u posjedu nekih podataka i informacija ili je to bilo samo izrečeno u žaru rasprave kao retoričko sredstvo?

to su investicije i jedino kamatama utječu na RDiG. dakle, razvoj ne bi trebao utjecati na rezultat poslovanja firme.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Zna li netko kada bi moglo izvješće za 3Q ?
Oko kojeg datuma se obično kretalo ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Zna li netko kada bi moglo izvješće za 3Q ? Oko kojeg datuma se obično kretalo ?

Do 15.11.

može li netko staviti odnos k/p
hvala

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


gogo1: ” Zna li netko kada bi moglo izvješće za 3Q ? Oko kojeg datuma se obično kretalo ? ” Do 15.11.

tnx

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


može li netko staviti odnos k/p hvala

mislio sam koliko ima dionica na kupnji a koliko na prodaji

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Sudeći po dosadašnjoj borbi čini se da je kota 3 700 uspješno obranjena !
Mogle bi naše snage uskoro opet dobit i pojačanje!

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


mislio sam koliko ima dionica na kupnji a koliko na prodaji

kupnja/prodaja 6/1

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

New Report

Close