ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Zavisi na kojem tonu gradite taj septakord… Pozdravljam prisutne jer kao što vidite novi sam iako vas već neko vrijeme pasivno pratim… imam informaciju iz dosta pouzdanih izvora da je m/b “pelješac” ugovoren na 107000usd. ima li itko kakvu sličnu informaciju ili može li netko provjeriti navedeno.

Ne znam šta pije taj pouzdan izvor, ali bi trebao malo smanjiti[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

DRYS 121.78
+3.28 (2.77%)

Volumen 5,23M sto je skoro duplo od prosjecnog volumena. Pa ak kome ovo kaj znaci … [smiley2]

DRYS je jučer pao 8%, da bi danas porasao. Nastavljajući tako prema 160$.

Isto to će se desiti i s ATPL, čemu panične reakcije. Ne možemo svaki dan 5% gore

Hell is Empty and all the Devils are Here


DRYS je jučer pao 8%, da bi danas porasao. Nastavljajući tako prema 160$. Isto to će se desiti i s ATPL, čemu panične reakcije. Ne možemo svaki dan 5% gore

Prolistah sve današnje postove na ovoj temi. Gdje ste vidjeli panične reakcije?
Panični i euforični tekstovi na ovoj temi, zadnjih dana pišu se do 16:00h. Nakon toga vremena, likovi koji ih pišu, utihnu, a nadalje se ovdje može pratiti konstruktivna rasprava. Ubuduće, sve što se na temi ATPL napiše od 8 do 16, ne ću ni čitati..

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

zanimalo bi me: da li se mogu kupiti dionice nekog od rezalista u svijetu?
pricali ste dosta o rezalistima u turskoj, da li su na burzi?


Prolistah sve današnje postove na ovoj temi. Gdje ste vidjeli panične reakcije? Panični i euforični tekstovi na ovoj temi, zadnjih dana pišu se do 16:00h. Nakon toga vremena, likovi koji ih pišu, utihnu, a nadalje se ovdje može pratiti konstruktivna rasprava. Ubuduće, sve što se na temi ATPL napiše od 8 do 16, ne ću ni čitati..

Kolega, slažem se sa vama u potpunosti.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ja sam panicno lupio potkraj dana po asku da mi ne zbrise iznad 3700 [smiley2]. Vidjet cemo jesam li prenaglio.

Izvolite tjedni izvještaj brodarskog tržišta

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ja sam se naoružao sa lovom za sutra, pa lagano u dokup

SAM PROTIV SVIH

Ne zna se još

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Sad se već dva ne zna. Custodia Hellas?

No respect


Kladim se da Vi ne znate kako se pomoću septakorda može modulirati iz F-dura u c-mol. [smiley1]

hmmmm, iz F dura u c mol…nije jednostavno…u F duru je samo promjenjen b, u c-molu/es-duru moramo još dodati i es i as….aj mi baš objasni stravinsky..može na pm

ja ti znam ove pop modulacije iz C u F ili onako seljački u Cis…

di mi je sad profa iz lisinskog da mi kaže…ili barem da me ufura u čarobni svijet brodara koji sam propustio u 2007…pa da skupim neku pinku…ima da mi 4 crnca sviraju i još beyonce da mi pjeva u krilu dok je gladim po asddfyxc

nego….da li da uletim sada u ATPL…ne mogu vas gledati kako se bogatite meni pred očima…..znam da sam zakasnio…pratio sam moje pulene u ledu/diokiju ali ljudska pohlepa nema granica pa eto…mislim…ako može

New Report

Close