ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


odmah neće sigurno jer kažu da će pričekati stabilizaciju burze ali onda…..

E vidiš, upravo to me brine. Svi koji imaju keš čekaju… i čekaju… a dionice padaju… i padaju… Ovi s kešom neće u dionice dok ne počnu rasti, a dionice neća početi rasti dok ih netko s kešom ne kupi…

See where I’m getting at?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Ma ajmo to ispraviti… napomena, ovaj panamax (Pasha) nije u prirodnoj situaciji [smiley]

Slika 1 je dobar primjer kvalitete danasnjih posada.
Slika 2 je dobar primjer multipurpose bulkera. Osim tereta u skladistima moze prevoziti i palubne terete (balvani ili rezana gradja u bandelsima).

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Priznanje dubrovačkom brodaru
2.10.2008 10:21:00 | Izvor: Vjesnik , Powered by PressCut

Kapetani Atlantske plovidbe Fuad Čimić i Slavko Koncul dobitnici su zastave Plamenac sa plavim odnosno zlatnim obrubom. Priznanje im je dodijeljeno u srijedu u prostorijama dubrovačkog brodara, a riječ je o AMVER priznanjima što ih dobivaju brodovi koji u plovidbi uz američku obalu javljaju svoj položaj, meteorološku situaciju i raspoloživost liječnika kako bi Obalna straža SAD-a mogla angažirati brod u slučaju opasnosti.

Zastava Plamenac podiže se na jarbol i predstavlja određenu privilegiju pri boravku broda u američkim lukama. Kapetan Mato Bajo, koji je nagrađenima uručio priznanje, je inače nositelj tri uzastopna međunarodna priznanja za ledenu patrolu ACG za brodove. AMVER priznanje za 2007. godinu američke Obalne straže za pomoć u spašavanju života i imovine dobilo je ukupno šest brodova Atlantske plovidbe – Atlant Frauke, Jadran, Konavle, Pelješac, Petka i Sveti Vlaho.

Cijeli članak, Izvor: Vjesnik , 2.10.2008 10:21:00


…a evo kako to rade pravi igrači u ovim vremenima, uložio ukupno 8 mld, nije loše, vjerojatno očekuje 16 u skorije vrijeme

I to kako uložio: u preferencijalne s 10 % garantiranog prinosa , po bagatelnoj cijeni.
A prije će propasti Bijela kuća nego GE !
Stari mačak , nova lekcija iz ulaganja.

još dobrih vijesti

http://www.poslovni.hr/94298.aspx

a tek kad BDI potegne…..

Hogar vozi Volvo

Jom malo izgleda da se okrece Hogar.ko se nije skrio……Kolega Kamenac jel su sada uredu Panamaxi [thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

Danas na brodarima u Amera ocekujem plus od 7% do 15%

SAM PROTIV SVIH

brodri i ak se okrenu, nekako je sve to na klimavim nogama, makar ak bu sve raslo rasla bu i atpl…a jednom kolegi cu samo reci, zna on na kog mislim jooooooj debeliiii ni nostradamus ti nije ravan [lol]

ja malo kupio, pa sta bude [cool]

iako na CNBCu kazu da transportation treba izbjegavat [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


još dobrih vijesti

http://www.poslovni.hr/94298.aspx

a tek kad BDI potegne…..

Pa oprostite meni malenom ako sam u krivu, ali smanjenjem FEDove kamate, pada dolar a pošto je dolar valuta brodarskog biznisa nisam baš siguran da je ovo dobro…


ja malo kupio, pa sta bude [cool]

iako na CNBCu kazu da transportation treba izbjegavat [tongue]


a ja bum kupio malo zlata,da se heđam, a mozdya i malo nafte,kaj velite kolega mig? [cool]
a on je sloooon njemu treba kolicina….a znaš da je on medvjed [wink]

Drys u londonu

BID 35.9$
Ask 36.9$

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close