ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

cijeli svijet raste..ovo nema veze kaj se danas dogodilo…..sutra možemo ponovo goree…jer ako nas nanjuše stranci, mislim da ni jedan fond se više neće ovako igrat..

tako su se igrali i inom pa su pnda istu kupovali po puno puno više…zato pazite kaj radite


Pa ne mogu vjerovati da niko od vas ne zna da prema novom pomorskom zakoniku brodarska društva ne plaćaju porez na djelatnost ostvarenu u međunarodnom prometu…..tstststs

Hvala, kolega Bosun, na prikazu dijelova Zakona, poučno. Ne znam zašto bismo svi trebali znati sve?
[smiley2] Kladim se da Vi ne znate kako se pomoću septakorda može modulirati iz F-dura u c-mol. [smiley1]

Nego, što brodari moraju činiti kao protuuslugu državi? Investirati u turizam? Zapošljavati domaću posadu? Financirati izbornu kampanju HDZ-a? [smiley2]

Bilo kako bilo trebali bi jos koju godinu uzivati u ovoj dionici i rastu koji slijedi


Bosun: ” Pa ne mogu vjerovati da niko od vas ne zna da prema novom pomorskom zakoniku brodarska društva ne plaćaju porez na djelatnost ostvarenu u međunarodnom prometu…..tstststs ” Hvala, kolega Bosun, na prikazu dijelova Zakona, poučno. Ne znam zašto bismo svi trebali znati sve? [smiley2] Kladim se da Vi ne znate kako se pomoću septakorda može modulirati iz F-dura u c-mol. [smiley1] Nego, što brodari moraju činiti kao protuuslugu državi? Investirati u turizam? Zapošljavati domaću posadu? Financirati izbornu kampanju HDZ-a? [smiley2]

U pravi si …..jedva razlikujem dur od mola, a što se tiče protuusluge vjerovatno svega od gore navedenog pomalo


smiley1] Kladim se da Vi ne znate kako se pomoću septakorda može modulirati iz F-dura u c-mol. [ [smiley2]

Kolega nemojte biti tako samouvjeren. Moduliranje iz F-dura u C-mol pomocu septakorda je jednostavna stvar. Zamolite kolegu Strawinskog da vam to dostavi na PM.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Zavisi na kojem tonu gradite taj septakord…
Pozdravljam prisutne jer kao što vidite novi sam iako vas već neko vrijeme pasivno pratim…
imam informaciju iz dosta pouzdanih izvora da je m/b “pelješac” ugovoren na 107000usd. ima li itko kakvu sličnu informaciju ili može li netko provjeriti navedeno.


Moduliranje iz F-dura u C-mol pomocu septakorda je jednostavna stvar. Zamolite kolegu Strawinskog da vam to dostavi na PM.

Haha, dobra, Techmane! Vidim da su neki na forumu dobre volje, tako treba!
[smiley2]

Ma covjece pao danas malo dvojac JDPL i ATPL i odmah stizu mailovi, PM i ostala komunikacija (u roamingu sam). Pa sta da je palo. A zar ima dionice koja nije? I onda buba u uho los 3Q!!!! Kako ??? Na nasem trzistu kapitala je sve up side down. Dionica koja je ovih dana znacajno narasla na bazi spekulacije pocela je dusiti jer se spekulacija nije ostvarila. Forum pun optimizma. Kod nas koji letimo vec malo duze vremena jedan dan doli i eto kataklizme. Pogledajte malo prosjek trgovanja od 1300 do kraja. Dosta cesto sam bacao pogled na investor i nisam vidio ozbiljniji nalog. Sve je bilo liparenje. Kupovina i prodaja po nekoliko komada. Jos uvjek sam misljenja da je palo jer su fondovi i veci kupci danas izostali. Nema nikakvog ozbiljnog pokazatelja osim sto je BDI malo klonuo. Ukoliko se trend pada BDI nastavi nekoliko dana znacajnijim tempom , naravno treba pokusati vidjeti sta se dogadja.Svecano obecavam da cu objaviti izlazak iz ove dvije dionice i navesti razlog. Samo me brine da to ne bude nakon dosta vremena pa zaboravim dano obecanje.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Haha, dobra, Techmane! Vidim da su neki na forumu dobre volje, tako treba!

Hehe
Zanimljivo kako se komentira po završetku trgovanja, danas sam obilazio topic ne bi li našao nešto što bi popravilo raspoloženje kad su nalozi na prodaju (pre)stizali jedan drugog.
Nego idemo pokušati dati prognozu za sutra pa da vidimo ko je najbliži [smiley2]
Osobno i sutra očekujem pad za nekih 1,5% a tek narednih dana stabilizaciju.

gledajući današnje transakcije izgleda da je bio samo istovar, malo toga je išlo po asku….
ja je čekam još niže, ako uhvatim bit ću zadovoljan, ako ne neću plakati za njom….


Hehe Zanimljivo kako se komentira po završetku trgovanja, danas sam obilazio topic ne bi li našao nešto što bi popravilo raspoloženje kad su nalozi na prodaju (pre)stizali jedan drugog. Nego idemo pokušati dati prognozu za sutra pa da vidimo ko je najbliži [smiley2] Osobno i sutra očekujem pad za nekih 1,5% a tek narednih dana stabilizaciju.

Ma stari za vrijeme trgovanja ima i drugih obaveza. Sad navece kad ima vise vremena moze se i ozbiljnije analizirati dan. Zato su mi cesto postovi u nizu jer preko dana nemam vremena pa kad se uhvatim slozi se niz. Po zavrsnih par sati trgovanja i liparenju mislim da se mogu sloziti da bi mogao ici malo dolje. Procenti su nezahvalni. Grangers ukljuci i superintedante u potpis.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

nema potrebe razmisljat uopce za prodaju kad ce biti dobiti uffff…..ako vam kolega kao techman i ostala ekipa nisu dovoljno objasnile stavri ..onda stvarno…he[smiley2]

New Report

Close