ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


čekajte dsmo da završi kineski dan državnosti 1.10. pa će se bolje vidjeti omjer snaga na terenu

kakvo bogovo čekanje.čekamo stalno neki k.
ne znam od kuda bi počeo nabrajati…..kosovo ,izbori ,srbija,olimpijske igre…..

Good artists copy. Great artists steal.



čekajte dsmo da završi kineski dan državnosti 1.10. pa će se bolje vidjeti omjer snaga na terenu

misliš da njihova potražnja za sirovinama ovisi samo o danu državnosti…ili, šta si mislio reći kolega?
[/quote]

To da već tjedan dana u Kini ništa ne rade osim da jedu pekinške patke i slave, a uskoro se treba vratiti na posao i vratiti stopu rasta tamo gdje joj je mjesto, imaju velike zaostatke za oraditi (dvije olimpijade i lumpovanje nakon toga)

Hogar vozi Volvo



čekajte dsmo da završi kineski dan državnosti 1.10. pa će se bolje vidjeti omjer snaga na terenu

kakvo bogovo čekanje.čekamo stalno neki k.
ne znam od kuda bi počeo nabrajati…..kosovo ,izbori ,srbija,olimpijske igre…..

[/quote]

apsolutno se slažem ali nada umire posljednja. A još sada ona pokojna ćorava bugarska baba sa svojim zloslutnim prognozama…..

Hogar vozi Volvo



čekajte dsmo da završi kineski dan državnosti 1.10. pa će se bolje vidjeti omjer snaga na terenu

kakvo bogovo čekanje.čekamo stalno neki k.
ne znam od kuda bi počeo nabrajati…..kosovo ,izbori ,srbija,olimpijske igre…..

[/quote]

slažem se
ali , šišači nam stalno sugeriraju navlakuše da će atpl skočit kad prođu OI, pa prije kad prođe kriza na kosovu, pa onda opet dionica padaju jer je nafta 140-147 dolara, pa zato jer je navodno blokirana neka rudača u brazilu, pa se čeka super izvješče FI H1 ( pa fi bude odličan a cijena ništa ne poraste nego stalno poslije H1 fi pada!)pa ovo , pa ono

tu nam priču prodaju kada trebamo navodno UP, up i da kupimo skuplje

a kada nam prodaju po skuplje , onda suprotne vijesti: past će cijena radi ovoga , onoga…

ali kolko vidim cijena će stvarno pasti jer su kinezi stvorilo ogromne zalihe i diktiraju cijene i brazilu i argentini i posrnuloj americi itd

zato futuresi vozarina padaju , BDI drastično pada- na razinama je od sredine 2006. godine!

ne vidim ja nas još jako dugo na zelenim granama

prije će po meni past još 300-400 kn, nego porasti 300-400 kn, na žalost…

Mogao bi danas BDI u +

@ hrki

vani su brodari il odbili se od dna il mu jako blizu…

pametnom dovoljno iako sam ja jako glupo kupio zadnji put! [lol]

Kakav nam je danas BDI?

u minusu dvjestoosamdesetsedambodova.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Baltic Indices 30/09/2008 BDI 3217 (-287)

Baltic Indices 30/09/2008 BDI 3217 (-287) BCI 4318 (-181) BPI 2382 (-575) BSI 2729 (-122) BHSI 1361 (-85) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $41159(-2570) BPITCavg $19294(-4667) BSITCavg $28532(-1284) BHSITCavg $19891(-1249) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008)

Oooo, nije dobro… [undecid]

Nije dobro ,bit ce jos gore.
Nema veze cekamo na 1500 kn

Karlo nije ti lako.


……
peljesac je otkupljen, a zagreb i pracat napustaju brodogradiliste za mjesec dana. nadajmo da ce ih docekat bolji dani ………

Za Zagreb je javljeno ali – zar će i Pracat biti gotov u isto vrijeme ?
Malo mi je neobično.
Zna li netko preciznije ?

New Report

Close