ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitanje iskusnijima
gleda li tko naloge koji iskacu sad recimo na 2000 i vise…….to se radi da nebi usli u blokadu ??
uzima se prosjecna cijena dionice ili kolicine dionica po odredjenoj cijeni?
meni ovo izgleda ko cista namještaljka.
pretpostavljam da kao i svaka igra i ova ima neka pravila koja slabijim nisu bas na ruku ali onda nemoj igrat.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

shit nije me poklopilo

ovo bas izgleda kao namještaljka. u prvim sekundama sve je tocno ukalkulirano da dodje na granicu donje blokade.

Good artists copy. Great artists steal.

mene fulalo za 2 kune



Moguće je da danas ovi koji prvi budu prodali na otvaranju budu ujedno i najveći gubitnici.
Imam osječaja da europa se lagano odupire crvenilu nakon otvaranja burze…! [undecid]

Jes. Samo ne kužim ovo
http://money.cnn.com/data/markets/
Jel amerima burza radi u 4 ujutro..,

[/quote]

1. april

na 4300 sve prodajem...

Dovidjenja CEBA (ranjen) dobar dan ATPL. [thumbsup]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


mene fulalo za 2 kune

kad si škrtica 🙂
neš više ovakvih prilika skoro …

Good artists copy. Great artists steal.


Moguće je da danas ovi koji prvi budu prodali na otvaranju budu ujedno i najveći gubitnici.
Imam osječaja da europa se lagano odupire crvenilu nakon otvaranja burze…! [undecid]

nisi u krivu!
dokaz:

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

pao sam u nesvijest u 9:47. igh ponuda 5k, ht 229…
čini se da su to pušioničari.

Bit će atlantske za sve po 13 kuna izgleda. Ja stvarno ne znam otkud vam pameti da dokupljujete sada kada će to sutra ili prekosutra opet biti niže.
Izgleda da sam dobro procijenio prije par mjeseci da će atlantska otići znatno ispod 2000 kn.
Nisam ulazio a bome neću niti sad. Nisam lud. A to savjetujem i vama. Čuvajte cash koji imate, trebat će vam za koji mjesec da si prepolovite ulaz jer će biti toliko nisko.


Moguće je da danas ovi koji prvi budu prodali na otvaranju budu ujedno i najveći gubitnici.
Imam osječaja da europa se lagano odupire crvenilu nakon otvaranja burze…! [undecid]

Kao da sam znao šta će se desiti….

na 4300 sve prodajem...

kolega kerefek,danasnji dan,po meni jasno kaze:necemo rusiti i prodavati dionice u bescjenje,atpl,nize od ovoga doista nebi smjela ici,ja vjerujem da ni nece.Osobno sam ocekivao kud i kamo vece iskrcavanje,s tim i veci pad.Ovo je sasvim pristojan odgovor,pogotovo onaj europe,no i s nama sam zadovoljan,sve do -4% je prihvatljivo,nadam se da nece do kraja dana biti vise od toga,

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


ovo bas izgleda kao namještaljka. u prvim sekundama sve je tocno ukalkulirano da dodje na granicu donje blokade.

"Navlakuša" se kaže prijatelju …

New Report

Close