ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 13:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vaš link

Preko bare je počeo pokolj nevine dječice.
Warrene , gdje si ? Pusti Goldmana , ovdje ima robe s P/E 2 !!!


otkinite više od tog BDI-ja. Nemate blage veze. Da se tržimo po BDI-u bili bi već na 1300kn. Šta vi mislite da mi nam sad puno pomoglo da on raste? Pa bolje da sad pada nego da pada kad krene oporavak tržišta. Stvarno nemate pojma.

Kolega slazem se i ne slazem. Nije dobro da pada jer je Atlanska dobrim dijelom naslonjena na BDI. Slazem se da je bolje da pada sada nego kad market krene uzbrdo. Isto tako se slazem da je u ovoj situaciji na nasem trzistu BDI gotovo nebitan faktor. Zato jedna solidna stotka.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



otkinite više od tog BDI-ja. Nemate blage veze. Da se tržimo po BDI-u bili bi već na 1300kn. Šta vi mislite da mi nam sad puno pomoglo da on raste? Pa bolje da sad pada nego da pada kad krene oporavak tržišta. Stvarno nemate pojma.

Kolega slazem se i ne slazem. Nije dobro da pada jer je Atlanska dobrim dijelom naslonjena na BDI. Slazem se da je bolje da pada sada nego kad market krene uzbrdo. Isto tako se slazem da je u ovoj situaciji na nasem trzistu BDI gotovo nebitan faktor. Zato jedna solidna stotka.
[/quote]

Sve stoji i od Governora i od Techmana [thumbsup] [thumbsup]
Samo i brodari vani tonu ko kamen.
Prevelik broj loših vijesti [sad]
Ameri sve zakuvali, samo oni mogu i riješiti samo je pitanje jesu li dovoljno sposobni i kada? [proud]

CASH-P-A je zakon u ovim teškim danima patnje a pred nama je križni put….nažalost…. [sad]

ajmo komadi…

na 4300 sve prodajem...




otkinite više od tog BDI-ja. Nemate blage veze. Da se tržimo po BDI-u bili bi već na 1300kn. Šta vi mislite da mi nam sad puno pomoglo da on raste? Pa bolje da sad pada nego da pada kad krene oporavak tržišta. Stvarno nemate pojma.

Kolega slazem se i ne slazem. Nije dobro da pada jer je Atlanska dobrim dijelom naslonjena na BDI. Slazem se da je bolje da pada sada nego kad market krene uzbrdo. Isto tako se slazem da je u ovoj situaciji na nasem trzistu BDI gotovo nebitan faktor. Zato jedna solidna stotka.
[/quote]

Sve stoji i od Governora i od Techmana [thumbsup] [thumbsup]
Samo i brodari vani tonu ko kamen.
Prevelik broj loših vijesti [sad]
Ameri sve zakuvali, samo oni mogu i riješiti samo je pitanje jesu li dovoljno sposobni i kada? [proud]
[/quote]

Frisko im se obratio Bushman. Talibao 13 minuta. Naj interesantnije da je upotrijebio rijec recesija sta je inace nepoznata rijec u vokabularu vladajucih u izbornoj godini a kamo li dva mjeseca prije izbora. Nije dogorilo do prstiju vec prsti gore i ne vidim tog koji ce osporiti plan 700.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Baltic Dry 3,746 (-10.02%)
Baltic Capesize 4,652 (-10.64%)
Baltic Panamax 3,458 (-16.82%)
Baltic Supramax 2,925 (-2.89%)
Baltic Handysize 1,527 (-3.78%)

stope pada izgledaju jos vise zastrasujuce

Da bi BDI mogao ovako pasti u dva dana (posebno BPI) to nije mogao predvidjeti niti jedan analitičar. Isto tako, svojedobno je rast na over 11000 bio iznenađenje za sve na marketu, pa možemo reći kako je burza ipak moderna kladionica i ništa više, kocka ljudi, rulet i kuglice.
Ima doduše onih što će reći da je ova kriza umjetno izazvana od amera ili onih što tipuju na pokazivanje mišića od kineza, kako bi neke rudarske patuljke naučili pameti, no u svakom slučaju bit će onako kako veliki odluče (USA, Kina), a mi mali moramo se prilagoditi situaciji svak na svoj način.
Kad veliki obore tržište na razine da im je sve jako jeftino (još 2 tjedana) početi će rast, i vjerujem da će 2009 biti stabilna za bulk brodare sa prosječnim vozarinama za panamaxe od 50 000, a u studenom će valjda zaploviti i "kinezi". To je vrlo izgledan scenarij, naravno ako prođe plan 700, u suprotnom …., bolje da ne razmišljamo o toj soluciji.
Nego, raduje me da je dionica postala interesantna stranim fondovima, kupuju se jeftino kako vidite, i uvijek volim biti prisutan u dionicama što kupuju profesionalci, lakše mi je pri srcu ako popušim.

Blaga stabilizacija preko bare. Diana ozelenila, Dryship pomalo natrag, indeksi up a cak je i Dow na momente u zelenom.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

conan,ja mislim da je pred nama jedan vrlo ugodan put,doduše,zavisi na kojoj je razini netko ušao,ja se ne bojim za atpl..


Vaš link

Preko bare je počeo pokolj nevine dječice.
Warrene , gdje si ? Pusti Goldmana , ovdje ima robe s P/E 2 !!!

drys cca 39
p/e <2
[shocked]

……večer

-Isprika upravi ….. , u vezi Hajduka……sada sam tek pročitao kako je sve to
produkt malog mozga (i jedinog) od nekog novinara …….

-Jasno …… , naše stare nesuglasice i dalje stoje ……. [smiley]

Dr M Wagner

Nasdaq se uglavnom zeleni a većina brodara u debelom minusu… Ne sviđa mi se to [undecid]

Dobili brodari u Americi dobro u rebra ali tjesi da je Dow u plusu a Nasdaq u neznatnom minusu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close