ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E koliki se nevjernici sada guraju na bidu, a koliko ih je tek prodavalo u bescijenje…

Zamislite samo one koji su prodali ATPL ovih dana misleći kako će se sve raspasti. Pa ja bi se žlicom ubio…

Neki pate dok ne shvate, a kad shvate opet pate, jer su shvatili da su uzalud patili.


"Očekuju da će 2008. i 2009. godina biti najuspješnije za kompaniju, s najvećim ostvarenim zaradama. Procijenjena zarada po dionici za ovu godinu je 443,01 kuna, a za sljedeću 499,93, navode u svojoj analizi. "
Valjda misle na operativnu dobit?!

Ne znam šta oni misle i kako to računaju kad je na polovici godine EPS 310kn. A do kraja godine više nego duplo toliko. Ma budale.

Temeljem metode diskontiranih novčanih tokova, usporedbe sa sličnim kompanijama u industriji i izračuna neto vrijednosti imovine, analitičari Erste banke odredili su ciljanju cijenu dionice Atlantske plovidbe od 2.786 kuna te dali preporuku za njezinu kupnju.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d15dd214-957f-40f4-ada2-502e2bec1a6d&open=sec


"Očekuju da će 2008. i 2009. godina biti najuspješnije za kompaniju, s najvećim ostvarenim zaradama. Procijenjena zarada po dionici za ovu godinu je 443,01 kuna, a za sljedeću 499,93, navode u svojoj analizi. "
Valjda misle na operativnu dobit?!

Za operativnu je ipak malo previše, a za ukupnu puno premalo. Ma tikvani, i bolje da računaju na manje…

I'LL BE BACK

Temeljem metode diskontiranih novčanih tokova, usporedbe sa sličnim kompanijama u industriji i izračuna neto vrijednosti imovine, analitičari Erste banke odredili su ciljanju cijenu dionice Atlantske plovidbe od 2.786 kuna te dali preporuku za njezinu kupnju.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d15dd214-957f-40f4-ada2-502e2bec1a6d&open=sec

Ne sviđa mi se. Ovakvi naručeni članci često završavaju sa iskrcavanjem.

zapravo… ako očekuju operativnu dobit od 500 milja, te računaju bez trezorskih to i je otprilike ta cifra za ovu godinu, ali za ukupno su fulali big time!

I'LL BE BACK

oce se ovaj na 2150 vise ispucat!???

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Temeljem metode diskontiranih novčanih tokova, usporedbe sa sličnim kompanijama u industriji i izračuna neto vrijednosti imovine, analitičari Erste banke odredili su ciljanju cijenu dionice Atlantske plovidbe od 2.786 kuna te dali preporuku za njezinu kupnju.

Bah, genijalna procjena… Da su umjesto dvice na početku cifre stavili tricu mogao bih se s njima složiti, ali ovako… Ma uostalom moraju malo uštopati divljanje da namaknu sredstava za kupovinu…

Ali GDJE SU BILI S ANALIZOM KADA JE PADALO ?!?!?

[tongue]

Ipak nas je IGH opet odro. Mamicu im. Kad smo ono roknuli svi krajem lipnja mi smo zabetonirali na 2400 kad su oni zabetonirali na 9000. Sad su oni opet nazad na 9000, a mi još nismo ni na 2200. Nema veze, mi ćemo zato imati jak finiš do kraja godine kad izađe FI i ponovno probijemo 3000. [thumbsup]

I'LL BE BACK

Ovdje upišite svoj komentar…

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

pogledajte volumene u odnosu na travanj.

Stvarno je uporan ovaj koji prodaje po 2150, stalno stavlja nove količine, nikako da pomakne ljestvicu malo više. A sve mu ode za čas ko da se dijeli za džabe… [huh]

New Report

Close