ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Boji se ekipa kupovat. To je to za danas. Treba vidjet oće Ameri potvrdit danas popodne. Mogli bi.

I'LL BE BACK

major U.S. indices u + min 2,22%….+ 3,40%.. prije par min [thumbsup]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

Ovdje upišite svoj komentar…

čestitam upravi na izvrsno kupljenih 11000 dionica po prosječnoj cijeni cca 19xx kn!


čestitam upravi na izvrsno kupljenih 11000 dionica po prosječnoj cijeni cca 19xx kn!

kako znaš
kada su ih kupili, znaš li točno…


čestitam upravi na izvrsno kupljenih 11000 dionica po prosječnoj cijeni cca 19xx kn!

Onih 6000 ja mislim da nije bila uprava, jer je na skupštini izglasano da smiju kupovati od 2000 – 3500.
Gledajući sektor nisu se nadali da bi neki luđaci mogli to spustiti ispod 2000. A i već bi to bilo prijavljeno na ZSE.

Nije loše danas – za sad se i kupnja i cijena drže.
Još ako u ponedjeljak preuzmemo Zagreb……….



čestitam upravi na izvrsno kupljenih 11000 dionica po prosječnoj cijeni cca 19xx kn!

Onih 6000 ja mislim da nije bila uprava, jer je na skupštini izglasano da smiju kupovati od 2000 – 3500.
Gledajući sektor nisu se nadali da bi neki luđaci mogli to spustiti ispod 2000. A i već bi to bilo prijavljeno na ZSE.
[/quote]

ne znam točno, al po načinu kupljenih prvih 5000 mislim da su kupili i drugih 6000…

a to kaj su izglasali majko mila šta to znači da onda ne smiju kupovat ak padne cijena na 1000kn il wtf – think!?!? [rolleyes]

a i mislim da nije prvo što neko u firmi čim se kupe dionice istu minutu se to prijavi hanfi – strpljenja ako su kupili doći će obavijest!

danas smo se odbili jače od IGH ( za sada). Ajde da i to doživim…

@Wunder, isto razmišljamo ali Miško kaže da za ovih 6K od jučer je druga šema. Ma kakve veze ima uostalom…

I'LL BE BACK

pa još bolje da nisu kupili, da osim njih ima i drugih kupaca zainteresiranih za ozbiljne količine!

vidim i neko upravo 250 komada skino pa da vidimo kolko dugo će ovih 300 na 2100 preživjet!

slažem se, pa nismo ULPL [lol]

I'LL BE BACK


pa još bolje da nisu kupili, da osim njih ima i drugih kupaca zainteresiranih za ozbiljne količine!

vidim i neko upravo 250 komada skino pa da vidimo kolko dugo će ovih 300 na 2100 preživjet!

Skinuto ili pobjegao?

New Report

Close