ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma meni se gadi što je pola burze u blokadi, jer kad su se u blokadi našle najbolje dionice ostali sada ne znaju šta bi s novcem pa ponovo kupuju i ono malo što je ostalo što valja, a bome i šrot. Zato sve kod nas neselektivno i raste i pada.

Mislim ACI-R-A +10% s milijun kuna prometa?! Gdje je j….. ACI-R-A bila cijelo vrijeme?!

pa kazem ti … mamac za ovcice

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Ma meni se gadi što je pola burze u blokadi, jer kad su se u blokadi našle najbolje dionice ostali sada ne znaju šta bi s novcem pa ponovo kupuju i ono malo što je ostalo što valja, a bome i šrot. Zato sve kod nas neselektivno i raste i pada.

Mislim ACI-R-A +10% s milijun kuna prometa?! Gdje je j….. ACI-R-A bila cijelo vrijeme?!

…..na dnu mastolovca (jama za ispust ulja motora…) u marini…. [lol]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....


Evo malo TA iako "an ženeral" mislim da je to pušiona crveno RSI 14day
zeleno MA 20days, plavo MA 10days, baš me zanima gdje će sutra crvena, hoće li ekran biti dovoljno dubok, bez obzira na crne slutnje ja malo kupovao …


MACD ATPL iznosi oko – 60 što je čisti buy signal.

Boli k… ove fond mamagere za fundamente – rade sve po tehničkoj…


Ma meni se gadi što je pola burze u blokadi, jer kad su se u blokadi našle najbolje dionice ostali sada ne znaju šta bi s novcem pa ponovo kupuju i ono malo što je ostalo što valja, a bome i šrot. Zato sve kod nas neselektivno i raste i pada.

Mislim ACI-R-A +10% s milijun kuna prometa?! Gdje je j….. ACI-R-A bila cijelo vrijeme?!

Tako je..kad i imamo priliku da se donekle vratimo na priijašnje razine, onda blokada…
bem ti sve….samoDOLE [angry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Boli k… ove fond mamagere za fundamente – rade sve po tehničkoj…

Prema S&P-u prije, bih rekao. Još gore…

I'LL BE BACK

u 11.10 idemo


u 11.10 idemo

dalje, u novu blokadu, ako mogu ameri možemo i mi.

Skida se blokada.

A jesu mi dobri ovi Kinezi [lol]

Baosteel (najveći Kineski proizvođač čelika) najprije optužuje Vale da su primjetili da ovi namjerno odugovlače s ukrcajem željezne rude u svojim lukama (bit će da su već počele narudžbe), a zatim plače da će imati manje dobiti jer pada potražnja čelika u Kini sa 13%-tnog rasta prošle godine na 6%-tni rast ove godine (podatke naravno temelje samo na lošijem 7. i 8. mjesecu uslijed slabije gospodarske aktivnosti).

Istodobno ArcelorMittal (najveći svjetski proizvođač čelika) najavljuje da ako bude potrebe može skresati do 15% svoje proizvodnje u Europi i SAD-u kako bi potpomogao rast cijene čelika, potvrđujući da je svjetska potražnja i dalje vrlo visoka i da se kriza nije značajnije odrazila na kupce.

Jadni Kinezi, hoće na silu spustiti cijenu željezne rudače na duži period, a nikako im ne ide…

inače nakon blokada u ovoj godini, rijetko se zadržao raniji trend…uvijek je uslijedila promijena smijera…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

e sada počinje prava makljaža

Good artists copy. Great artists steal.


To sa mirovincima je zločin i nekoga tko im jje omogućio takvo brzo povlačenje treba objesiti za j.ja!

Ja bih rađe svoju mirovinu zaradio sada nego računao na neku siću za 30-40 godina!


Ratoborni kolega radujem se vidjeti da ste ozivili. Jos kad bi nam se vratili Bosun, Strawinski….. U to ime nazdravit ce mo Akvavitom na Bolu (pice pravih vikinga)

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close