ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerujem da ce brodari sutra odraditi up,na amere mislim naravno.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

J..o Amere, sta predvidjas za nase uzdanice?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

jdpl up,atpl up..oni su mi u focusu..rezem inu sutra,iako sam danas trebo…nema veze..Sto ti kazes??

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Ja kazem BDSS stabilno a za ostale vjerujem u povoljnu kupnju. Mislim da ce trebat jos malo vremena da se situacija stabilizira i treba ga pametno potrosit. Sta se tice Ine podrzavam. Radnicko samoupravljanje nikako da shvati da market odredjuje cijenu.

Evo i Ameri zavrsili. Sareno.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Dakladd dezutni druker nas napunio kecevima. Dizem ti prosjek.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Povoljna kupnja definitivno..Kad vidim da se AIG strmoglavio s 90-tak na3 dolara,odmah se bolje osjecam..kada kod nas dodju takva vremena(nadam se da cu vec biti debelo osiguran)bit ce mrtvih..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Ma to i mene tjesi. Uz Rohatinskog mirno spavam kad je bankarski sektor u pitanju.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Rusi su kao nojevi,gurnili glavu u pijesak..Potez za anale,ali ako bude(a vjerujem da hoce)svrsihodan,nema im se sto reci..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

To su procitali u knjizi Toma Clancyja kad je vratio burzu natrag nakon napada.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Izgleda da Yahoo nije u realnom vremenu. Na zatvarabju je DRYS bio u crvenom a sada i on pozelenio. Doslo je i do lagane korekcije Nasdaq-a i Dow-a

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Koji je ono q.rac bio zadnjih pol sata? [shocked] [shocked] A i brodari im okrenuli. Svašta…

Nego… ima nešto zanimljivo. Zadnjih 5 trgovinskih dana promet dionicama na ZSE bio je u prosjeku cca 100 mil kuna dnevno. To je nekih 3 do 4 puta veći dnevni promet (novčano) od prijašnjih dana niske likvidnosti i letargije. No kvaka je u tome što se po ovim brutalno niskim cijenama dionica za tih pola milijarde zapravo protrgovalo sa količinski brutalno velikim količinama dionica. Dakle imamo jako velik broj dionica koje su promijenile vlasnika. Još par dana ovako i to bi moglo biti to…. Nadam se samo da u tih par dana nećemo zaronit u 3PM.

I'LL BE BACK


To su procitali u knjizi Toma Clancyja kad je vratio burzu natrag nakon napada.

Pročita tu, dobra knjiga. Ali čitali je i Arapi …

New Report

Close