ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Meni na gledalici pokazuje da nema istitucijalnog prometa….???? Čudno ili gledalica pokvarena…. [undecid]

Točno je, a ovaj prijavljeni od 11 milijona je opet naša ATPL.

6K komada u 11:12:11 opet vjerojatno trezor uzo od nekog ujebanog fonda.

I'LL BE BACK


Meni na gledalici pokazuje da nema istitucijalnog prometa….???? Čudno ili gledalica pokvarena…. [undecid]

nije ni bilo institucionalnog prometa (0), nego samo blok promet dionicama ATPL 6.000 kom, ukupno 11.1 mil kn

Točno je, a ovaj prijavljeni od 11 milijona je opet naša ATPL.

6K komada u 11:12:11 opet vjerojatno trezor uzo od nekog ujebanog fonda.

Ispravite me ako sam u krivu, no to ne moze biti trezor jer smije kupovati 18.000 komada, u rangu 2000 .. 3500kna


nije ni bilo institucionalnog prometa (0), nego samo blok promet dionicama ATPL 6.000 kom, ukupno 11.1 mil kn

Znači , po 1,850 kn.
Zar to nije ispod na Skupštini odobrenih minimalnih 2,000 (ne kužim ta odobrenja i granice) ?

Lol

http://www.hellenicshippingnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=18962&Itemid=33



nije ni bilo institucionalnog prometa (0), nego samo blok promet dionicama ATPL 6.000 kom, ukupno 11.1 mil kn

Znači , po 1,850 kn.
Zar to nije ispod na Skupštini odobrenih minimalnih 2,000 (ne kužim ta odobrenja i granice) ?
[/quote]

Ma ne kužim ni ja to. Čim je to izašlo sam se pitao što će im minimalna granica? Kako god.. pa bolje je da trezor kupuje što jeftinije. Sa što manje naših para sve više smanjuju FF i smanjuju redovan pritisak na prodaji. Ma ovo je garant trezor, vidjet ćete sutra.

I'LL BE BACK



Ja stvarno nerazumijem ove prodavače koji danas stoje na ASK-u a ne vide da je cijela europa u zelenom…ili oni znaju da će sutra europa ponovo u crveno ili nisu normalni… [shocked]

Ti prodavači su kupili Atlantsku 2 godine prije na razinama ispod 1000 kn.
Što se čudite kolega? Pa atlantska je narasla 300% u 2007 godini.
[/quote]

Znaš ti dječak koliko je porasla dobit ATPL u zadnje 3-4 godine?



Ja stvarno nerazumijem ove prodavače koji danas stoje na ASK-u a ne vide da je cijela europa u zelenom…ili oni znaju da će sutra europa ponovo u crveno ili nisu normalni… [shocked]

Ti prodavači su kupili Atlantsku 2 godine prije na razinama ispod 1000 kn.
Što se čudite kolega? Pa atlantska je narasla 300% u 2007 godini.
[/quote]

31.01.2005. cijena je bila 50% manja nego danas.
Ili uzmi ovak ATPL je 2006. završila sa 95.301.000kn dobiti, ovu će vjerojatno negdje sa 800.000.000kn.

Ja recimo imam dionice koje sam kupovao tamo na razinama 400-500 kn, pa ih neprodajem.




Ja stvarno nerazumijem ove prodavače koji danas stoje na ASK-u a ne vide da je cijela europa u zelenom…ili oni znaju da će sutra europa ponovo u crveno ili nisu normalni… [shocked]

Ti prodavači su kupili Atlantsku 2 godine prije na razinama ispod 1000 kn.
Što se čudite kolega? Pa atlantska je narasla 300% u 2007 godini.
[/quote]

Znaš ti dječak koliko je porasla dobit ATPL u zadnje 3-4 godine?
[/quote]
da ja znam ….a znam da su ih neki kupovli i po 300kn ….
ali je interesantno da su neki upravo sada olučili prodavat…

nemoj zaboraviti da prije 3-4 godine bilo je samo par fondova koji su je mogli kupovati po tim cjenama koje ti ovdje navodiš ….večina naših fondova su novijeg godišta…. [shocked]

na 4300 sve prodajem...




Ja stvarno nerazumijem ove prodavače koji danas stoje na ASK-u a ne vide da je cijela europa u zelenom…ili oni znaju da će sutra europa ponovo u crveno ili nisu normalni… [shocked]

pa šta mi time želiš reči da se netko želi riješti dionice koja iz godine u godinu raste…i to kako raste…???
Ti prodavači su kupili Atlantsku 2 godine prije na razinama ispod 1000 kn.
Što se čudite kolega? Pa atlantska je narasla 300% u 2007 godini.
[/quote]

31.01.2005. cijena je bila 50% manja nego danas.
Ili uzmi ovak ATPL je 2006. završila sa 95.301.000kn dobiti, ovu će vjerojatno negdje sa 800.000.000kn.
[/quote]

na 4300 sve prodajem...

Obrisati.

New Report

Close