ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja stvarno nerazumijem ove prodavače koji danas stoje na ASK-u a ne vide da je cijela europa u zelenom…ili oni znaju da će sutra europa ponovo u crveno ili nisu normalni… [shocked]

Ti prodavači su kupili Atlantsku 2 godine prije na razinama ispod 1000 kn.
Što se čudite kolega? Pa atlantska je narasla 300% u 2007 godini.



Nemoj se radovati. Tko ce kupit tvoje dionice kad ih odlucis prodat?
[/quote]
MIrovinski fondovi! Pa niste valjda zaboravili početak priče

čudni se ovdje sveci slave....



Taj ugovor o čemu govoriš je za mb orsulu, i zalosno sto ce orsula jos voziti 5gog za 12k. oluja je zakljucena neki da za 13k.

A stvarno si uporan! NE POSTOJI TAKO LOŠ UGOVOR ZA HANDY OSIM SPOTa NA PACIFIKU!!!

Dakle ili se radi o spot ugovoru (moguće i u sklopu podnajma) ili o ugovoru na 10 godina.
Ugovor na 10 godina bih prekrižio u startu, jer za takvo što će se za koji mjesec moći dobiti daleko više, a mislim da to jako dobro u upravi znaju! Po tome ispada da bi daleko više zaradili da ga odmah prodaju, pa čemu onda unajmljivati ga na 10 godina !?
[/quote]

Brod je zakljucen 13k na mjesec dana,a sada ti mozes pisati sto te volja, ja pisem ono sto jest, a ne ono sto bi volio da bude.
[/quote]

Pa to te pitam! To je onda spot u pitanju, a mjesec dana je kratak period. Nije to nikakav loš ugovor samo kalkulacija prije porasta vozarina…


Brod je zakljucen 13k na mjesec dana,a sada ti mozes pisati sto te volja, ja pisem ono sto jest, a ne ono sto bi volio da bude.

Sve si rekao.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ja stvarno nerazumijem ove prodavače koji danas stoje na ASK-u a ne vide da je cijela europa u zelenom…ili oni znaju da će sutra europa ponovo u crveno ili nisu normalni… [shocked]

I ja se to pitam čitavo jutro…



Ja stvarno nerazumijem ove prodavače koji danas stoje na ASK-u a ne vide da je cijela europa u zelenom…ili oni znaju da će sutra europa ponovo u crveno ili nisu normalni… [shocked]

Ti prodavači su kupili Atlantsku 2 godine prije na razinama ispod 1000 kn.
Što se čudite kolega? Pa atlantska je narasla 300% u 2007 godini.
[/quote]
Ipak se čudim da mogu prodavati malo po malo kao što je big boss ATPL prodavao ali ne rušiti dionicu sa 7-8% na dan …nema logike…sami sebi skaču u usta…

na 4300 sve prodajem...

a onda smo mogli zatvoriti burzu na par dana ko i rusi [wink]

Good artists copy. Great artists steal.



http://www.imarex.com/home/bdi_futures_closing_prices

BDI FFA rast…….


I danas bi trebao BDI porasti

Panamax: q4 48250 -1k cal09 44250 -500 cal10 31500 -500

Capes: q4 90k -6500 cal09 79k -3500 cal10 52500 -500

Smax: Sep 34k unch q4 42k -1k CAL09 38500 -500 CAL10 28k unch

oko 100 bodova
………
Pozdrav
[/quote]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Pokupljeno sa Drys-ovog message boarda…

Baltic Indices 18/09/2008 BDI 4958 (+102)
BCI 6606 (+28)
BPI 5243 (+312)
BSI 3087 (+10)
BHSI 1693 (-7)

Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008)
BCITCavg $68415(+861)
BPITCavg $42414(+2550)
BSITCavg $32280(+102)
BHSITCavg $24853(-111)
Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008)



Taj ugovor o čemu govoriš je za mb orsulu, i zalosno sto ce orsula jos voziti 5gog za 12k. oluja je zakljucena neki da za 13k.

A stvarno si uporan! NE POSTOJI TAKO LOŠ UGOVOR ZA HANDY OSIM SPOTa NA PACIFIKU!!!

Dakle ili se radi o spot ugovoru (moguće i u sklopu podnajma) ili o ugovoru na 10 godina.
Ugovor na 10 godina bih prekrižio u startu, jer za takvo što će se za koji mjesec moći dobiti daleko više, a mislim da to jako dobro u upravi znaju! Po tome ispada da bi daleko više zaradili da ga odmah prodaju, pa čemu onda unajmljivati ga na 10 godina !?
[/quote]

Brod je zakljucen 13k na mjesec dana,a sada ti mozes pisati sto te volja, ja pisem ono sto jest, a ne ono sto bi volio da bude.
[/quote]
A da li si razmisljao da je razlog repositioning na lokaciju gdje ce slijedeci spot biti zakljucen znacajno vise? Zakljucak na poziciji Kine, Australije ili Brazila nije jednak.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

I eto nas maltene na jučerašnjim razinama. Sutra čak neće biti ni margin call spirale, ali će biti zbog drugih dionica, tako da ne očekujem bounce back. Ostadoh danas suhog q…a. U ovom trenutku ne znam jel to za mene dobro ili loše. Valjalo bi biti na oprezu, jer bi se ipak još moglo zaroniti u nadolazećim danima dok god preko bare ne sasjeku svu trombozu ili im nađu neke ljekove (merge-anje ili nešto)

E… al fakat rasturamo. [thumbsup]

I'LL BE BACK

Meni na gledalici pokazuje da nema istitucijalnog prometa….???? Čudno ili gledalica pokvarena…. [undecid]

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close