ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 09:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
8.000
170
47,00
48,20
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

očekivao sam danas rast preko 2000 kuna….eto zapelo je negjde, ali ne treba to toliko ni čuditi….puno je tu još opreza….puno njih još nije kupilo i čeka novi val marginaša ili paničara….ništa za to, ako se vani situacija bude dobro razvijala do kraja tjedna bit će panične kupnje kako ne bi sve uteklo….

zanimljivo je i da se nitko od forumaša nije pohvalio da je izlazio jučer recimo,pa zar smo svi klasa optimist 🙂

Good artists copy. Great artists steal.


Ne, falio im je stvarni kreator kaosa na ZSE Samodol. Mudre glave su sinoc u Otvorenom našle milion uzroka i gle čuda uvjek vanjski neprijatelj. Nitko ne spominje odluku Hanfe i Samodola o nekontroliranom izlazu mirovinaca iz otvorenih fondova šta je i započelo ovaj kaos i ubilo povjerenje u investiranje vecini Hrvata.

A možda su znali što slijedi pa su im dali priliku da izađu i spase se. P.S. ja ne volim te ljigavce iz hanfe ali mi palo na pamet.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ne, falio im je stvarni kreator kaosa na ZSE Samodol. Mudre glave su sinoc u Otvorenom našle milion uzroka i gle čuda uvjek vanjski neprijatelj. Nitko ne spominje odluku Hanfe i Samodola o nekontroliranom izlazu mirovinaca iz otvorenih fondova šta je i započelo ovaj kaos i ubilo povjerenje u investiranje vecini Hrvata.

upravo "TO", poštovani Techman, mirovinci su grobari ove burze, ali bojim se i naših mirovina u budućnosti. Ma što pišem, pa mi nećemo niti dočekati isplatu naših mirovina, ali zato upravo gledamo u živo kako "kure našu lovicu" za buduće mirovine, mamicu im….

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

hehe malo sam radio projekcije crnih scenarija i tako… Ako pretpostavimo dobit od 850 milja za 2008 (vrlo dostižan TG, osobno očekujem više)

Hipotetski, pri cijeni od 1500, ATPL ima P/E 2,5, a bez trezorskih 2,1.
Znači pri toj cijeni dobit iz samo jedne godine poslovanja pokriva pola tržišne vrijednosti kompanije. A brodovi će ploviti i zarađivati još desetljećima… koji smijeh [cool]

I'LL BE BACK


A možda su znali što slijedi pa su im dali priliku da izađu i spase se. P.S. ja ne volim te ljigavce iz hanfe ali mi palo na pamet.

Ma nisam ti siguran da su talenti toliko vidoviti. Svidilo mi se sinoc ono od WB sa retrovizorom i sofersajbom.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Poštedio sam se te emisije pa ne znam za te šoferšajbe…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


zanimljivo je i da se nitko od forumaša nije pohvalio da je izlazio jučer recimo,pa zar smo svi klasa optimist 🙂

…Mislim da se nitko ne bi trebao hvaliti glupim potezima. Ja sam gotovo 100% u ATPL i nemam namjeru tako skoro izlaziti. Kad god stigne novi keš ja dokupim. Molim gospodu iz fondova da održe ovakvo stanje još koji tjedan jer mi stiže friški keš. [cool]
Uz ovakvu cijenu i dividenda mi je dovoljan prinos godišnje..

a koje masakriranje svaki dan na atlanskoj
ima li kraja tome ?
di se više postaviti ??

mi smo ipak zemlja slučaj

BDI preokret može se očekivati plus 100 da će biti BDI

Tone: Continued firmer this morning as q4 capes test 100k and pmx 50k

Panamax: q4 49250 +1250 cal09 44750 +1k cal10 32k +750

Capes: q4 96500 +4k cal09 82500 +1500 cal10 56k unch

Smax: Sep 34k +500 q4 43k +1k CAL09 39k +1k CAL10 28k +500

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



zanimljivo je i da se nitko od forumaša nije pohvalio da je izlazio jučer recimo,pa zar smo svi klasa optimist 🙂

…Mislim da se nitko ne bi trebao hvaliti glupim potezima. Ja sam gotovo 100% u ATPL i nemam namjeru tako skoro izlaziti. Kad god stigne novi keš ja dokupim. Molim gospodu iz fondova da održe ovakvo stanje još koji tjedan jer mi stiže friški keš. [cool]
Uz ovakvu cijenu i dividenda mi je dovoljan prinos godišnje..
[/quote]
Ne znam da li bi te pohvalio ili ne . Malo je riskantno sav novac staviti u jednu dionicu i to se kosi sa načinom ulaganja u dionice…ipak svaka ti čast na hrabrosti…. [smiley]

na 4300 sve prodajem...


Svidilo mi se sinoc ono od WB sa retrovizorom i sofersajbom.

Za razliku od Buffeta, Bandićev jaran Slobodan Ljubičić jučer veli ovo:
"Treba gledati u šoferšajbu, a ne u retrovizor".
Kad je o ATPL riječ, Ljubo je hundertprocentik in reht.

hate red

New Report

Close