ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 11:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,07
18.594
395
46,50
48,20
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nekako izgleda mi da je početni entuzijazam lagano nestao…. [sad]

na 4300 sve prodajem...

Lagano me uhvatila panika jer nisam kupio planirano ali izgleda da je stanje uredno.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Kao što sam i pretpostavio, taljiganje na ovim razinama. Bit će vremena za trgovinu, neće to baš up za sada.

I'LL BE BACK


Kao što sam i pretpostavio, taljiganje na ovim razinama. Bit će vremena za trgovinu, neće to baš up za sada.

izledalo bi previše lijepo da je potegnulo odmah gore za 5% ali nažalost to je realnost ZSE-a …. [sad]

na 4300 sve prodajem...

Ma ja sam zaista vjerovao u preokret danas i zato sam pokusao hvatat ispod 2000. Ameri u zeleno, Dow u plusu, prvi plus na BDI nakon nekog vremena. U medjuvremenu sam povukao nalog. Izgleda da je bilo samo "ludom radovanje".

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Greska na serveru

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ovdje upišite svoj komentar…

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ma ja sam zaista vjerovao u preokret danas i zato sam pokusao hvatat ispod 2000. Ameri u zeleno, Dow u plusu, prvi plus na BDI nakon nekog vremena. U medjuvremenu sam povukao nalog. Izgleda da je bilo samo "ludom radovanje".

Pa zato smo i pali jer nisi htio obraniti atpl na 2000kn……. [sad]

na 4300 sve prodajem...

Danas nadokupio pa šta bude!

Kako kažu tabličari – po grafovima tek sutra ili petak idemo skokovito gore. [thumbsup]

gle nije ni čudno što i dalje padamo kad se na HTV-u jučer ,u utorak u 23 h u dnevniku ,vijestima ili čemu već pričalo o stvarima koje su se u americi događale u nedjelju i ponedjeljak.na novoj tv javlja se novinarka iz new yorka. glas katastrofičan ,a u pozadini samo fali godzila koji harači wall street-om.
a u otvorenom dream team . još im je samo rohatinski falio.

Good artists copy. Great artists steal.

Ne, falio im je stvarni kreator kaosa na ZSE Samodol. Mudre glave su sinoc u Otvorenom našle milion uzroka i gle čuda uvjek vanjski neprijatelj. Nitko ne spominje odluku Hanfe i Samodola o nekontroliranom izlazu mirovinaca iz otvorenih fondova šta je i započelo ovaj kaos i ubilo povjerenje u investiranje vecini Hrvata.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close