ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 17:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



isto to i ja napravio….ja lupio ask na 1.914,99, a ti?

u nalogu pisalo udri po asku na 1915.
u stvarnosti se dogodilo da je udrilo po asku na 1914.
nisam se bunio i zvao u abacus da im hebem mamicu.
možda sam trebao. kuna je ipak kuna [wink]
[/quote]
Ma daj molimte da ti gledaš na kunu sad biš novac držao u novčanim fondova…. sa +0.01% dnevnim rastom…

na 4300 sve prodajem...


u nalogu pisalo udri po asku na 1915.
u stvarnosti se dogodilo da je udrilo po asku na 1914.
nisam se bunio i zvao u abacus da im hebem mamicu.
možda sam trebao. kuna je ipak kuna [wink]

Ma daj molimte da ti gledaš na kunu sad biš novac držao u novčanim fondova…. sa +0.01% dnevnim rastom…
[/quote]
ovo je bila zahebancija, kolega.
u stvarnosti sam zaradio kunu, a ne popušio.

hate red

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]

na 4300 sve prodajem...


hangerčiću, ovi postovi imaju dvojaku ulogu.
prvo: da nahrane naše egotripove (tu si posve u pravu)
drugo: da unesu tračak optimizma na burzu i pokažu uplašenima da netko ovih sumornih dana i kupuje.
dakle, nema zlobe u njima. za razliku od tvoga posta.

Nema zlobe, nimalo, ja sam pošteno rekao da bih ionako sve isto radio kao i do sada.
Čak mi je i drago zbog ljudi kojima je ovakva stvar uspjela, ali na ovakav način iznosti to u komentarima nije nimalo fer prema ostalima (odnosi se na prej.bavanja oko kune ili 10-ak kuna na ovoliko niskim razinama). Nitko od nas nije Bog da može u lipu pogoditi najniži iznos. Puno toga je ovisilo i o sreći. Sreću uostalom ne treba izazivati, zar ne? Samo sam htio naglasiti da vam skromnost nije vrlina i da se očito ne sramite toga…

P.S. koliko sam upućen, ulagače su uplašenim stvarali ljudi slični vama, kojima također skromnost nije vrlina (nijednog vam trenutka nije to izgleda palo na pamet jelda?)



Nisam mogao odoljeti.
A sutra može biti i 2,100 i 1,800 (ovo drugo je mislim vjerojatnije , zbog TV dnevnika i Otvorenog).
Ništa,ako bude 1,800 …..ovisnost je ovisnost.

Pa kako odoljeti?
Prst mi je od prošlog tjedna na okidaču, gledam bi ne bi…
Onda se odjednom danas pred kraj stvori nekakav malo jači suport na 1900, brodari u USA u premarketu odoše u debelo zeleno, BDI si malo oporavi, terminski pokazuju svjetlo na kraju tunela…
I onda mi padne mrak i – paaaaf.
Udri po asku.
Nadam se samo da sljedećih dana neće biti – paaaaf! Udri glavom po zidu…
[/quote]
U sličnoj sam nedoumici. Sva logika govori da se lupi po asku na ovim vrijednostima, ali…i dalje čekam. Prokleta pohlepa.
Jedan dana ću vjerojatno sebe lupit po glavi :19xx? Šta se čeka?!?

Počeli se ugovarati dobri ugovori za velike brodove…

16.09
TBN 180,000dwt blt 09 1/6.09-30/6.09 TC 10 YRS USD 52,000 DAILY DEL EX YARD 2009 COSCO
16.09
TBN 180,000dwt blt 09 1/9.09-30/9.09 TC 10 YRS USD 52,000 DAILY DEL EX YARD 2009 COSCO
16.09
TBN 176,000dwt blt 09 1/1.09-30/3.09 TC 8-9 YRS USD 57,500 DAILY DEL EX YARD 2009 GLORY WEALTH

U prijevodu, brod sam sebe isplati za 5 godina, a onda idućih 5 godina (do 2019.g.) donese ukupne zarade oko 90Mio$, i to svaki zasebno! Brutalno.


Nadam se samo da sljedećih dana neće biti – paaaaf! Udri glavom po zidu…

Kaciga na glavi-glava na sigurnom. [cry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Samo sam htio naglasiti da vam skromnost nije vrlina i da se očito ne sramite toga…
P.S. koliko sam upućen, ulagače su uplašenim stvarali ljudi slični vama, kojima također skromnost nije vrlina (nijednog vam trenutka nije to izgleda palo na pamet jelda?)

ajde dobro, nek ti bude…
baš smo takvi kakvima si nas opisao.
mea maxima culpa [pray]

hate red

…za iskup bi bilo lijepo dati nekakve procjene budućnosti ove dionice za 2008, 2009…
[rolleyes]

Ja nisam danas kupovao iako sam bio blizu te odluke osobito pri kraju trgovinskog dana. za sada radije čekam naznaku uzlaznog trenda pa makar platio nešto više.
U svakom slučaju čestitke svima koji su danas kupovali, nadam se da će se isplatiti. [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ja nisam danas kupovao iako sam bio blizu te odluke osobito pri kraju trgovinskog dana. za sada radije čekam naznaku uzlaznog trenda pa makar platio nešto više.
U svakom slučaju čestitke svima koji su danas kupovali, nadam se da će se isplatiti. [thumbsup]

oće oće

[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning


Ja nisam danas kupovao iako sam bio blizu te odluke osobito pri kraju trgovinskog dana. za sada radije čekam naznaku uzlaznog trenda pa makar platio nešto više.
U svakom slučaju čestitke svima koji su danas kupovali, nadam se da će se isplatiti. [thumbsup]

Napravio si ono kaj ja nisam, a htio sam!
svakak cast na samokontroli…ps.100 od mene

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close