ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na žalost, sada nam može pomoći samo "kolumbovo jaje"…
a ono je zasad u nekim međufazama C.

trenutno stanje ‘kolumbovog jaja’:
exm -13.2 posto
drys -12,3
gnk -10,1
egle -7,3
dsx -6,3

hate red

e je… ga ja sad stvarno više nemam keša
nekidan sam prodao sav ht i uletio u atpl i sad mi čini 100% portfelja mislim neće niže
danas uletio po 2050, mislim to je dno dna kad govno padne
e sad ako sutra ovako zaronimo…. ma u k.. imam dva zdrava bubrega [wink]

semper fidelis

ja se iz ine lagano prebacivam u atpl,sad sam 35% atpl,a 65% ina,međutim,ako se nastavi pad,prebacivam sve u atpl..i tako smanjivam ulaz,a ako raste,ostavim ovako kako je trenutno..i to je to…sasma jednostavno..radujem se i rastu i padu….


ja se iz ine lagano prebacivam u atpl,sad sam 35% atpl,a 65% ina,međutim,ako se nastavi pad,prebacivam sve u atpl..i tako smanjivam ulaz,a ako raste,ostavim ovako kako je trenutno..i to je to…sasma jednostavno..radujem se i rastu i padu….

lako se tebi radovati s ovakvom INA-om
ajde cijelu prebaci u atpl pa da čujem…

semper fidelis




@ Tech…tek jucer??
malo si usporio.. [lol]
ali zato si JDPL rijesio kad je trebalo… [thumbsup]
kaj ti velis….bude taj BDI konacno krenuo natrag do 11……uskoro?

Nazalost tek jucer. Kako sam imao dobar ulaz nije bas bila panika. Nadao sam se promjeni trenda. Iz JDPL sam izasao zbog ocekivano loseg izvjesca 2Q ali sad me brine tziste.
[/quote]

kolega Techman,kazete da ste imali dobar ulaz,i da ste prodali na 2340,koliko mi je poznato usli ste na najmanje 2301,mislite li da je zarada od 39 kn po dionici dobra za godinu dana obzirom da se radi o ATPL koja se mogla prodati komodno i na preko 3700?
[/quote]
Jozo sorry za kasan odgovor. Zar si zaboravio na koliko su dosli JDPL i ATPL u korekciji prije ove. Ako te to zaista interesira prolistaj moje stare postove i vjerovatno ces naci na koliko sam kupovao.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Malo kasnim.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Vidim da se moja prva ljubav ponovno vratila na 20xx, a mene hvata nostalgija. Kupovao sam je od 2000 – 2600kn i prodavao, gubio, pa zarađivao uglavnom gubio, mlad i naivan.Bio sam i sa drugima ali niti jedna nije bila kao ona, i zato je uvijek ostala na vrhu investora. A sad imam ponovno priliku da kupim količinu s kojom sam počeo. Kad ATPL lupi u 2000 kn to je znak da je kriza pri kraju. Malo ću pričekat da me nebi iznenadilo ali za par dana sam s vama.


na žalost, sada nam može pomoći samo "kolumbovo jaje"…
a ono je zasad u nekim međufazama C.

trenutno stanje ‘kolumbovog jaja’:
exm -13.2 posto
drys -12,3
gnk -10,1
egle -7,3
dsx -6,3

yep, pred kraj ipak zaronili. Vidjet ćemo kako ćemo se mi sutra ponašati. Ništa drugačije nego IGH ili INGRA rekao bih. Bit će izgleda šanse i za niži ulaz. Ogromni je promet danas bio na ATPL, vidjet ćemo…

I'LL BE BACK

Evo malo TA iako "an ženeral" mislim da je to pušiona

crveno RSI 14day
zeleno MA 20days
plavo MA 10days

baš me zanima gdje će sutra crvena, hoće li ekran biti dovoljno dubok
bez obzira na crne slutnje ja malo kupovao …


Ja ću još malo pričekat sa stavljenjem naloga na kupnju, mada je FI u najmanju ruku odlično, puno togo kod ove dionice ovisi o kretanju globalnih prilika, a da ne spominjemo stanje na našoj burzi koja uopće nije reagirala na neka također izvrsna izvješća, sve je još dosta maglovito, ima vremena.

Kao što rekoh prije mjesec dana, sve je još dosta maglovito, a sad k tome pada i kiša…
Mislim da se nitko razuman u ovoj situaciji neće žurit s posatvljanjem buy naloga (općenito za sve dionice) Upravo u ovom svečanom trenutku DJIA iznosi 11000 [bye] [pray]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Evo malo TA iako "an ženeral" mislim da je to pušiona

crveno RSI 14day
zeleno MA 20days
plavo MA 10days

baš me zanima gdje će sutra crvena, hoće li ekran biti dovoljno dubok
bez obzira na crne slutnje ja malo kupovao …

MACD ATPL iznosi oko – 60 što je čisti buy signal.


Evo malo TA iako "an ženeral" mislim da je to pušiona

crveno RSI 14day
zeleno MA 20days
plavo MA 10days

baš me zanima gdje će sutra crvena, hoće li ekran biti dovoljno dubok
bez obzira na crne slutnje ja malo kupovao …

TA nikad nije pušiona samo je treba stavit u kontekst globalnih događanja i uvijek radi.
A evo malo globalnih kretanja:
P.S. Nagradno pitanje: gdje je dno?

New Report

Close