ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



…..Mislim i nadam se da smo sada zaista blizu dna iako je nemoguće reći dali će doći do još kojeg udara prije ukrcaja velikih igrača……
.

Ako ovo danas nije definicija ukrcaja (i iskrcaja) velikih igrača , onda ne znam što jest.
[/quote]

Definicija ukrcaja ne, prekrcaja -da. I ne samo na atpl, veliki raspoređuju kapital (ne rade mali ovoliki promet). Veliki prometi su u svakom slučaju dobar znak, hvataju se i mijenjaju pozicije u jačim dionicama. Kada dođe pozitivni trend iz vana da svi budu spremni. Nadam se da je ovo znak da je dno već negdje pod prstima.

P.S. Da je danas samo ukrcaj nebi se crvenili.


Još sat ovakve trgovine , i (ako se ne varam) bit će to najveći dnevni promet ovom dionicom u povijesti.Brutalno.

Zašto, ja bi rekao fenomenalno, samo neće dugo trajati pa treba djelovati brzopotezno. Ja sam kupovao na 2400 (mislio sam neće ispod) ali sam i danas dokupio da smanjim prosjek i nadam se dobrom ishodu u 4Q. Zna li tko je li se trezor "probudio" danas?

po riječima znalaca fundamentalni pokazatelji za ATPL najbolji od naših brodara, a najviše ponire?

Kune nisu problem, kuna nema

Ne gine nam blokada danas ako još i BDI padne.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Neznam ljudi, ali već smo danas prilično pali, a bid se ne popravlja…i promet je stao.

Očito je da smo već dovoljno nisko i da se prodavatelji više ne usude lupati po bidu jer je sve tanji i tanji, a i u ovoj tarapani u 13 h redoviti promet od 51milje nije ništa spektakularno a kamoli čvrsto dno.

Mislim da je na dan D u ovo proljeće promet bio 170 milja – redoviti.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj



Još sat ovakve trgovine , i (ako se ne varam) bit će to najveći dnevni promet ovom dionicom u povijesti.Brutalno.

Najveći promet dosad 31 milja
[/quote]

a po broju dionica:

Datum Zadnja Najviša Najniža Promjena Količina Promet Symbol
7.7.2006 854 854 829,99 2,89 10762 9109068,51 ATPL-R-A

Heaven or Las Vegas


Neznam ljudi, ali već smo danas prilično pali, a bid se ne popravlja…i promet je stao.

Očito je da smo već dovoljno nisko i da se prodavatelji više ne usude lupati po bidu jer je sve tanji i tanji, a i u ovoj tarapani u 13 h redoviti promet od 51milje nije ništa spektakularno a kamoli čvrsto dno.

Mislim da je na dan D u ovo proljeće promet bio 170 milja – redoviti.


oko 100 milja je bio redoviti….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


po riječima znalaca fundamentalni pokazatelji za ATPL najbolji od naših brodara, a najviše ponire?

Žrtva svoga dobrog poslovanja. Fondovi su ga puni, a kad moraju rasprodati, kupuje se samo najbolje po diskontnim cijenama.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



po riječima znalaca fundamentalni pokazatelji za ATPL najbolji od naših brodara, a najviše ponire?

Žrtva svoga dobrog poslovanja. Fondovi su ga puni, a kad moraju rasprodati, kupuje se samo najbolje po diskontnim cijenama.
[/quote]
fondovi i margini,a kupuju cvrste ruke

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe ne sječam se da sam takvo što vidio posljednjih mjeseci….

na 4300 sve prodajem...


http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe ne sječam se da sam takvo što vidio posljednjih mjeseci….

nisam nikad to vidio!!!!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe ne sječam se da sam takvo što vidio posljednjih mjeseci….

cekaj samo da ameri počnu sa radom 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close