ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Light, sweet crude for October delivery fell 88 cents to $101.70 a barrel
1 Euro = 1.3913 USD

Sve signali za dodatan pad BDI.


nije te poklopio nalog ha?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Vratite nam nelikvidnost, [wink]
Neki dan netko reče da se vraća likvidnost, a to je predznak skoka… [lol]
Kazali su prvo, čekajte 01.07. do onda će se fondovi presložiti pa onda kreće nabolje, onda ljeto je, pa obično je tad stagnacija, pa sad su OI, pa kad završe, pa kinezi opet uključe proizvodnju, nema da omane, [tongue]. Misli da je sad još na redu najezda skakavaca, kad to prođe evo nas na 3 K za tren.
Ljudi ne sekirajte se, tko nema keša neka ugasi komp. i ode se provesti, pa to je ionako samo novac, [lol]

prijatelju,

zaboravio si i naftu
kolko su nas bombardirli kad je rasla, pa da po definiciji dionice padaju
a, evo sada nafta srozala se 30% ., a dionice opet padaju???

sve sami drukači i navlakači…

[/quote]

A zaboravili ste da su brokeri bili na godišnjem i čim se vrate kreću u kupovini i likvidnost u porastu..
[proud]

na 4300 sve prodajem...

lijepo je kad ti uprava brani na 2100 dionicu ako je to istina, a prošli put se pokazalo tako!


prijatelju,

zaboravio si i naftu
kolko su nas bombardirli kad je rasla, pa da po definiciji dionice padaju
a, evo sada nafta srozala se 30% ., a dionice opet padaju???

sve sami drukači i navlakači…

Kako moze rast nafte povecavat profit dry cargo brodara??? Rast cijene nafte uzrokuje veci opex i porast vozarine je kompenzacija. Ovdje ne pricamo o ponudi i potraznji brodskog prostora.
[/quote]

govorio sam općenito o zg burzi i padu većine dionica iako nafta pada
prije kad je nafta rasla, govorilo se naširoko da zato padaju dionice i svaki dan se pratila cijena nafte kao nešto super bitno za rast-pad dionica!

btw, i atpl bi mogla padom nafte rasti jer imaju manje troškove, a time indirektnio veće profite , ako je jeftinija nafta , zar ne!?


Light, sweet crude for October delivery fell 88 cents to $101.70 a barrel
1 Euro = 1.3913 USD

Sve signali za dodatan pad BDI.

Da, i?

Hajde napravi projekciju koliko će ATPL zbog toga manje zaraditi. Ti si iz brodarskog miljea. Nije vrag da ne znaš. Napiši fino, koliku dobit očekuješ u 3Q, a koliko si očekivao prije 3 mjeseca. Koliku dobit očekuješ na kraju godine, a koliko si očekivao. Ne mora biti točno u lipu. Napiši bilo što, a onda ćemo pričekati izvješća. Nije to tako daleko.

Stari, BDI pada već 2 mjeseca i sa 11800 je pao na 4800. A ti si se baš sad na 4800 našo drukat na daljnji pad. Koji si ti lik. A na što si "upozoravao" tokom ovih 7000 indexnih bodova pada?

Nekad sam te cijenio i rado čitao tvoje posteve iz struke. Ja razumijem da smo na burzi svi jedni drugima "protivnici" i da se međusobno nadmudrujemo, ali ATPL nije baš toliko mala bara sa puno krokodila. [yawn]

I'LL BE BACK

Previše je velikih igrača kupovalo na jako niskim cijenama to je nesreća ove dionice, ali cijelo vrijeme je kupnja jaka.

Fundamentalno smo bolji od sličnih firmi vani.

http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=ATPLRA%3ACZ



Light, sweet crude for October delivery fell 88 cents to $101.70 a barrel
1 Euro = 1.3913 USD

Sve signali za dodatan pad BDI.

Da, i?

Hajde napravi projekciju koliko će ATPL zbog toga manje zaraditi. Ti si iz brodarskog miljea. Nije vrag da ne znaš. Napiši fino, koliku dobit očekuješ u 3Q, a koliko si očekivao prije 3 mjeseca. Koliku dobit očekuješ na kraju godine, a koliko si očekivao. Ne mora biti točno u lipu. Napiši bilo što, a onda ćemo pričekati izvješća. Nije to tako daleko.

Stari, BDI pada već 2 mjeseca i sa 11800 je pao na 4800. A ti si se baš sad na 4800 našo drukat na daljnji pad. Koji si ti lik. A na što si "upozoravao" tokom ovih 7000 indexnih bodova pada?

Nekad sam te cijenio i rado čitao tvoje posteve iz struke. Ja razumijem da smo na burzi svi jedni drugima "protivnici" i da se međusobno nadmudrujemo, ali ATPL nije baš toliko mala bara sa puno krokodila. [yawn]
[/quote]

Koliko forumaša na ovom forumu može kupiti preko dvadeset dionica ATPL-a. Par njih. Sve ukupno možda njih 20-ak. Koliko forumaša može kupiti preko 100 dionica ATPL-a. Možda 5-oro. Sve skupa 400 + 500 = 900 – a danas ih je protrgovano oko 3500.

Pa zar stvarno misliš da bi netko mogao "nadrukati" dovoljno da se cijena digne na 3k…

I zar stvarno misliš da se cijena formira na osnovu toga što nas par kaže na ovom forumu.

I zar stvarno misliš da netko tko ulaže npr. 50000 kuna, gleda forum kako bi saznao najnovije informacije o tome dali će ili neće kupiti dionice…

pih


KRALJEVSTVO ZA CASH! [cry]
ok, doj mi kraljovstvo! više se isploti.
keš mi dofinotivno nje treba za soda, ovo bu još išlo dole…




Light, sweet crude for October delivery fell 88 cents to $101.70 a barrel
1 Euro = 1.3913 USD

Sve signali za dodatan pad BDI.

Da, i?

Hajde napravi projekciju koliko će ATPL zbog toga manje zaraditi. Ti si iz brodarskog miljea. Nije vrag da ne znaš. Napiši fino, koliku dobit očekuješ u 3Q, a koliko si očekivao prije 3 mjeseca. Koliku dobit očekuješ na kraju godine, a koliko si očekivao. Ne mora biti točno u lipu. Napiši bilo što, a onda ćemo pričekati izvješća. Nije to tako daleko.

Stari, BDI pada već 2 mjeseca i sa 11800 je pao na 4800. A ti si se baš sad na 4800 našo drukat na daljnji pad. Koji si ti lik. A na što si "upozoravao" tokom ovih 7000 indexnih bodova pada?

Nekad sam te cijenio i rado čitao tvoje posteve iz struke. Ja razumijem da smo na burzi svi jedni drugima "protivnici" i da se međusobno nadmudrujemo, ali ATPL nije baš toliko mala bara sa puno krokodila. [yawn]
[/quote]

Koliko forumaša na ovom forumu može kupiti preko dvadeset dionica ATPL-a. Par njih. Sve ukupno možda njih 20-ak. Koliko forumaša može kupiti preko 100 dionica ATPL-a. Možda 5-oro. Sve skupa 400 + 500 = 900 – a danas ih je protrgovano oko 3500.

Pa zar stvarno misliš da bi netko mogao "nadrukati" dovoljno da se cijena digne na 3k…

I zar stvarno misliš da se cijena formira na osnovu toga što nas par kaže na ovom forumu.

I zar stvarno misliš da netko tko ulaže npr. 50000 kuna, gleda forum kako bi saznao najnovije informacije o tome dali će ili neće kupiti dionice…

pih

[/quote]

Pročitaj post ponovno, upravo to i govorim, pa mi nije jasno što to nekom treba…

I'LL BE BACK



Light, sweet crude for October delivery fell 88 cents to $101.70 a barrel
1 Euro = 1.3913 USD

Sve signali za dodatan pad BDI.


nije te poklopio nalog ha?
[/quote]

Fyi nema naloga. Čeka na oba brodara. [wink]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Light, sweet crude for October delivery fell 88 cents to $101.70 a barrel
1 Euro = 1.3913 USD

Sve signali za dodatan pad BDI.

Da, i?

Hajde napravi projekciju koliko će ATPL zbog toga manje zaraditi. Ti si iz brodarskog miljea. Nije vrag da ne znaš. Napiši fino, koliku dobit očekuješ u 3Q, a koliko si očekivao prije 3 mjeseca. Koliku dobit očekuješ na kraju godine, a koliko si očekivao. Ne mora biti točno u lipu. Napiši bilo što, a onda ćemo pričekati izvješća. Nije to tako daleko.

Stari, BDI pada već 2 mjeseca i sa 11800 je pao na 4800. A ti si se baš sad na 4800 našo drukat na daljnji pad. Koji si ti lik. A na što si "upozoravao" tokom ovih 7000 indexnih bodova pada?

Nekad sam te cijenio i rado čitao tvoje posteve iz struke. Ja razumijem da smo na burzi svi jedni drugima "protivnici" i da se međusobno nadmudrujemo, ali ATPL nije baš toliko mala bara sa puno krokodila. [yawn]
[/quote] da da….prenisko se kolega techman postavio…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kako je lijepo kupovati na 2080kn. UF.
Neki su vikali da neće do 2000kn.
P/E je trenutno 5.

New Report

Close