ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baltic Panamax Index 5,993 (+0.71%)

[lol] [lol]


To bi značilo da je lova od prodaje Jadrana već transferirana, jer kod potpisa Ugovora treba iskeširati 20%.
Špancir,
nije usput jer se svi važni poslove obavljaju u londonskom city financijskom i poslovnom središtu, a tamo su doduše usput banke što prate ATPL. Kako vidimo iz brojnih siteova gotovina se i u brodarstvu osobito cijeni u trenutačnom okolnostima krize bankarskih institucija, a to našoj miljenici ide na ruku.

Mislim da dobro procjenjuješ.
Radi se o svoti reda veličine 100-njak mil kn.
30.06.08. naša je miljenica imala 432 mil kn casha na računu.
Čak i ako je do danas sve plaćala cash-om (a nije) tu u međuvremenu , koliko se zna nije bilo nekih većih odljeva : porinuće Držića , poneka otplata i račun….i to je to.
Ponavljam da ne vidim bolji način da se potroši taj cash.Istovjetna investicija u hotele i avione (bez obzira na povećanje book-a) vratila bi se u najmanje 10 puta dužem razdoblju , a i to je vrlo pesimistično , na nivou BDI od 5 – 6,000.

Isprika , zabunom sam sve potcrtao , iako nisam nikad bio na partijskom sastanku….majke mi !

Baltic Panamax Index 5,993 (+0.71%)

[lol] [lol]

Dobro, iako dok kejpovi idu doli, nema tu sriće.

A mogao si radi transparentnosti postat i BSI. I toga imamo u floti.

Znali tko kad ide izgradnja marine u Gruškoj luci ?????

I noga u guzicu je korak naprijed

Ashrak, di ti je smisao za humor, u 16:01 ću stavit cijeli BDi, pa nisi valjda na bidu [lol]

http://www.dryships.com/index.cfm?get=report

Baltic Dry Index (BDI) -120 6809

dok vani brodari na padanje indexa ne padaju, a dugoročne vozarine stabilne – who cares! [thumbsup]

Dobro, iako dok kejpovi idu doli, nema tu sriće.

Da, crno nam se piše[rolleyes]. 3 godišnji TC je 115K $ dnevo, 5 godišnji 85K. Breakeven na cca 20K, pa ti računaj. [kiss]

I'LL BE BACK

Izgubljen u bespućima ZSE-a.[lol]

Na ovoj nisam na bidu. Na bidu sam u okolici.

Nego svaka čast za post, netko pročita pa odmah udria po aku.[thumbsup]


Dobro, iako dok kejpovi idu doli, nema tu sriće.

Da, crno nam se piše[rolleyes]. 3 godišnji TC je 115K $ dnevo, 5 godišnji 85K. Breakeven na cca 20K, pa ti računaj. [kiss]
[/quote]

Ma o kretanju uvaženog BDI-a pričam, a ne TC-u i zaradi kejpova.[thumbsup]

šta je sad ovo, indexi dole, brodari gore!? [lol]

[thumbsup]

Nego svaka čast za post, netko pročita pa odmah udria po asku

odbio se taj hrabri mladić od bida kao da je od gume. ovoliko skrivenih ni u doba OZNA-e nije bilo. [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close