ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovakav promet je doista smiješan, a neznam kako ga protumačiti.. dobro promet je na cijeloj burzi (ne računajući inu i ht) malo preko desetak miliona. Ali ovo je svejedno smiješno. Kako vi tumačite ovakvu situaciju, ja se ne sjećam praktično da je bilo ovako do 14 sati? [shocked]

Imam osjećaj da se doista čeka poticaj izvana ili za prodaju ili za kupnju masovniju.[sad]
Moj osjećaj je da bi trebali ap . . . [pray]

zato je bio velik IP- 53 mil kn, i Prijavljeni promet- 34,9 mil kn
zna li netko za blok transakcije-na kojim dionicama i kojim volumenima
btw, zna li netko link gdje se mogu vidjeti specificirane blok transakcije za tekući ili prethodni dan
ako može c-p link dotične stranice

unaprijed hvala

Ako Zagreb ne bude preuzet do kraja tjedna odosmo u penale……..


Ako Zagreb ne bude preuzet do kraja tjedna odosmo u penale……..

Ako ubrzo ne stigne keš od INA na zse crobexu ne može pomoći da ode up ni plovna dizalica Veli Jože. Što se Zagreba tiče ATPL ga je platila jako jeftino obzirom na današnju tržišnu cijenu, pa sad treba, na jedan doduše neplaniran način, to nadoplatiti, šteta, a mogao je zarađivati hrpu dolara već 3-4 mjeseca. Blaženi STX.

Postavlja se skela na upravnu zgradu eto gdje će otići višak love umjesto za dividendu.

IMT?

bdi?

BDP up 3,3 posto za Sjedinjene države. Pretpostavljam da danas Ameri idu ap, a sa njima i brodari.. a mi? [pray]

Futuresi svi zeleni kao trava, ali dugački je vikend kod njih, a to nikad nije dobro [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Neznam koji imas izvor ferengiHr ali kod mene je malo drugacije
28.08.08 14:34
BDI Baltic Exchange Dry Index 6929 DOWN 121
BCI Baltic Exchange Capesize Index 10820 DOWN 300
BPI Baltic Exchange Panamax Index 5951 DOWN 27
BSI Baltic Exchange Supramax Index 4291 DOWN 58
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 2176 DOWN 23

@wunder i koga jos interesira prije nego izadje na Drys-u evo link
http://messages.finance.yahoo.com/Business_%26_Finance/Investments/Stocks_%28A_to_Z%29/Stocks_D/forumview?bn=24683

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Baltic Indices

Baltic Dry Index 6,929 (-1.72%)
Baltic Capesize Index 10,820 (-2.70%)
Baltic Panamax Index 5,951 (-0.45%)
Baltic Supramax Index 4,291 (-1.33% )

Ferengi, hebemu, pa ostani par mjeseci u dionici, okrenut će BDi vrlo uskoro vjerojatno

[proud]


bdi?

Baltic Dry Index (BDI) -121 6929 points

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

26.08.2008

Poštovani,

u skladu s člankom 87., a u svezi s člankom 88. st. 2. Pravila Središnje depozitarne agencije d.d. (dalje: Agencija) i Rješenja Trgovačkog suda u Dubrovniku od 12. kolovoza 2008. godine, broj: Tt-08/609-6, obavještavamo vas da je Agencija dana 26. kolovoza 2008. godine za društvo HOTEL LAPADI d.d. (dalje u tekstu: Društvo) obavila u sustavu Agencije upis povećanja temeljnog kapitala Društva.

Društvo je na Glavnoj skupštini dana 12. lipnja 2008. godine donijelo odluku o povećanju temeljnog kapitala izdavanjem novih dionica.

Temeljni kapital povećan je izdavanjem 2.091.326 novih redovnih dionice oznake HLAP-R-A pojedinačnog nominalnog iznosa 10,00 kn.

Na taj način temeljni kapital je povećan s iznosa od 23.763.330,00 kn za iznos od 20.913.260,00 kn, tako da ukupni temeljni kapital nakon povećanja iznosi 44.676.590,00 kn i podijeljen je na 4.467.659 redovnih dionica oznake HLAP-R-A pojedinačnog nominalnog iznosa 10,00 kn.


BDP up 3,3 posto za Sjedinjene države. Pretpostavljam da danas Ameri idu ap, a sa njima i brodari.. a mi? [pray]


Neznam koji imas izvor ferengiHr ali kod mene je malo drugacije
28.08.08 14:34
BDI Baltic Exchange Dry Index 6929 DOWN 121

Ferengi je mislio na BDP, a ne BDI.
Ako smijem primjetit ja malecna….. [sealed]



BDP up 3,3 posto za Sjedinjene države. Pretpostavljam da danas Ameri idu ap, a sa njima i brodari.. a mi? [pray]


Neznam koji imas izvor ferengiHr ali kod mene je malo drugacije
28.08.08 14:34
BDI Baltic Exchange Dry Index 6929 DOWN 121

Ferengi je mislio na BDP, a ne BDI.
Ako smijem primjetit ja malecna….. [sealed]
[/quote]

Očito nije sve u veličini jer si u pravu.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

New Report

Close