ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 04:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E dico moja, oprašta vam Pape vaš što ste bili jedni na prodavanje dionica. Niste vi blizu oltara, pa bidni niste mogli ni znat.

Vaš će barba malo priložit šoldi na novu barku.

To je naša lipa pisma stara, ča je pusta kara u mornara....

Koja pat pozicija!
U dva sata trgovanja protrgovano samo 11 komada, a razlika izmedju bida i aska je samo 3,90kn.
Sto nam to govori?
Ima li netko kakav pametan komentar na tu situaciju?

11 dionica do 12:21
promet 26000 kuna
svega 3 transakcije.

Izgleda da se uprava ispucala [lol]

semper fidelis

E dico moja, oprašta vam Pape vaš što ste bili jedni na prodavanje dionica. Niste vi blizu oltara, pa bidni niste mogli ni znat.

Vaš će barba malo priložit šoldi na novu barku.

možda su u pitanju ipak dvije barke!!!!


Koja pat pozicija!
U dva sata trgovanja protrgovano samo 11 komada, a razlika izmedju bida i aska je samo 3,90kn.
Sto nam to govori?
Ima li netko kakav pametan komentar na tu situaciju?

Citirajući kolegu hangera u vezi sa volumnom trgovanja može se reći, da kod ATPL slijedi budući rast. Ipak Kinezi nakon olimpijskih igara krenuli su u proizvodnju.

„Nizak volumen trgovanja obično sam po sebi ne znači ništa konkretno za cijenu dionice, a najčešće označava nelikvidnost (u smislu neposjedovanja dovoljne količine casha), nezainteresiranost ili nesigurnost/suzdržanost. Najčešće slijedi rast cijene (3 od 4 slučaja), a rjeđe pad (1 od 4 slučaja)“


Koja pat pozicija!
U dva sata trgovanja protrgovano samo 11 komada, a razlika izmedju bida i aska je samo 3,90kn.
Sto nam to govori?
Ima li netko kakav pametan komentar na tu situaciju?

Mislim da je to sve zbog Ine…
Strah je ljude kupovati dok se situacija ne rasplete a vjerojatno su za sad ovi iz uprave gotovi s rasprodajom.


11 dionica do 12:21
promet 26000 kuna
svega 3 transakcije.

Izgleda da se uprava ispucala [lol]

Bravo lipi moj! Evo sad moreš navalit, ča se bojiš?

To je naša lipa pisma stara, ča je pusta kara u mornara....

atpl,jucer zavrsio ukrcaj na ovim razinama…ceka se nize.. [thumbsup] koja nam je sljedeca stanica 2200?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

No, kad će počet lupat po asku ovi mali ali tehničari [lol]
Čekaju BDi

a da nije možda jučer završio iskrcaj? [smiley]

ovakvu komediju ne pamtim – 49.870,00 promet! [lol]

Izgleda ništa dok se ne objavi MOL-ova cijena za INU.

Izgeda da je neki nas nesretni kolega sa ovog foruma imao ukrcaj oko 3.000, a iskrcaj oko 2.400. To se moze zakljuciti iz toga sto je na razinama od 2.400 poceo dijeliti jedinice :))))
Popustili zivci kolega?
Priberite se malo, osim sto su te jdinice ponekad iritantne, nikome previse ne znace [yawn]
Sada nakon vaseg ocjenjivanja, jos manje znace …

New Report

Close