ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas u zadnjih dva sata samo su dolazili nalozi od 100 kom na prodaju. Čim nestane, a nestane odmah, dolazi novih 100. Neko se dobro istovarivao.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Danas u zadnjih dva sata samo su dolazili nalozi od 100 kom na prodaju. Čim nestane, a nestane odmah, dolazi novih 100. Neko se dobro istovarivao.

Ne sekiraj se. Prosli smo tu fazu u JDPL. Nema on dionica koliko mi strpljenja. I kad potrosi dionice ATPL ce odraditi zaostatak je nije bazirana na spekulaciji vec jakom trzistu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Nema on dionica koliko mi strpljenja. I kad potrosi dionice ATPL ce odraditi zaostatak je nije bazirana na spekulaciji vec jakom trzistu.

Ja sam danas dokupio [smiley1]
Sad sam zagazio duboko ali ne bojim se za sudbinu ove dionice, ipak sam i ja nekakav brodar (bivši)[smiley2]


Ja necu staviti BDI, ali evo jedna druga dobra vijest sa trzista vezana za brod ATPL ‘Oluja’ 1996 42584 dwt dely Malaysia spot trip via South-East Asia redel China $58000 daily – North China Shipping[smiley9][smiley9]

Hvala kolega, odlična vijest.
Dakle Oluja je na spot marketu.
Biće para

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Atlanska plovidba mi na veliku grešku nikad nije bila u portfelju, a privlačna mi je od kasnih 90tih. Od petka sam “unutra” i koliko god vjerovao u daljnji rast, ipak nije zahvalno ulaziti po ATH cijeni, ali evo, već prvi dan nakon kupnje bilježi se solidan pomak i već sam u sigurnoj zoni. Na 1400 sam definitivno odlučio ući, ali mi je izlazila iz fokusa zbog stalnih pozitivnih skokova. Sad ulazim po puno većoj cijeni, pozdravljam sve koji su unutra od ranije, i nadam se mirnom moru i ugodnoj plovidbi.

Blago siromašnima duhom...


Atlanska plovidba mi na veliku grešku nikad nije bila u portfelju, a privlačna mi je od kasnih 90tih. Od petka sam “unutra” i koliko god vjerovao u daljnji rast, ipak nije zahvalno ulaziti po ATH cijeni, ali evo, već prvi dan nakon kupnje bilježi se solidan pomak i već sam u sigurnoj zoni. Na 1400 sam definitivno odlučio ući, ali mi je izlazila iz fokusa zbog stalnih pozitivnih skokova. Sad ulazim po puno većoj cijeni, pozdravljam sve koji su unutra od ranije, i nadam se mirnom moru i ugodnoj plovidbi.

Kolega i ja sam prvi puta usao u ATPL na 2550 na ATH. Ponovno dokupio na 2400 kad je malo pala, potom na 2800 opet ATH i zadnje na 3100 sto je takodjer bio ATH. Ak nesto stalno raste ko ATPL onda smo ju prisiljeni kupovati na ATH ili blizu njega. [smiley2]. Kamo srece i pameti da sam sve kaj sam mislio u ATPL staviti stavio odmah na 2550.

ja sam bio pomalo skeptičan u promet preko 6 000 000 kn ,promet je bio:13.023.304 kn,likvidno,zdravo,dobro.veselim se sutrašnjem danu,kao medo jagodici.[smiley2]

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Svaki ulaz u ATPL će nam biti na ATH, shvatimo to već jednom!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Svega sam svjestan, samo me brine cinjenica da se nisam nakrcao kolika je želja. i po kojoj cijeni cu se dokrcavati : )

vrlo vjerojatno pa ATH

Blago siromašnima duhom...

Kakva su predviđanja za 3Q?

evo me!

Važeći podaci za uredovni dan 15.10.2007 .

ATLANTSKA PLOVIDBA D.D./REDOVNA ATPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 140.613 10,08 Osnovni račun
2. CROATIA OSIGURANJE D.D. 137.361 9,84 Osnovni račun
3. ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 118.972 8,53 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 60.295 4,32 Skrb. račun
5. USKOKOVIĆ ŽELIMIR 57.975 4,15 Osnovni račun
6. LONZA VLAHO 55.966 4,01 Osnovni račun
7. JERKOVIĆ ANTE 55.142 3,95 Osnovni račun
8. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO 49.274 3,53 Osnovni račun
9. HPB D.D. 36.332 2,60 Skrb. račun +23
10. ŠMOK DAMIR 27.163 1,95 Osnovni račun
Ukupno: 52,96

Nitko iz Top 10 nije prodavao
[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Brodari nastavljaju rast (15.10.2007)

Cijena dionice Atlantske plovidbe u zadnja je tri mjeseca povećana za dva puta, a prošli tjedan trgovanja na zagrebačkoj burzi dionica je dubrovačkog brodara bila i najlikvidnija poslije dionica Hrvatskih telekomunikacija. Inače, cijeli brodarski sektor raste, i to u čitavom svijetu, zbog povećanja cijene prijevoza rasutih tereta (BDI indeks) koja je prošli tjedan narasla za deset posto zbog čega ulagači i dalje mogu očekivati dobru zaradu. Naime, hrvatski su brodari cijeli prošli mjesec bili hit među domaćim investitorima, a sve upućuje da će tako ostati i u listopadu.

izvor: http://www.poslovni.hr

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close