ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

BDI + 61………………….10756[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

U revijalnom tonu[smiley2]

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Baltic Dry Index (BDI) +61 10756

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

al pratimo BDI [smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Dobro da smo četvorica stavili današnji BDI da nekom ne promakne.[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Evo, baš sam i ja htio. [smiley2] Pa kad je četiri puta, neka bude i peti kad sam već kopirao… [smiley2]


Dobro da smo četvorica stavili današnji BDI da nekom ne promakne.[smiley2]

Točno baš kako treba……….. Pozdrav[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Netko je tražio pregled ponuda. Evo:

Ja necu staviti BDI, ali evo jedna druga dobra vijest sa trzista vezana za brod ATPL

‘Oluja’ 1996 42584 dwt dely Malaysia spot trip via South-East Asia redel China $58000 daily – North China Shipping[smiley9][smiley9]

ma di si to samo iskopao, ha?

Jel ima toga jos? Ja samo znam da ce Libertas doploviti 30.10. u Ploce…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

….ima netko volje ,objasniti BDI ? Hvala

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


….ima netko volje ,objasniti BDI ? Hvala

The Baltic Dry Index is an index covering dry bulk shipping rates and managed by the Baltic Exchange in London. According to Baltic Exchange, the index provides:

an assessment of the price of moving the major raw materials by sea. Taking in 40 shipping routes measured on a timecharter and voyage basis, the index covers supramax, panamax and capesize dry bulk carriers carrying a range of commodities including coal, iron ore and grain.
The index is made up of an average of the Baltic Supramax, Panamax and Capesize indices. These indices are based on professional assessments made by a panel of international shipbroking companies.

New Report

Close