ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Barone, rastao je od cca 2410 do današnjih 2480, pa ti moraš objasnit kako je to rastao tjedan dana dnevno po nekoliko posto, nadalje vlad je isti post napisao na TA.

Dvije laži u jednom postu, nek drugi ocjenjuju [cool]


Barone, rastao je od cca 2410 do današnjih 2480, pa ti moraš objasnit kako je to rastao tjedan dana dnevno po nekoliko posto, nadalje vlad je isti post napisao na TA.

Dvije laži u jednom postu, nek drugi ocjenjuju [cool]

Rekao sam u jednom danu je rastao nekoliko posto.
Na koliko je jučer bio oko 2536kn.
Izvrćeš riječi. To je tvoj stil.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Ukoliko ATPL prati Crobex, a prati, Crobex će čini mi se uskoro u SELL zonu.

Tko tu koga, što i zašto?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



ako je moja ašovima nagrađivana prognoza o dostizanju 2700-2800 ok, sutra ili prekosutra bi trebao biti dan dna.
za sada se sve uklapa u obrasce i oscilatore.

Nema te više na Temi Tehnička analiza.
Vidim ukrcao si se u ATPL, prema tome i tvoje analize pokazuju UP.
Kako to da će biti dno za dan-dva, kad je ATPL rasao zadnjih tjedan dana od 11-18.8., čak i u jednom danu po nekoliko %, da bi ti sad ustvrdio da će na vrhu biti DNO.
Joj joj.
Ukoliko ATPL prati Crobex, a prati, Crobex će čini mi se uskoro u SELL zonu.
Ajmo raspalite jedinice. [thumbsup]
[/quote]

dno pred rast.
znam da me teško pratiš pa ti opraštam.
uzgred, nemam još atpl.
[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Dok vi tehnicirate , jedan naš stari znanac odeeeeee.
Iako mislim da za malo više nego što piše.
Nije loš znak – forza Zagreb , forza Pracat !!!!!!

Kolega Špancir, ništa ne komentirate činjenicu da je Lošinjska i dalje bolja od Atlantske?

Znači ode i Jadran… Bravo Špancir, zaista imaš oštro oko



Brodari vani idu protiv trenda, bdi pada, pada amerika i europa… a gle vi koji ste hrabri i pametni kupujte .. mi budaletine ćemo čekat [lol]

pa češ mi prodat na nižoj razini [tongue]

buduci da se znamo volio bi znat zasto se ovako brukas… [rolleyes]
[/quote]

dal se brukam, a i drukam vidjeli smo jučer, a nadam se i danas.. ako prije padne na 2450 onda češ nadam se ispričat i reć ipak nisi budaletina koja se bruka i druka , a ako poraste prije do 2550 onda ću ja priznat da si ti u pravu, a ja u krivu, odnosno da sam se bruko sa svojim ultra jadnim razmišljanjem koje je totalno neutemeljeno [proud] [lol] [cool]


Hrabro je nagovarat i ljude na prodaju, pogotovo anonimno, jel ferengi [cool]

ja nikoga ne nagovaram na prodaju nit na kupnju, samo iznosim svoje mišljenje. ono može biti i krivo, ali koliko ja znam tome služi forum, da ljudi iznose svoje mišljenje i razmišljanje, pa i oni koji su super inteligentni investitori i kuže sve dobro, a i oni malo manje sposobni ili pametni [tongue]

moje je mišljenje da postoji sasvim realna šansa da cijeli crobex, a sa njim i atpl krene nizbrdo ovih dana… ako se varam i dionica krene gore uključit ću se ja na vlak.. sa malo manjim profitom i šta sad.. ne znači da nesmijem reći da mislim da ide dolje sve pa tako i atpl.

probat ću u buduće formulirat svoje postove tako da ga ne doživljavate kao druk, iako je to skoro pa nemoguće..

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Morao sam ih vikat, opet… Evo nisu više tankeri! Ali ko zna čime ćemo plovit u idućem članku!
http://seebiz.eu/hr/analize/nav-vrijednost-atlantske-plovidbe-iznosi-3.772-kuna,23002.html

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@ferengi
ps : po meni tko nije prodo radije da sada proda


@ferengi

ja nikoga ne nagovaram na prodaju nit na kupnju

[lol]

Ako padne na 2450, po tebi se isplatilo prodat po 2520, ako se trejda s tim intervalom, onda OK


Ako padne na 2450, po tebi se isplatilo prodat po 2520, ako se trejda s tim intervalom, onda OK

to je samo poante radi, ja mislim da može niže poprilično, ne želim sad ispadat opet druker, bolje mi je da šutim i gledam, pa ćemo vidjet šta će bit, ako sam u krivu.. a šta ćeš priznat ću [tongue]

kako je danas krenulo čini se da ide u mom smjeru [lol]

vani je kataklizma pred vratima, pada sve, crobex je na vagi.. zato sam i rekao već deset puta da mislim da treba izać, ne zato što je atpl loša li precijenjena.. atpl je genijalna dionica i vrijedi više nego se sada trži… ali to nije poanta… [lol]

možda se nije loše postavit sad na bid malo oko 2430…

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Milja po bidu u pet minuta. Jel’ flota potonula ili sam nešto propustio?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close