ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 17:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


jerkovic je do sada bio jako precizan kad je najavljivo rezultate pojediog razdoblja,no na skupstini je izjavio da je dobit 2q oko 82-83M kuna,u FI vidimo da je oko 137M kuna,kako je moguce da je toliko promasio????????????????????

Misliš ti da je lako zbrojit toliko para? Ma nema Jerković pojma![lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


jerkovic je do sada bio jako precizan kad je najavljivo rezultate pojediog razdoblja,no na skupstini je izjavio da je dobit 2q oko 82-83M kuna,u FI vidimo da je oko 137M kuna,kako je moguce da je toliko promasio????????????????????

Biće da je htio zaj…Lonzu da bi ovaj jeftino prodava.

dečki probismo gornji boilinger jučer, FI boli glava a i BDI se oporavlja, plovi, plovi, plovi mala barka

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu



jerkovic je do sada bio jako precizan kad je najavljivo rezultate pojediog razdoblja,no na skupstini je izjavio da je dobit 2q oko 82-83M kuna,u FI vidimo da je oko 137M kuna,kako je moguce da je toliko promasio????????????????????

Misliš ti da je lako zbrojit toliko para? Ma nema Jerković pojma![lol]
[/quote]

Čujem da sa knjiženjem čuda rade. Treba malo posla da se to konsolidira, pa Jerković i promaši tu i tamo koju milju.

He he vodim da ima gomila ekipe koji su čekali 2100 zbog grafova na TA temi, čak i prodavali po 2400, možda smo se riješili dijela trejdera koji bi se odmah na 2700 iskrcavali [cool]

često sam gledao vladove analize, pogotovo atpl i mogu reć svaka čast vladu na trudu i čovjek poznaje materiju, ali malo treba i filing usavršit jer nije sve drito kak svi vide by book!

statistički cca 8/10 tehničara najčešće vidi isto, znači samo njih 2 su većinom u pravu! [smiley]


He he vodim da ima gomila ekipe koji su čekali 2100 zbog grafova na TA temi, čak i prodavali po 2400, možda smo se riješili dijela trejdera koji bi se odmah na 2700 iskrcavali [cool]

a dobit ćeš ih novi porciju odma u pon ujutro.


He he vodim da ima gomila ekipe koji su čekali 2100 zbog grafova na TA temi, čak i prodavali po 2400, možda smo se riješili dijela trejdera koji bi se odmah na 2700 iskrcavali [cool]

Da, evo baš sam virno na TA topic da vidim čime se zabavljaju crtači i poete. Najpopularniji smo na temi. Prije nekoliko dana bili su "in" nekakvi trokuti, ventilatori i ostali rashladni uređaji. Sad su pak neki obrnuti šamponi… Sa šamponom ili bez, brokeri su svoje zaradili, al trejdera se sigurno nismo riješili. Niti dijela! Kaj misliš da je njima neki bad prodat po 2350 i kupit po 2550? Bitno jeda se vrti lova [cool]

I'LL BE BACK



He he vodim da ima gomila ekipe koji su čekali 2100 zbog grafova na TA temi, čak i prodavali po 2400, možda smo se riješili dijela trejdera koji bi se odmah na 2700 iskrcavali [cool]

Da, evo baš sam virno na TA topic da vidim čime se zabavljaju crtači i poete. Najpopularniji smo na temi. Prije nekoliko dana bili su "in" nekakvi trokuti, ventilatori i ostali rashladni uređaji. Sad su pak neki obrnuti šamponi… Sa šamponom ili bez, brokeri su svoje zaradili, al trejdera se sigurno nismo riješili. Niti dijela! Kaj misliš da je njima neki bad prodat po 2350 i kupit po 2550? Bitno jeda se vrti lova [cool]
[/quote]
U prirodi /i na burzi/postoji hranidbeni lanac.Trejderi su oni najniži u lancu i uvijek završavaju kao hrana onim većima.Međutim,bez njih i veliki bi umrli.Svi bi nestali i zato ih treba pomagati i podržavati da što duže traju da bi veliki imali stalno za papiti.
Kap.Jerković je uspija i mene zaj… jer sam očekivao manju dobit tj.oko 70 kn po dionici,a tako i većina ostalih,pa su prodavali po 2.350 do 2.450 jer su očekivali jeftiniju kupnju.I postupali su razumno na temelju postoječih informacija.Ja je nisam prodava jer je nisam imao,ali sam kupio
manje od planiranog.Mislio sam :Ima vremena,ali ovdje mi izgleda da je vrijeme novac.Kasnim sa
kupnjom i vjerovatno pušim.Izgubljeni dobitak je gubitak.I ja sam trejder.
Kombinacija trgovine na malo i veliko je dobra varijanta za veću zaradu,ali samo u fundamentalno
jakim dionicama.Trejderi daju živost burzi.

Pa naravno, da bar ima više trejdera na lošinjskoj pa da je svaki dan po milja kuna prometa. Živjeli trejderi!


Kap.Jerković je uspija i mene zaj… jer sam očekivao manju dobit tj.oko 70 kn po dionici,a tako i većina ostalih

Vidiš a mene nije….ja sam cijelo vrijeme unutra… čekam dividendu da si priuštim neke lijepe stvari a dionici treba ionak samo vremena jer sve ostalo več ima a to je dobre managere i dobro trenutnu situaciju u svijetu a ako to netko nije vidio prije nego je bilo crno na bijelom mislim da je to samo njegov propust…

[emo_cool]

Ja sam isto postala član Kluba ljubitelja ATPL.
Zelena sam na tržištu dionica, a ušla sam na nagovor frendice, tj. kupila sam 30-ak dionica za početak.
Nadam se da nisam pogrješila. [bye]
Pusa ekipi.

New Report

Close