ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ako uzmem u obzir negativan trend BDI i prodaju od strana člana uprave još se i dobro držimo onda.

SAM PROTIV SVIH

…još ne vidim dividendu…registriran preko investora…netko dobio?

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


…još ne vidim dividendu…registriran preko investora…netko dobio?

Meni je na PBZ investor sjela dividenda!
Rekli bi neki, nije puno ali čovjeka veseli… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Vidim da jedan od kolega spominje 2Q da će biti bomba, pa to FI je već poznato i ničta se neće desiti taj dan, a što se tiče iskrcavanja člana uprave, pararela je INGRA, bila je oko 70k a kad se iskrcao predsjednik uprave završila je na 28k, bojim se di će ovo završiti…



…još ne vidim dividendu…registriran preko investora…netko dobio?

Meni je na PBZ investor sjela dividenda!
Rekli bi neki, nije puno ali čovjeka veseli… [lol]
[/quote]
Kad si dobio kume? kod mene nema….

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


Vidim da jedan od kolega spominje 2Q da će biti bomba, pa to FI je već poznato i ničta se neće desiti taj dan, a što se tiče iskrcavanja člana uprave, pararela je INGRA, bila je oko 70k a kad se iskrcao predsjednik uprave završila je na 28k, bojim se di će ovo završiti…

Ako je 62k "oko 70k" onda svi mi imamo oko 25cm [cool]
A poklopilo se da su prodavali dionice prije nego što je krenuo opći potop tako da ne možemo znati kako bi završila cijena da je tržište ostalo normalno.

TEORIJA

Vlaho Lonza prodao je dio svog privatnog portfelja radi isplate dividende ATPL. Obzirom da još nisu
izvršena potraživanja s osnove turizma, a devize im trebaju radi vanjsko-trgovinskog poslovanja,
član Uprave društva " USKOČIO" je svojom privatnom pozajmicom radi isplate dividende dioničarima
na vrijeme. Poznato je da je Odluka o vremenu isplate mijenjana s 18.08. na 30.07. te da je trebalo
nešto hitno poduzeti. Kako se ne bi u odluke o zaduživanju uključivala cijela brigada, to je
dio uprave , napravio što sam napisala.
Novac će mu se vratiti na jesen kad dionica malo naraste, tako da je vuk sit i koza cijela.
Ako je tako…hvala Lonzi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


TEORIJA

Vlaho Lonza prodao je dio svog privatnog portfelja radi isplate dividende ATPL. Obzirom da još nisu
izvršena potraživanja s osnove turizma, a devize im trebaju radi vanjsko-trgovinskog poslovanja,
član Uprave društva " USKOČIO" je svojom privatnom pozajmicom radi isplate dividende dioničarima
na vrijeme. Poznato je da je Odluka o vremenu isplate mijenjana s 18.08. na 30.07. te da je trebalo
nešto hitno poduzeti. Kako se ne bi u odluke o zaduživanju uključivala cijela brigada, to je
dio uprave , napravio što sam napisala.
Novac će mu se vratiti na jesen kad dionica malo naraste, tako da je vuk sit i koza cijela.
Ako je tako…hvala Lonzi.

[shocked], pa imaju 600 milja na računu! Kakvo mrtvo prodavanje zbog dividende? svašta…

I'LL BE BACK

Kažu u ATLANTSKOJ PLOVIDBI, da će za korisnike tekućih računa u ERSTE banci isplata
dividende biti u tijeku naredna dva dana, tj do kraja tjedna sigurno…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


TEORIJA

Vlaho Lonza prodao je dio svog privatnog portfelja radi isplate dividende ATPL. Obzirom da još nisu
izvršena potraživanja s osnove turizma, a devize im trebaju radi vanjsko-trgovinskog poslovanja,
član Uprave društva " USKOČIO" je svojom privatnom pozajmicom radi isplate dividende dioničarima
na vrijeme. Poznato je da je Odluka o vremenu isplate mijenjana s 18.08. na 30.07. te da je trebalo
nešto hitno poduzeti. Kako se ne bi u odluke o zaduživanju uključivala cijela brigada, to je
dio uprave , napravio što sam napisala.
Novac će mu se vratiti na jesen kad dionica malo naraste, tako da je vuk sit i koza cijela.
Ako je tako…hvala Lonzi.


Ova teorija ipak meni sliči na znanstvenu fantastiku…..ljudi pa zar je tako teško malo razmisliti prije nego nešto napišete?!

[emo_cool]



TEORIJA

Vlaho Lonza prodao je dio svog privatnog portfelja radi isplate dividende ATPL. Obzirom da još nisu
izvršena potraživanja s osnove turizma, a devize im trebaju radi vanjsko-trgovinskog poslovanja,
član Uprave društva " USKOČIO" je svojom privatnom pozajmicom radi isplate dividende dioničarima
na vrijeme. Poznato je da je Odluka o vremenu isplate mijenjana s 18.08. na 30.07. te da je trebalo
nešto hitno poduzeti. Kako se ne bi u odluke o zaduživanju uključivala cijela brigada, to je
dio uprave , napravio što sam napisala.
Novac će mu se vratiti na jesen kad dionica malo naraste, tako da je vuk sit i koza cijela.
Ako je tako…hvala Lonzi.


Ova teorija ipak meni sliči na znanstvenu fantastiku…..ljudi pa zar je tako teško malo razmisliti prije nego nešto napišete?!
[/quote]
Čovik je sarkastičan, zar ne, btw jesu ono Vlahine na ASK 184 i 185 kom.

Aj dobro je, možda Vlaho do 11.00 uspije prodati 2-3 komada.

New Report

Close