ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

2.400,00 181
2.404,00 185
Dat cu mu ja love nesto ako mu je hitno, samo da mi ne rusi favoritku.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

ma Vlaho uopće i nije bitan zapravo, da nije njega bio bi Marko, Pero, Stipe ili već netko..
bilo je iskrcavanja i prije Vlahe..
ono što je zapravo smiješno jest da ni na drugim dionicama nije bitno bolja situacija..
nema svježih para koje bi ovo pokrenule (izuzetak je INA pa i HT)
[bye]

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite

Pozdrav svima!
Za slobodne dionice dividenda sjela 28.07.2008. na tekuci racun PBZ. Za dio dionica registiranih s PBZinvestorom jos uvijek nista.
Ima li vijesti vezanih za primopredaju novog Kineza?

Je, da ti kazemo morali bi te ubiti (jer bi ih potopija ka one Talijane kod Visa) [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


vlad redovito šalje analize za ATPL , i dosta su točne . Treba gledati grafove,a ne slušati drukere. Krajem 6.mj je bilo drukanja ide to na 3000 , ali TA je pokazivala drugačije . Sada se vidi tko je bio u pravu.

Napisao ja isto:



@alien
– bolji je Bollinger [wink]

Uostalom na bloombergovom članku:

Demand from emerging nations such as China helped push up dry-bulk rates,” said Kenichi Yonetani, a managing executive officer at Mitsui O.S.K. told reporters today in Tokyo. “We don’t see any signs that demand will drop after the Olympics.”

str. 1512

i dobio jedan.
Očito neki ne vole, da se sazna istina (da se može prije izvješća u jeftin dokup). NO PROBLEMO.


Je, da ti kazemo morali bi te ubiti (jer bi ih potopija ka one Talijane kod Visa) [smiley]

Ima bit da se i nas "Persano" prepao potapanja kad ovako prodaje dionice ovih dana [lol]

legla dividenda…..ljepo…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Je, da ti kazemo morali bi te ubiti (jer bi ih potopija ka one Talijane kod Visa) [smiley]

Ima bit da se i nas "Persano" prepao potapanja kad ovako prodaje dionice ovih dana [lol]
[/quote]

ma boli te djon, bitno da se MI mozemo pohvaliti prvom bitkom oklopnjaka u povijesti… [smiley].

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Bio na godišnjem i moram priznati dobro ste je srozali dok me nije bilo.Inače malo sam pogledao i analizirao BDI index i ne mogu vas baš ohrabriti sa kratkoročnim prognozama ali proći će i ta olimpijada doći će i 9 mjesec pa ćemo opet letjeti na krlilima BDI i novaca koji će izaći iz INE.Samo strpljivo i nagrada će doći.

SAM PROTIV SVIH


Bio na godišnjem i moram priznati dobro ste je srozali dok me nije bilo.

Nismo mi nego Vlaho
[angry]
vidi se da nisi čitao forum [lol]

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite

Pa bogamu jer završio sa prodajom?

SAM PROTIV SVIH


Pa bogamu jer završio sa prodajom?

Još malo pa sad će…
[lol]

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite

New Report

Close