ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I to je to?!?! Pa hajde, sigurno ima još koji forumaš(ica) koji je dobio ili nije dobio dividendu.. Sve nas zanima: jeste ili niste, na koju banku jeste ili niste, što planirate s tim novcima,… Sve! Sve pišite

All shipping lanes lead to China.

Prodavanje vlastitih dionica članova uprave je , u ovom trenutku,jako loš potez.razlozi:
1)globalna situacija
2)neposredno prije izlaska kvartalnog izvješća
Ovo pod 2 posebno pogađa jer kakvu poruku donosi izlaz jednog od članova uprave prije izlaska izvješća;naravno ,bježi i spašavaj se.to je trebalo izvesti taktičnije i nadam se da netko iz Atlantske ovo čita.
ostavite se dividende jer nije velika.najvažnije je da izvješće bude dobro i da odagna sve sumnje.

edit: sori, 2put stisel.. spora mi brza veza

BTW, meni na Bank of New York josh nije sjela dividend. Send me money!

vlad redovito šalje analize za ATPL , i dosta su točne . Treba gledati grafove ,a ne slušati drukere. Krajem 6.mj je bilo drukanja ide to na 3000 , ali TA je pokazivala drugačije . Sada se vidi tko je bio u pravu.

Ja nisam dobio. Nisam nista mislio s tim novcima! Zapravo mi ni ne trebaju, cak niti ne znam koliko cu dobiti. Ah neznanje i nezainteresiranost je zakon! Bio sam na godisnjem i niti jednom nisam pogledao kakvo je stanje na burzi. I bolje da nisam, samo bi se zivcirao. Ovako sam se tek sad poceo zivcirati :(((
Ma nabijem ih!

davor07


vlad redovito šalje analize za ATPL , i dosta su točne . Treba gledati grafove ,a ne slušati drukere. Krajem 6.mj je bilo drukanja ide to na 3000 , ali TA je pokazivala drugačije . Sada se vidi tko je bio u pravu.

Lijepio i ja TA, stanje brodara vani, kretanja evropskih i američke burze ali kad te iskolče redovito kad grafovi ne pokazuju isključivo budući enormni rast ili komentiraju šta nas briga za stanje u americi i sl. čovjek izgubi volju…
Eto za sada i kod tebe loša ocjena, a samo si zalijepio graf iskreno ne kužim…

Sjela mi dividenda. pa sto? Da je barem 200 Kn jos bi nesto i bilo. Mozda bude i izvanredna:))) Ovaj Lonza ili zna previse pa unovcava dok jos moze ili odlucio kupiti otok. Pa sta mu nitko nije rekao da moze uzeti kredit pa svaki mjesec pomalo prodavat da namiri ratu [wink]
Inace gledam okolo po ozbiljnijim siteovima i vijesti za ostatak godine se cine dobre. Tu mislim na porast onog prevaznog BDI indexa jer kao sa kineskim celicanama ce se ubrzo opet zapoceti pregovori o cijeni zeljezne rude pa ce one raditi zalihe, a tu je i pocetak sezone prijevoza plodova zetve. zatim kasnjenja u isporuci novih brodova takodjer pogoduju daljnem rastu…
Dakle treba samo proci ova sezona kiselih krastavaca!!!

VIVA LA REVOLUCION !!!

Ljudi zar ne možete pričekati koji dan na dvidendu…zadnje dvije stanice su samo o tome ko ju je dobio a ko ne, a mislim da i ako bi moderator sve to pobrisao da ne bi ništa falilo na temi…..dividenda če sigurno sjesti kad tad i to je jedino važno. Pustite malo temu u zaborav jer sa ovim "plakanjem" nečete ništa promjeniti.

[emo_cool]

A možda bi se više trebalo pisati o dividendi pa bi možda više ljudi i kupovalo dionice poput ATPL, i ne bismo bili na ovoj razini gdje trenutno jesmo. A šta bi trebali pisati o dionicama koje upoće ne daju dividendu? Pa kome može smetati ako se govori o tome kako jedna dobra firma isplaćuje (kakvu-takvu) dividendu svojim dioničarima, osim onima koji je nemaju i žele jeftinije kupiti?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


I to je to?!?! Pa hajde, sigurno ima još koji forumaš(ica) koji je dobio ili nije dobio dividendu.. Sve nas zanima: jeste ili niste, na koju banku jeste ili niste, što planirate s tim novcima,… Sve! Sve pišite

Dobio jučer, ZABA, stojim nisko na bidu…zaista nisko jer čekam gospare da se još istovare…Mada se osjećam ko` sadomazohist na ovoj dionici…

ups,
zaheb’o se
isprika jednom i drugom, dok ste jos pod moderiranjem..
Ne znam zasto sam vas postovjetio [cool]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


ups,
zaheb’o se
isprika jednom i drugom, dok ste jos pod moderiranjem..
Ne znam zasto sam vas postovjetio [cool]

Obrisao je moderator (na moje skretanje pažnje na zabunu) i tvoje i naše postove.
Isprika prihvaćena što se mene tiče.
Ne moramo si u ovom općem crvenilu i mi mali igrači još međusobno zagorčavati život.
Slična su imena, nije prvi put.
P.S. Moj savjet: pratiti novosti, raditi TA i sl., a subjektivne procjene na forumu uvijek uzeti s rezervom.

New Report

Close