ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni u Ersteu jos nis [angry]

Kani se tog PBZ investora. Ne znam čemu tolike komplikacije i još plaćanja raznih naknada kad imaš niz brokerskih kuća sa online trgovinom bez ikakvih mjesečnih i inih nakanada uz proviziju do 0,5%.

Što se tiče dividende po svemu navedenom pravo na dividendu si ostvario, a problem leži vjerovatno u nekoj caki sa PBZ investorom. Najbolje da pričekaš još dan- dva, a ako ne stigne lova telefon u ruke i zovi ATPL. Usput reci gosparu Lonzi da ga pozdravljaju mali dioničari. Sva sreća što uprava uvijek radi na korist svojih dioničara, kako kaže g. Jerković. Posebno im zahvali na podršci u kriznim vremenima.


Kolege nešto mi nije jasno, pa ako tko zna objašnjenje bit ću zahvalan. Preko PBZ investora sam 19. 05. i 21. 05. kupio dionice atlanske (nažalost oko 3000kn ). od tada dionice stoje na pbz invrstoru. po svemu bih trebao dobiti dividendu jer je na dan 30.06. trebalo imati dionice na računu. Preko foruma saznam da je kolegama koji također imaju PBZ investor sijela dividenda na trekući račun od PBZ-a. Ja lijepo odem do banke, i službenica lijepo kaže da ništa nije sjelo-saldo 7kn [embarass].
U čemu je fora?

Investor te vodi na skrbničkom računu (svi ste zajedno) ,sjelo je na zajednički nazovi brokera da ti spusti na brokerski račun pa dalje na tekući….otprilike,(onda promjeni brokere).

osim toga nisam dobio nikakvu obavijest od ATPL koju kolege spominju, u kojem kao oni provjeravaju broj tekućeg računa…
Da li netko molim vas zna o čemu se radi? [undecid]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Sjela dividenda, sjeo honorar sa faksa…Ajmo Lonza..rokaj to dole jer sam na bidu..Znamo mi da Ti to možeš.. [cool]

kod mene 0 bodova ni na investorovu računu ni na pbz-ovom
prodao dio 27.6. petak dali one ulaze u obračun ?

mi smo ipak zemlja slučaj


Meni u Ersteu jos nis [angry]

Ni meni u HPB-u

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Meni sjela dividenda, ali cijena dionice pala više od 50kn pa kao da i nisam dobio.

ZaBa sjela dividenda.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Uskoro bi trebalo izaći izvješće ATPL za 3Q, koje bi moralo biti jedno od najboljih o povijesti ove dionice. Zato stvarno ne vidim kakva logika tjera one, koji prodaju po ovako mizernim cijenama (treba im za kruh ili godišnji?).


Meni sjela dividenda, ali cijena dionice pala više od 50kn pa kao da i nisam dobio.

Meni isto sjela dividenda ( u PBZ, informacije radi) ali sam ja izašao na 2500 [wink]


Uskoro bi trebalo izaći izvješće ATPL za 3Q, koje bi moralo biti jedno od najboljih o povijesti ove dionice. Zato stvarno ne vidim kakva logika tjera one, koji prodaju po ovako mizernim cijenama (treba im za kruh ili godišnji?).

Mislio na 2q a izvješće bi moralo biti bomba. [rolleyes]

Zadnjih nekoliko dana nam je osjetno oslabila kupnja i to me cudi za ove razine da nema niti potpore niti nekog zeljnog veceg broja dionice pred sami izvjestaj. Ja pikam po mic ali nemam bas toliko love

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

New Report

Close