ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[

izgleda da jesam [tongue]
[/quote]

to si pročito u Areni…pa to vam je još Febo napisao prije cca mjesec dana no bilo je pametnijih
koji su Njutonovom jednadžbom došli do toga da isplata dividende neće biti prije 18.08.

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite

E da, stigla i meni dividenda ali ipak nije dovoljna da kupim dionicu pa ću onda ženu isvesti na večeru.. [cool]

na 4300 sve prodajem...



Stigla dividenda

super odmah kupujem nove dionice ATPL a ono što ostane ulažem u gajbu pive
[smiley]
[/quote]

I onda kad vratiš boce, dobićeš još jednu dividendu. [wink]

ATPL i piva forever! [thumbsup]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Evo malo dobrih vijesti:
http://biz.yahoo.com/ap/080728/drybulk_shipping_ahead_of_the_bell.html?.v=1

Još samo da netko primiri Lonzu…

Poštovane kolege, je li nekom sjela dividenda na PBZ investor?

GLAVNO DA SE PRIČA, PA MAKAR I DOBRO!

HULK, dividenda će ti sjesti na tekući račun , koji imaš u banci, a koji si prijavio u SDA , kad
ti je otvaran račun u SDA. Taj tekući račun , ATPL je provjerila/ poslala ti je dopis, da im
ispraviš , ako je u međuvremenu promijenjen/ , i oni će sami doznačiti dividendu .Pogledaj do
30.07.2008. na svoj tekući račun.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


ATPL i piva forever! [thumbsup]

Oni koji su me upoznali znaju da se potpuno slažem sa ovim [cool]

[emo_cool]


Poštovane kolege, je li nekom sjela dividenda na PBZ investor?

…dividenda od Atlanske plovidbe sjela danas na tekući Priv.banke… [cool]

Evo i mene kod gospara u Dubrovniku, piva je odlicna, a vino takodjer. Pogledao malo agenciju Atlant, fino je u uredjena, a onu upravnu zgradu bi mogli malo i renovirat. Hilton je brutalan, a Lapad takodjer lijep…







Može li mi netko reći jeli prihvaćena dividenda 50 kuna na skupštini,mozda ima negdje na forumu ali da sad ne tražim?Kada će biti isplata?

50 kuna, do kraja ovog mjeseca
[/quote]

Do kraja ovog mjeseca ili do 18.08.08. ??
Zna li tko pouzdano ?
[/quote]

"II. Dobit utvrđena u prethodnoj točki ove Odluke upotrijebiti će se kako slijedi:
a) na ime isplate dividende, iznos od 63.741.000,00 Kuna odnosno po 50,00 Kuna po svakoj dionici Društva i to onim dioničarima koji su upisani u Knjigu dionica Društva kod Središnje depozitarne agencije d.d. na završetku radnog vremena dana 30. lipnja 2008.g., s time da će se isplata dividende izvršiti u roku od 30 dana;
"

ja ovo razumijem kao 30 dana od 30.06, a možda i nisam u pravu…
[/quote]

Nisi. To znači 30 dana od dana donošenja odluke.

[/quote]

izgleda da jesam [tongue]
[/quote]

Po računu vidim da jesi. Gospari nisu čekali zadnji dan. [thumbsup]


E da, stigla i meni dividenda ali ipak nije dovoljna da kupim dionicu pa ću onda ženu isvesti na večeru.. [cool]

Ja ću ljubavnicu. [kiss]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Kolege nešto mi nije jasno, pa ako tko zna objašnjenje bit ću zahvalan. Preko PBZ investora sam 19. 05. i 21. 05. kupio dionice atlanske (nažalost oko 3000kn ). od tada dionice stoje na pbz invrstoru. po svemu bih trebao dobiti dividendu jer je na dan 30.06. trebalo imati dionice na računu. Preko foruma saznam da je kolegama koji također imaju PBZ investor sijela dividenda na trekući račun od PBZ-a. Ja lijepo odem do banke, i službenica lijepo kaže da ništa nije sjelo-saldo 7kn [embarass].
U čemu je fora?
osim toga nisam dobio nikakvu obavijest od ATPL koju kolege spominju, u kojem kao oni provjeravaju broj tekućeg računa…
Da li netko molim vas zna o čemu se radi? [undecid]

GLAVNO DA SE PRIČA, PA MAKAR I DOBRO!

New Report

Close