ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Može li mi netko reći jeli prihvaćena dividenda 50 kuna na skupštini,mozda ima negdje na forumu ali da sad ne tražim?Kada će biti isplata?

Ako ti toliko gori za tu dividendu onda bolje prodaj 1-2 dionice i rješen problem….
50 kuna, do kraja ovog mjeseca
[/quote]

Do kraja ovog mjeseca ili do 18.08.08. ??
Zna li tko pouzdano ?
[/quote]

na 4300 sve prodajem...





Može li mi netko reći jeli prihvaćena dividenda 50 kuna na skupštini,mozda ima negdje na forumu ali da sad ne tražim?Kada će biti isplata?

50 kuna, do kraja ovog mjeseca
[/quote]

Do kraja ovog mjeseca ili do 18.08.08. ??
Zna li tko pouzdano ?
[/quote]

"II. Dobit utvrđena u prethodnoj točki ove Odluke upotrijebiti će se kako slijedi:
a) na ime isplate dividende, iznos od 63.741.000,00 Kuna odnosno po 50,00 Kuna po svakoj dionici Društva i to onim dioničarima koji su upisani u Knjigu dionica Društva kod Središnje depozitarne agencije d.d. na završetku radnog vremena dana 30. lipnja 2008.g., s time da će se isplata dividende izvršiti u roku od 30 dana;
"

ja ovo razumijem kao 30 dana od 30.06, a možda i nisam u pravu…
[/quote]

Nisi. To znači 30 dana od dana donošenja odluke.

fino je vlaho dao prijedlog o kupovini trezora….to je spomenuto tek toliko da mi mislimo kako ce trezor kupovat….a onda se iskrca sa 10 tisuca komada….treba potopit atpl na 2 milje i neka se iskrcava…ja cu prvi kupit jos 50 komada po 2 milje

….. dan

– Ima interesantan osvrt (komentar) u Večernjem od subote ….

– Gospođa (ili gđica) iz FIMA-e (bar mislim ) , a zove se Tatjana je napisala razlog
porasta cijene ZABE prošli tjedan ….

– Uglavnom , postotak zarade sa pozicije kamata je uvećan , obim odredjenih usluga je
povećan itd …… i dobit u odnosu na prošlu godinu znatno je veća …
…. , a to je dovelo do rasta cijene dionice (ne znam točno ) puno posto ….

– A tada se dotakla Atlanske plovidbe ……. [smiley]

-Nije navodila kako je dobit ista ili bolja , ni novogradnje , a ni turizam …… spomenula je
člana uprave koji je svojom aktivnošću na burzi srušio cijenu preko 2% taj dan ……

-Jasno , nije ga imenovala …. , ali mi znamo tko je taj zloćko …. [smiley]

– Moje isprike zagovornicima "lika i djela" dotičnog , ali ja sam dosta star , ali ovakvog se
slučaja ne sjećam …. , nema ljutnje , vratiti će se cijena unatoč njihovim intervencijama
(možda ne tako brzo i ne na tu razinu ) i sve će (uglavnom) biti OK ……
…. ali toliko opjevavanje jednog ,ipak krivog poteza ……. , a sigurno mu nije jedini …. [smiley]

. .Dr M Wagner

A ona navlakuša čišćenja od 2400 do 2450 neki dan.
Nemrem vjerovat da si još to dozvoljavaju razni navlakači i da ih se ne pročita isti moment.

Stigla dividenda


Stigla dividenda

super odmah kupujem nove dionice ATPL a ono što ostane ulažem u gajbu pive
[smiley]

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite



Stigla dividenda

super odmah kupujem nove dionice ATPL a ono što ostane ulažem u gajbu pive
[smiley]
[/quote]

…Polako. Nema žurbe…moglo bi to još niže ovaj tjedan. Zakaj ovom silovatelju dati više nego kaj moramo?


Stigla dividenda

I meni.Zatrpala minus.

dali je isplačena dividenda i onima koji imaju dionice na PBZ investoru…ne vidim još ništa [angry]






Može li mi netko reći jeli prihvaćena dividenda 50 kuna na skupštini,mozda ima negdje na forumu ali da sad ne tražim?Kada će biti isplata?

50 kuna, do kraja ovog mjeseca
[/quote]

Do kraja ovog mjeseca ili do 18.08.08. ??
Zna li tko pouzdano ?
[/quote]

"II. Dobit utvrđena u prethodnoj točki ove Odluke upotrijebiti će se kako slijedi:
a) na ime isplate dividende, iznos od 63.741.000,00 Kuna odnosno po 50,00 Kuna po svakoj dionici Društva i to onim dioničarima koji su upisani u Knjigu dionica Društva kod Središnje depozitarne agencije d.d. na završetku radnog vremena dana 30. lipnja 2008.g., s time da će se isplata dividende izvršiti u roku od 30 dana;
"

ja ovo razumijem kao 30 dana od 30.06, a možda i nisam u pravu…
[/quote]

Nisi. To znači 30 dana od dana donošenja odluke.

[/quote]

izgleda da jesam [tongue]

Heaven or Las Vegas

Jel mi može netko reći dokad sam trebao biti vlasnik ATPL da mi stigne dividenda

New Report

Close