ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A o sposobnosti uprave bi se dalo raspravljati…uz ovakve uvjete na tržištu zaista moraš biti debil da ne posluješ dobro…

Svrati malo do JDPL pa procitaj nesto starije topice. Bit ces sretan sta imas ovakvu upravu. [smiley]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Dobra roba uvijek nađe kupca. Možda misliš da nije dobra?

To si dobro rekao. A mislim da se vidjelo da ima i više nego dovoljno zainteresiranih kupaca, inače bi cijena kliznula i niže nakon ovakvih rasprodaja.


Ako je tvrtka dobra kako kažeš, što te briga što netko, imena Vlaho, prodaje 1-2 %.

Vlaho je u zadnje vrijeme prodao oko 10% svojih dionica



Ako je tvrtka dobra kako kažeš, što te briga što netko, imena Vlaho, prodaje 1-2 %.

Vlaho je u zadnje vrijeme prodao oko 10% svojih dionica
[/quote]

ma ti ka znaš što je barba proda, barba bi moga toga prodat da padneš u nesvist, samo neće.
psi laju a karavani prolaze [bye]

To je naša lipa pisma stara, ča je pusta kara u mornara....



Ako je tvrtka dobra kako kažeš, što te briga što netko, imena Vlaho, prodaje 1-2 %.

Vlaho je u zadnje vrijeme prodao oko 10% svojih dionica
[/quote]

Smisao je bio ukupni broj dionica. Čovjek je zasada prodao manje od 1 % tržišne kapitalizacije.

Kad te već zanima radi se o 16 % njegovih.

Svojevremeno je i Luković prodao svoj dio kapitala u ZABI, danas igra tenis u Umagu i boli ga briga
za Crobex… a ZABA kotira danas…nikad bolje … pa onda..smirite se, nema potrebe za jadom.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

iako mi je miljenica u portfelju (43%) sve me više ljuti to što se dešava oko nje
krenuvši od dividende koja je stvrno mizerna i ruku na srce očekivao sam puno više od 50kn
i sad stvarno ovo bezobrazno iskrcavanje kad se konačno ukazalo par sunčanih dana na burzi
e da ovo besramno iskrcavanje
istina čovjek može raditi s svojim dionicama što god želi i to je njegovo pravo ali da upava to nije mogla ležernije odraditi e tu ima dajem čistu jedinicu
ali što će mo to je kapitalizam

mi smo ipak zemlja slučaj



Može li mi netko reći jeli prihvaćena dividenda 50 kuna na skupštini,mozda ima negdje na forumu ali da sad ne tražim?Kada će biti isplata?

50 kuna, do kraja ovog mjeseca
[/quote]

Do kraja ovog mjeseca ili do 18.08.08. ??
Zna li tko pouzdano ?




Može li mi netko reći jeli prihvaćena dividenda 50 kuna na skupštini,mozda ima negdje na forumu ali da sad ne tražim?Kada će biti isplata?

50 kuna, do kraja ovog mjeseca
[/quote]

Do kraja ovog mjeseca ili do 18.08.08. ??
Zna li tko pouzdano ?
[/quote]

U roku mjesec dana od dana održavanja Skupštine, znači do 18. kolovoza. Izgleda da se pojavio solidan kupac u zadnjem tjednu i ne mislim pri tome na trezor, to bi moglo pomrsiti račune domaćim OIF-ovima.

opet skriveni na prodaji…

Jedno je sigurno Vlaho i danas prodaje , scenarij je potpuno isti ko i prošlih dana.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




Može li mi netko reći jeli prihvaćena dividenda 50 kuna na skupštini,mozda ima negdje na forumu ali da sad ne tražim?Kada će biti isplata?

50 kuna, do kraja ovog mjeseca
[/quote]

Do kraja ovog mjeseca ili do 18.08.08. ??
Zna li tko pouzdano ?
[/quote]

"II. Dobit utvrđena u prethodnoj točki ove Odluke upotrijebiti će se kako slijedi:
a) na ime isplate dividende, iznos od 63.741.000,00 Kuna odnosno po 50,00 Kuna po svakoj dionici Društva i to onim dioničarima koji su upisani u Knjigu dionica Društva kod Središnje depozitarne agencije d.d. na završetku radnog vremena dana 30. lipnja 2008.g., s time da će se isplata dividende izvršiti u roku od 30 dana;
"

ja ovo razumijem kao 30 dana od 30.06, a možda i nisam u pravu…

Heaven or Las Vegas

New Report

Close