ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni se čini da ovi "veći" čekaju da Vlaho presuši prije nego počnu lupati po asku…
Zašto bi bespotrebno dizali cijenu?

Nadam se samo da neke nije obeshrabrilo ovakvo kolebanje ove dionice i da se nisu iskrcali, jer kad prestane rasprodaja onda bi mogla ATPL opet u velikom stilu prema gore. Sjećate se svi da je bilo dana kad je bez problema skočila 5-10% (naravno znala je isto toliko i pasti [cool])


Koliko ja vidim tu je u igri dogovor neki jer sve to kaj Vlaho prodaje netko uredno pokupi

Kad dobivam na kartami onda kupujem a ka gubim onda prodajem. ko kupuje od mene,nemam pojma
a i da znam, ne smijem o tome
Pozdrav iz Grada
[bye]

To je naša lipa pisma stara, ča je pusta kara u mornara....

Lonza otpustio još 500 komada u ponedjeljak (još 500 komada više nakon zadnje obavijesti na SDA). Tad je promet bio najslabiji i najmanje skrivenih. Ovo mi nalaže da je sljedećih dana prodao još i više jer je skrivenih bilo more.

Lonza is on the killing spree [lol]

I'LL BE BACK


Ja nisam još nijedan brod ATPL vidio uživo.. jel ima netko ko jest? Ništa im više ne vjerujem.. to je sve jedna obična multilevel marketing piramida stara 53 godine i čekali su upravo mene da zdrpe novce i zbrišu [bye] [bye]

Ispričavam se svima koji ipak respektiraju ATPL (Atlantska plovidba d.d. iz Dubrovnika, Od Svetoga Mihajla 1, ima cijela zgrada tko želi da se uvjeri da još uvijek postoje) i njihovu Upravu.. al nisam mogao da ne odreagiram na ovakav način na opću klimu koja vlada na forumu.

Radije si podebljaj collateral. Vlaho je pored kupnje nebodera očito odlučio i blindirat auto u srebro, pa bi ti se moglo dogodit da se zaista počneš bavit multilevel marketingom (skupa sa mnom [smiley]).

I'LL BE BACK

Prodaja
2.450,00 440
Jer se to gdin. Vlaho probudio!?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Baltic Indices 25/07/2008 BDI 8637 (-134) BCI 13417 (-162) BPI 7754 (-215) BSI 5155 (-70) BHSI 2642 (-1) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $155914(-2077) BPITCavg $62323(-1726) BSITCavg $53898(-741) BHSITCavg $38483(-20)

sve prodaj. [lol]



Ja nisam još nijedan brod ATPL vidio uživo.. jel ima netko ko jest? Ništa im više ne vjerujem.. to je sve jedna obična multilevel marketing piramida stara 53 godine i čekali su upravo mene da zdrpe novce i zbrišu [bye] [bye]

Ispričavam se svima koji ipak respektiraju ATPL (Atlantska plovidba d.d. iz Dubrovnika, Od Svetoga Mihajla 1, ima cijela zgrada tko želi da se uvjeri da još uvijek postoje) i njihovu Upravu.. al nisam mogao da ne odreagiram na ovakav način na opću klimu koja vlada na forumu.

Radije si podebljaj collateral. Vlaho je pored kupnje nebodera očito odlučio i blindirat auto u srebro, pa bi ti se moglo dogodit da se zaista počneš bavit multilevel marketingom (skupa sa mnom [smiley]).
[/quote]

Governor,

dečko ajde oladi. Nakon sloma nekretninskog tržišta u USA i uzdrmanih dionica, svi su se ozbiljni igrači već davno posvetili robnom marketu, stoga je i cijena nafte tu gdje jest iz špekulantskih razloga. Sad kad su regulatori u USA zategnuli ručnu kočnicu po pitanju nafte (i kupnje budućih isporuka), okrenuti će se nekoj drugoj robi (primjerice ugljenu). Pusti g.Lonzu na miru jer svi uživamo plodove njegovog predanog rada, a ako je čovjek i sam uletio na robni market ili nešto slično, što me ne bi čudilo jer ga pozna u dušu, svaka mu čast. Ako je čovjek zaključio da na robnom ili drugom marketu može "uzeti" 90-100% a na dionicama ATPL svega 50% u godinu dana, u čemu je problem. Možda u nama jer nemamo m… i zanje za takav potez.
Ako sa druge strane kupuje vilu u Lozici prije mosta u Dubrovnik, što selo priča, nemam ništa protiv, ulaganje u hedonizam sastavni je dio priče svakog pametnog čovjeka, osim toga, nitko od nas neće ništa "odnjeti" sa kugle zemaljske, a svima nam štoperica otkucava, pa uživajte ljudi, samo more je hladno kao led pa se prethodno dobro zagrijte.

ovu dijoncu trebalo je prodat još prošle godine kad se lepe videl obrazac hed en šolders a posle je bil
rok en rol
[bye]

pozdrav Vlahi i nek ubuduče nafči kartat da ne gubi na kartama

Amerika nije samo rad i znoj

Governor,

dečko ajde oladi. Nakon sloma nekretninskog tržišta u USA i uzdrmanih dionica, svi su se ozbiljni igrači već davno posvetili robnom marketu, stoga je i cijena nafte tu gdje jest iz špekulantskih razloga. Sad kad su regulatori u USA zategnuli ručnu kočnicu po pitanju nafte (i kupnje budućih isporuka), okrenuti će se nekoj drugoj robi (primjerice ugljenu). Pusti g.Lonzu na miru jer svi uživamo plodove njegovog predanog rada, a ako je čovjek i sam uletio na robni market ili nešto slično, što me ne bi čudilo jer ga pozna u dušu, svaka mu čast. Ako je čovjek zaključio da na robnom ili drugom marketu može "uzeti" 90-100% a na dionicama ATPL svega 50% u godinu dana, u čemu je problem. Možda u nama jer nemamo m… i zanje za takav potez.
Ako sa druge strane kupuje vilu u Lozici prije mosta u Dubrovnik, što selo priča, nemam ništa protiv, ulaganje u hedonizam sastavni je dio priče svakog pametnog čovjeka, osim toga, nitko od nas neće ništa "odnjeti" sa kugle zemaljske, a svima nam štoperica otkucava, pa uživajte ljudi, samo more je hladno kao led pa se prethodno dobro zagrijte.

Gardist momak, toliko bih toga mogao na ovo replicirati, ali neda mi se više doljevati ulja na vatru. Moram ipak nešto.. Znači netko je spreman radije špekulirati na robnom marketu i za to smanjiti udio u vlasništvu firme kojom upravlja, nego ubirati veće zarade na ime dividende u budućnosti (iz te iste firme kojom upravlja). U čemu je problem pitaš? Imaš 15-ak stranica prije u čemu je problem pa da se ne ponavljam. Vidim da je nervoza prisutna.

Anyways kolega, svako dobro i nadam se da će se more zagrijati. Nama na kontinentu to, na žalost, ne igra ulogu pa nam nećete zamjeriti ako smo malo manje opušteni.

I'LL BE BACK


Lonza is on the killing spree [lol]

Vidim UT se prasio nekad. Tko zna mozda smo se napucavali medjusobno [wink]

Lonza je sad stvarno pretjero. Mišljenja sam da bi mu taj paket( bez obzira koliko misli prodat) dionica rado uzeo svaki mirovinac, jedino ako i njima nije u interesu držat atlansku nisko dok se ne oslobodi lova od INA-e.
Ma hebe se meni zašto prodaje i dal će sa tom lovom špekulirat na ugljenu il nafti, kupovat kuće il jahte pa to je kapitalizam, nek radi šta oče, samo definitivno nije pristojno nit etički da takve pakete član uprave prodaje po bidu, gospoda to rade sa blok transakcijama.



Lonza is on the killing spree [lol]

Vidim UT se prasio nekad. Tko zna mozda smo se napucavali medjusobno [wink]
[/quote]

Yep, al bio sam loš on line, odmah bi me satrali. Više me prao NFS -svaka 2 mjeseca nova grafulja i to… Eh da sam tada znao za dijonice [lol]

I'LL BE BACK

New Report

Close