ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vlaho dabogda ti za kruh trebalo!!!!!

Nemoj baš tako, i šala ima granice…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Baltic Indices 23/07/2008 BDI 8856 (-48) BCI 13577 (+128) BPI 8208 (-253) BSI 5282 (-36) BHSI 2637 (+2) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $157974(+1133) BPITCavg $65984(-2056) BSITCavg $55225(-382) BHSITCavg $38405(+29)

Hhahaha ti iskrcao jucer i sad odma drukenzi na dolje. Lose lose i prozirno



…osim toga njihovi rezultati dovoljno govore o njima ili misliš da su ti rezultati pali s neba?! [smiley]
ne brini, ima vremena, stigneš se još ukrcati, ispod XXXXX(autocensored) sve je povoljan ulaz u ovu dionicu [bye]

Znači da nam to rade namjerno? [smiley]

Velika je razlika između dobre tvrtke i dobe dionice. Atlantska je bez sumnje dobra firma, ali loša dionica. I uprava je dijelom za to zaslužna.

Imaš hrpu firmi na burzi koje su za ku.a., ali dionice im imaju dobru cijenu (TODEx npr.). Meni je, kao malom dioničaru ipak važnije kako kotira dionica nego kako kotira firma. [bye]
[/quote]

zanimljivo razmišljanje…

znači bolje bit u posjedu udjela u kompaniji (dionica) koje dobro kotiraju, a firma loše posluje, nego loše kotiraju, a firma dobro posluje!?

što misliš tko je dugoročno pobjednik?

ako ulažeš u dionicu na bazi tehniciranja i radi 10-15% profita zanemari pitanje, razumijem sve…

pozdrav!

Ja ne vjerujem nikome. Imam neke dionice koje su fundamentalno vrijedne, ali ih nitko neće. Dok dođe do tog "dugoročnog" na nekim drugim bezveze dionicama mogu dobro zaraditi.

Zbog čega si ti prodao Atlantsku? Uzeo si dovoljno ili si skužio da si se zeznuo?

zadnji put prodo na 3000+, kupio na 2500…

kupovo i ispod 1000, a bome i po 3400 pa nesretan sav prodo oko 3000 i htio se ubit! [lol]

neda mi se bakčat tim sektorom, više mi se sviđaju moji transformersi koje niko neće! [cool]



Baltic Indices 23/07/2008 BDI 8856 (-48) BCI 13577 (+128) BPI 8208 (-253) BSI 5282 (-36) BHSI 2637 (+2) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $157974(+1133) BPITCavg $65984(-2056) BSITCavg $55225(-382) BHSITCavg $38405(+29)

Hhahaha ti iskrcao jucer i sad odma drukenzi na dolje. Lose lose i prozirno

[/quote]
cak ti ni nisam trebal keca uvaljat
pogledaj malo zadnjih par strana pa ces vidjet da sam " drukal " kak ti kazes i dok sam bio unutra.
i uci cu opet ..
"prozirno"…..hahahaha…bas si alien..
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

ameri danas…. [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Moram priznat da i nije tako loš promet na ATPL danas. Je li to možda konačno znak da selektivno idemo gore?

Ne.
[/quote]

kad prestane more skrivenih na prodaji, tamo negdje za par mjeseci kad prodaju sve u trezor [lol]

I'LL BE BACK

možda prodaju u vrijednosti 200.000 eura za platiti sudsku kaznu kapetanu Lapatalu

milsim da su prodali u vrijednosti da otplate cijelo Grčko sudstvo. [smiley]

I'LL BE BACK

Vlaho je kraci za 850 komada…jucer sam gledao imao 51900 danas 51051…treba mu za kruh!

greska….toliko je imao i prema zadnjem izvjescu poslanom na zse

New Report

Close