ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A šta ste digli paniku…otišlo gore 50 kn i već se kuju planovi urote…."ali mi vjerujemo u ATPL"…bla.bla…

Koliko sam uspio pratiti, čini mi se da već par sati nije nitko sa nekom većom količinom udario po bidu.
Sad nas čeka ili nastavak rasta ili kraljevsko iskrcavanje na kraju dana.

Baltic Indices 23/07/2008 BDI 8856 (-48) BCI 13577 (+128) BPI 8208 (-253) BSI 5282 (-36) BHSI 2637 (+2) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $157974(+1133) BPITCavg $65984(-2056) BSITCavg $55225(-382) BHSITCavg $38405(+29)

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

sjajna prognoza rocky5

Ovu dionicu kako mise čini nitko više ozbiljno ne drži na dugi rok nego samo njome mešetare

i prije smo malo znali , ali uvođenjem skrivenih naloga još manje. Mrzim ih , naloge skrivene , skrivače predlagače , usvojivače , pisače …..

Moram priznat da i nije tako loš promet na ATPL danas. Je li to možda konačno znak da selektivno idemo gore?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Vlaho dabogda ti za kruh trebalo!!!!!

evo malo preokreta….http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS


Moram priznat da i nije tako loš promet na ATPL danas. Je li to možda konačno znak da selektivno idemo gore?

Ne.

I'LL BE BACK



Moram priznat da i nije tako loš promet na ATPL danas. Je li to možda konačno znak da selektivno idemo gore?

Ne.
[/quote]
A kaćemo…




Moram priznat da i nije tako loš promet na ATPL danas. Je li to možda konačno znak da selektivno idemo gore?

Ne.
[/quote]
A kaćemo…
[/quote]

A kud ti se žuri?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close