ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 03:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sta je, je.

taj ATH je relativna stvar…da sam znao da će BDi i stari brodovie vrijedet toliko koliko vrijede danas…nakrceao bi se ko brod na 500 ili ak se netko sjeća pad s 900 na 500..

dansa nitko ni ne pomišlja na prodaju… a da će 2008 bitie godina brodara..još ćeo se i po 4500 veselit što smo kupili..

mislim da treba sanmo pratit sietuaceiju..a onaj tko nemože izdržat ..nek kupi dionicu s p/e 300 u regiji inek razmišlja o planovima…

ako ništa drugo ovdje je jako puno stvari jasno…neka leti i nek me svakie dan razveseljuje


taj ATH je relativna stvar…da sam znao da će BDi i stari brodovie vrijedet toliko koliko vrijede danas…nakrceao bi se ko brod na 500 ili ak se netko sjeća pad s 900 na 500.. dansa nitko ni ne pomišlja na prodaju… a da će 2008 bitie godina brodara..još ćeo se i po 4500 veselit što smo kupili.. mislim da treba sanmo pratit sietuaceiju..a onaj tko nemože izdržat ..nek kupi dionicu s p/e 300 u regiji inek razmišlja o planovima… ako ništa drugo ovdje je jako puno stvari jasno…neka leti i nek me svakie dan razveseljuje

istina, tako i ja razmisljam, kao i ostale kolege, HOGAR, ASD itd..
cim rijesim pare od HTa idem u (jeftin) dokup!
[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Sluzbena Flokijeva storija jest da se povlaci iz dionicarstva i da se posvecuje fondu, nesto kao moze se to shvatiti ka sukob interesa. Nisam pratio njegove udjele u ne-brodarskim poduzecima pa ne znam jel mu to drzi vodu. Ali, na kraju krajeva kako to i ostali kazu, nas ne treba brinuti previse…

“Bojim” se da je Hogar u pravu sto se tice ATH. Pozdrav ljudi i odmorite se ovaj vikend. Zasluzili smo[smiley2]


rocky: ” Jel se sjeća netko koliko je Floki iskrcao komada ATPL kad je izlazio? ” Meni se čini da K.Floričić ne voli kad brodar odstupi od core businessa i počne ulagat u turizam. Mislim da se njegov izlazak poklapa s počecima ulaganja atpl u hotele; sad vidimo da izlazi iz ulpl a i oni su najavili izlet u turističke vode… My two cents

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Nisam izdržao da danas još ne nadokupim! Opaka droga taj BDI + ATPL, kad te uhvati ne pušta tako lako a možda je i bolje tako [smiley2]

Lijepo je vidjeti što i JDPL radi dobar posao danas nadoknađujući zaostatak za ATPL vjerojatno nošen izjavom Polančeca o preustroju HFP-a čime bi se sa te dionice uklonio oblak neizvjesnosti privatizacije.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=279b33ac-0ab6-4448-9154-8ef3cd994e4d

Hogar vozi Volvo

Baltic Dry Index (BDI) +182 10695

Nije lose 🙂


Baltic Dry Index (BDI) +182 10695 Nije lose 🙂

kakvo lose, predobrooo, danas rast samo 1 % dakle korekcija[smiley2]

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]


Baltic Dry Index (BDI) +182 10695 Nije lose 🙂

Falilo je BDI izvješće u današnjem skraćenom vrimenu rada burze , sigurno ne bi bilo one prodaje na
3600 i 3630 , ali neka se iskrcaju prije će na novi ATH.


Baltic Dry Index (BDI) +182 10695 Nije lose 🙂

Dosta raste zbog male ponude i velike potražnje

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Jerković svako jutro kad se probudi je bogatiji za milju eura!Jako dobro za hrvatske uvjete i jednog kapetana!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

ovdje se ljudi čude kako rastu brodari za rasute terete a pogledajte koliko je samo narasla DryShips Inc (DRYS) !!!

neka netko izračuna koliko je išla UP u godinu dana!!!
Vaš link

[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


ovdje se ljudi čude kako rastu brodari za rasute terete a pogledajte koliko je samo narasla DryShips Inc (DRYS) !!! neka netko izračuna koliko je išla UP u godinu dana!!! Vaš link [smiley7][smiley7][smiley7]

Alo Milka. Podji na JDPL. Hogar je izracunao. Zadnja ili predzadnja stranica.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close