ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

to ti je isto kad sam ja kupovao u 4mj ATPL …broker mi veli ma to je skupo ..bolje nesto drugo uzmi ..a vidi sad hehe..[smiley2]


to ti je isto kad sam ja kupovao u 4mj ATPL …broker mi veli ma to je skupo ..bolje nesto drugo uzmi ..a vidi sad hehe..[smiley2]

To ti je tako kad brokeri ne čitaju ovaj forum 🙂

Hogar vozi Volvo


Gospodo sutra bi trebao biti poseban dan.
Dan za slavlje.
Nemoj da netko nije obukao svečano odijelo i uglancao cipele.
Stiže nam brod Imperijal, brat blizanac Libertasa.
Brodina od 75 000 MT koja će zarađivati 90 000 dolara na dan.
One neodlučne ću podsjetiti da burza sutra radi samo do 14h.
Da ne bi zadavali naloge za kupnju prekasno

Vjerojatno će kasniti koji dan, ali još uvijek je sve ispod krajnjeg roka 30.11.2007.

Ja sam tu dionicu od 6 mj nekoliko puta prodavao i kupovao,sad mi je prosjek ulaza 2380 i imam 160 komada,a sad odo obuc odjelo i cipele[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


sangoman:
to ti je isto kad sam ja kupovao u 4mj ATPL …broker mi veli ma to je skupo ..bolje nesto drugo uzmi ..a vidi sad hehe..[smiley2]

Hogar:
To ti je tako kad brokeri ne čitaju ovaj forum 🙂

Haha, doooobra!
[smiley2]
Pa istina je, kad se sintetiziraju svi postovi na ovom i drugim forumima, svi zajedno znamo više.

Moje iskustvo i praksa mi govore da većina brokera ima malo pojma o tome što se stvarno događa s nekom dionicom (u fundamentalnom smislu) i ne spadaju baš u analitičku populaciju. Čast iznimkama. Jedina prednost im je da uglavnom imaju dobar pregled trgovanja pa kad pitam nekog brokera za mišljenje, više pitam toliko da utvrdim kakakv je “vox populi”. [smiley2]

odlicno

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


rocky: ” Jel se sjeća netko koliko je Floki iskrcao komada ATPL kad je izlazio? ” Meni se čini da K.Floričić ne voli kad brodar odstupi od core businessa i počne ulagat u turizam. Mislim da se njegov izlazak poklapa s počecima ulaganja atpl u hotele; sad vidimo da izlazi iz ulpl a i oni su najavili izlet u turističke vode… My two cents

Toknezov moze biti i drugi scenario. Floriciceva sestra je djelatnica ULPL i mozda covjek zna nesto sta mi drugi neznamo. Izlazak is core businessa danas na ovim vrijednostima BDI-ja nije bas neki problem koji bi mene zabrinuo. Brodari su puni novaca i 20-30 miliona eura investicija nije nesto za sto treba dizat kredit. Vjerovatno je nesto drugo u pitanju.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Mislim da su brokeri duze na marketu od vecine ulagaca pa cesto njihove sugestije djeluju ziheraski s obzirom na skok cijena svega u prosloj godini. Meni su par puta savjetovali da mozda preskocim neke dionice na kojima sam ekspresno mogao zaraditi iako su se dugorocno pokazale njihove boljke tako da nije lose pitati za savjet.
ATPL +1%… svoje prodao na 2900 ali razmisljam opet uci iako ne volim ove ATHovce

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Pa dobro gdje ovi ljudi žive? Napisati da su svjetske burze tek jučer reagirale na brodare je u najmanju ruku neinformirano odnosno suludo.

budd nije bitno gdje zive vec sto citaju. Da citaju brodare na nasem forumu bili bi puno bolje informirani.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ja sam danas dokupio i držim je kroz cijelu 2008-u. Mislim da ću mirno spavati, makar sam je uvijek kupovao na ATH. Živjeli

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ja sam danas dokupio i držim je kroz cijelu 2008-u. Mislim da ću mirno spavati, makar sam je uvijek kupovao na ATH. Živjeli

Takoder.

Prst u uho i laganica.

Mislim da je forward P/E ispod 15, tako da nema zime.


budd: ” Ja sam danas dokupio i držim je kroz cijelu 2008-u. Mislim da ću mirno spavati, makar sam je uvijek kupovao na ATH. Živjeli ” Takoder. Prst u uho i laganica. Mislim da je forward P/E ispod 15, tako da nema zime.

Trebamo se pomiriti sa činjenicom da se u ATPL sljedećih dvije godine može ući samo po ATH tako da ATH kao mjerilo vrijednosti ovdje gubi svaki smisao isto kao što je postalo dosadno pisati postove koji ukazuju na novi ATH.

Hogar vozi Volvo

New Report

Close