ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 04:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,19
6.506
135
47,70
48,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mene zanima samo dividenda i ništa drugo trenutno…. zarade nema nigdje, sve stoji i čeka
poteze vlade oko BF, i novaca koji bi mogli podići cijene dionica…
Navodno, postoji ogoman pritisak na BF , da se dionice INE-PRODAJU !!! Što prije? A kome se to žuri ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Skriveni kapitalac na 2300.
Tko sad iz uprave otpušta dionice?
[undecid]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Smootko,

Je li ides ti na Skupstinu?
Sta cemo s onim ponistavanjem?

Kako sad stvari stoje ići ću.. a nabacit ćemo ideju u poluvremenu pa da vidimo kakav im je stav.

…I mene zanima samo dividenda međutim bojim se da se u ovoj firmi bez obzira na rezultate to nebu tak brzo dogodilo….Zabole Upravu neka stvar za male "dijoničare"….Oni sebe lijepo namire, a onda ne prodaju nego "otpuštaju"….


Najveća korelacija tj. podudarnost je IGH – ATPL, jedan je brodar drugi nije ali se podudaraju. Tko ima živaca nek prikvači graf.

Ima čovjek pravo. Vjerujem da su i razlozi tome jasni..


Najveća korelacija tj. podudarnost je IGH – ATPL, jedan je brodar drugi nije ali se podudaraju. Tko ima živaca nek prikvači graf.

Ima čovjek pravo. Vjerujem da su i razlozi tome jasni..

Baltic Dry Index (BDI) -58 9092

[yawn]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

. Pozdrav

– Mislim kako je podudarnost IGH i ATPL u tome što su im isti dioničari ……

– Iako , ako ćemo iskreno IGH ima ipak "malo" bolju upravu …… [smiley]

– A BDI …?????

– Kada će danas BDI ???? …. ili nema srijedom ….. [smiley]

. Dr M Wagner

…..autor je vlasnik manjeg broja dionica IGH i (nominalno) većeg ATPL … [smiley]

………i još nekih …. , ali je to sada irelevantno


. Pozdrav

– Mislim kako je podudarnost IGH i ATPL u tome što su im isti dioničari ……

– Iako , ako ćemo iskreno IGH ima ipak "malo" bolju upravu …… [smiley]

– A BDI …?????

– Kada će danas BDI ???? …. ili nema srijedom ….. [smiley]

. Dr M Wagner

…..autor je vlasnik manjeg broja dionica IGH i (nominalno) većeg ATPL … [smiley]

………i još nekih …. , ali je to sada irelevantno

BDI je pao
http://www.hegnar.no/bors/shipping/article294991.ece


…I mene zanima samo dividenda međutim bojim se da se u ovoj firmi bez obzira na rezultate to nebu tak brzo dogodilo….Zabole Upravu neka stvar za male "dijoničare"….Oni sebe lijepo namire, a onda ne prodaju nego "otpuštaju"….

tako je. Podrzavam te u svakom pogledu. Lijepo prodaj pa se vrati u svoje gradjevinare ap ap…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

…Ne..Sad ipak dokupljujem…Nisam baš tak blesav da nekome poklanjam zabadava, a i ne gori mi pod nogama…A na građevinarima sam dobro zaradio..osim tehnike.


…Ne..Sad ipak dokupljujem…Nisam baš tak blesav da nekome poklanjam zabadava, a i ne gori mi pod nogama…A na građevinarima sam dobro zaradio..osim tehnike.

Zašto sada? Budi pametniji pa se stavi na kupnju malo prije skupštine (poslije skupštine će trezor valjda željeti kupovati po cijeni oko 2 k).

New Report

Close