ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ATPL je dobra dionica za imati, jer imaju je fondovi u dobrim količinama, branit će je, tako da mirovincima ostaje malo za manipulaciju …, inače mirovinci su krivi za čitav ovaj pad naše burze … malo situacija ali uglavnom naši mirovinci. Ako fondovi brane dionicu znači da je kupuju i to uglavnom od mirovinaca.
Branit će je i obranit ka i ove šta ih ja imam.To šta ste naveli kolega je skup želja i željica.

obrati pažnju koja dionica ide nabrže prema gore! … , jednostano mirovinci nemaju dovoljne količine za manipulaciju. a kad imaš u 5 najvećih portfelja u hr atpl onda ipak kontroliraš cijenu.

Cookie Monster


obrati pažnju koja dionica ide nabrže prema gore! … , jednostano mirovinci nemaju dovoljne količine za manipulaciju. a kad imaš u 5 najvećih portfelja u hr atpl onda ipak kontroliraš cijenu.

Ma sve je to tako,neka krene izlazit neko sa puno dionica u ovo krizno vrime….Imaš primjera koliko očeš.Mislim da tu i takve dionice najviše brane njihove vrijednosti,fundamenti.

Već skoro sat vremena nijedna transakcija,izgleda da se opet čeka današnji BDI. [lol]
Ili svi lupaju po INI do 14.30 a onda ćemo po ATPL. [cool]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ovdje upišite svoj komentar… [cool]

hate red


Već skoro sat vremena nijedna transakcija,izgleda da se opet čeka današnji BDI. [lol]
Ili svi lupaju po INI do 14.30 a onda ćemo po ATPL. [cool]

Možda zakasne ? !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Po podacima od Imarexa i pojedinih kolega danas BDI index raste oko 200 bodova…….

Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

dionica je vrlo primamljiva po ovoj cijeni i cak si razmisljam da si je jos piknem ,jedini je problem taj medved kaj se iskrcava
pofuk


dionica je vrlo primamljiva po ovoj cijeni i cak si razmisljam da si je jos piknem ,jedini je problem taj medved kaj se iskrcava
pofuk

mene medvjed ne brine… ja upravo piknuo po 2380… jer bolje prije nego kasnije, prije ću znati koliko sam brzoplet bio, negativno ili pozitivno… [tongue]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



dionica je vrlo primamljiva po ovoj cijeni i cak si razmisljam da si je jos piknem ,jedini je problem taj medved kaj se iskrcava
pofuk

mene medvjed ne brine… ja upravo piknuo po 2380… jer bolje prije nego kasnije, prije ću znati koliko sam brzoplet bio, negativno ili pozitivno… [tongue]
[/quote]
bez obzira na tog medveda ja mislim da si dobro napravio
i ja sam uletio po toj cijeni,svrbe me prsti da si jos uzmem ali stvarno neznam do kad taj medved misli nas ovak zekati,a meni bas nije do zeke jer nisam dobil regres pa moram za more potegnuti u dzep po bozicnicu
pofuk

Europa se lijepo zeleni, futuresi kod amera se zelene, još da bdi bude zelen bilo bi super!

14.04.2008.

evo zeleno!!!!
Baltic Indices 09/07/2008 BDI 9272 (+125)

Four Star General

New Report

Close