ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baltic Dry Index (BDI) +295 10513

Majko moja!
[smiley9]
Vidim da ću opet morati dizati target za ovu godinu[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Baltic Dry Index (BDI) +295 10513

ljudi ovo je predobro, a jos nitko nije reagirao na danasnji index, atpl flota ne plovi vec doslovno glisira[smiley2]

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

BigBoss:

Baltic Dry Index (BDI) +295 10513

ljudi ovo je predobro, a jos nitko nije reagirao na danasnji index, atpl flota ne plovi vec doslovno glisira[smiley2]


Ova mi se sviđa………..ATPL glisira………….Potpisujem[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

posado atpl ja sam shvatio jednu stvar, kad atpl raste 1-2 % dnevno za nju slobodno mozemoreci da je u korekciji, a kako stvari stoje mogli bi dan zavrsiti pozitivno[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

Ako ovo ovako nastavi ,pa još ovi novi brodovi ,pa čekamo izjavu predcijednika uprave sada u 10 mjesecu

itd,itd

SAM PROTIV SVIH


posado atpl ja sam shvatio jednu stvar, kad atpl raste 1-2 % dnevno za nju slobodno mozemoreci da je u korekciji, a kako stvari stoje mogli bi dan zavrsiti pozitivno[smiley2][smiley2][smiley2]

DOBRA

SAM PROTIV SVIH

BigBoss:

Baltic Dry Index (BDI) +295 10513 ”

Majko moja!
[smiley9]
Vidim da ću opet morati dizati target za ovu godinu[smiley2]

Ja sam mislio da ce BDI do kraja godine do 10000
[smiley1]

kakav promet, 3000 000 kn u par minuta, ludnica, tek se sad reagira, inertni su ovi fond manageri[smiley2]

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

Jel ima netko odgovor zasto uprava prodaje, nije valjda da oni nisu svjesni vrijednosti svoje kompanije

Potok novca iz povrata od HT-a većim dijelom završava u ATPL.

U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.


BigBoss: ” Baltic Dry Index (BDI) +295 10513 ” Majko moja! [smiley9] Vidim da ću opet morati dizati target za ovu godinu[smiley2]

Target na ATPL??? Zar takvo nešto postoji?

Kada svjetski analitičari predviđaju siguran rast tržišta do kraja 2010 godine onda nisam dovoljno pametan a niti vidovit da bih ga definirao 3 godine unaprijed. Možda netko ima kakvu babu vračaru za pitat neki savjet?

Hogar vozi Volvo

nemam casha za kupiti.najradije bi prodao tht i za sve uzeo atpl![smiley3]

New Report

Close