ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 18:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dubrovački list od 26. lipnja 2008. godine

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Misko , pokušao sam ti za ovo dati 200 % (dvaput sam brzo kliknuo na 100%), ali ne daju….
Nema veze – od mene si dobio opisnu ocjenu.

Odsad vozimo i bikove na našim bull carrierima, citiram DU list!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


ako će biti proknjižena do 31.6. Vrlo važna stvar gledano kratkoročno.

A i ovdje je racunovodstvo malo cudno.
Prodaju sv Vlaho u 4Q2007, a onda ga knjize u 1Q2008 kad su ga predali.

Valjda ce tako biti i ovaj put, tako da ocekujem pare od Mljeta u 3Q. Imaju jos 4 dana za predaju u ovom kvartalu.
Koliko se sjecam preuzimanje Zagreba bi trebalo biti 8.7.

Misko, ajde ti si dolje, daj neki link ili detalje o clanku. Hvala.
[/quote]
Naravno, još bolje da je tako, ovaj kvartal sam po sebi bi trebao biti dobar, a Mljet će popraviti 3Q…

Hvala, Misko.

Ja isao kupiti DL na kolodvor, pa mi teta rekla da su jucerasnji broj poslali nazad, a da danasnji nisu jos primili…


Prekjučer zatvorili na 2549,99 danas na 2500,00, razlika 49,99kn. Dividenda 50kn. Eto, na ex-dividend day zatvorili točno za iznos dividende niže. Ko je spominjao žilet? [smiley]

Naravno da ovo, iz mojeg kuta gledišta, znači da dionica danas uopće nije pala iako se tarapana na ostatku tržišta nastavila (a na žalost i vani ne cvjetaju ruže). To samo znači da naša dionica unatoč turbulencijama svuda okolo sasvim solidno odolijeva. Jer ju na nogama drže jaki fundamenti.

OK, dividendu smo odradili. Evo, usudiću se biti na trenutak malo optimističan i prognozirati lagani plus sutra. Recimo taman da nadoknadimo ovaj pad. Ajde da vidimo…

Klap, klap! [thumbsup]

Iskoristio bih priliku zahvaliti se svima koji su vjerovali u moju, svoju i našu dionicu. [wink]

Prognozirao sam 50kn up, na zatvaranju smo 49kn up. Greška u zaokruživanju. Ali pad zbog dividende nadoknađen u jednom danu nije za potcijeniti. Pogotovo u ovako turbulentnom danu.

Nažalost, kviska sam potrošio, pa ništa od novih prognoza. Jednostavno je previše zajebano svuda oko nas da bi čovjek mogao biti pametan. Zato ću umjesto pametovanja poželit vam svima ugodan vikend i mirno more!

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



Baltic Indices 27/06/2008 BDI 9599 (+126) BCI 13936 (+345) BPI 9656 (+128) BSI 5878 (-48) BHSI 2723 (-4) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $162552(+3573) BPITCavg $77917(+1007) BSITCavg $61458(-501) BHSITCavg $39394(-24) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008)

bravo bravo bravo svaka ti cast na trudu iz dana u dan evo 100-ka i naravno hvala
[/quote]
Mi u Dalmaciji još kažemo i

zmanojlo, 27.06.2008. u 16:23
svaka ti dala
zmanojlo, 27.06.2008. u 16:23

Evo svjezih futuresa malo su odsklizali u minus ali nista zabrinjavajuce.

SAM PROTIV SVIH


Mi u Dalmaciji još kažemo i svaka ti dala

A mi na kontinetu

svaka ti dala, a ti mogo [thumbsup]



Mi u Dalmaciji još kažemo i svaka ti dala

A mi na kontinetu

svaka ti dala, a ti mogo [thumbsup]
[/quote]
Za nas doli se to podrazumijeva…


Najluđi dan ikada na zse.
Ovakvi obrati (ne mislim samo na atpl), nevjerojatno.
Sigurno postoji i sasvim racionalno objašnjenje.
Jedva čekam da ga pročitam…

pa jesi li ti bio na burzi prije par mjeseci?! [shocked]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Najluđi dan ikada na zse.
Ovakvi obrati (ne mislim samo na atpl), nevjerojatno.
Sigurno postoji i sasvim racionalno objašnjenje.
Jedva čekam da ga pročitam…

pa jesi li ti bio na burzi prije par mjeseci?! [shocked]
[/quote]
evo covek ti je dao najracionalnije obrazlozenje
pofuk

New Report

Close