ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

baš me zanima dokle će… sutra sam u čeki s onim nalogom što mi nije prošo prekjučer. A ako se u skoroj budućnsti cijena približi 2000 (kao što se ponovila već u dva navrata) imam jedan opaki plan, a zove se: ALL IN!! Imate li dva asa? [thumbsup] pa da vidimo..

I'LL BE BACK


Pa ako si baš i ne možete pomoći i ako ćete baš i drukati za nekakvu buduću super cijenu dionice (koju svaki ulagač na kraju krajeva i očekuje, uključujući mene samoga) dajte bar pružite malo zrna realnosti i objektivnosti dok to radite, a ne da se ovako sramotite. Da me ne bi krivo razumjeli, daj Bože da cijena ode i na 10.000kn, ali neka se prvo raščiste loši vjetrovi i crni oblaci uslijed bojazni od veće svjetske ekonomske krize, pa ćemo se svi skupa veseliti očekivanom rastu i zgrtanju dobiti.

Kolega izvanredan post. Ne bavim se ocjenjivanjem jer mislim da to nema smisla (od kad je po mom misljenju JDPL potonuo i tome pisem dobivam prosjecnu ocjenu zajednice 1.23% :-)) imas stotku od mene. Jedino mi je zao sta si okefao Spancira jer covjek zaista prati trziste i daje puno korisnih podataka.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Pa ako si baš i ne možete pomoći i ako ćete baš i drukati za nekakvu buduću super cijenu dionice (koju svaki ulagač na kraju krajeva i očekuje, uključujući mene samoga) dajte bar pružite malo zrna realnosti i objektivnosti dok to radite, a ne da se ovako sramotite. Da me ne bi krivo razumjeli, daj Bože da cijena ode i na 10.000kn, ali neka se prvo raščiste loši vjetrovi i crni oblaci uslijed bojazni od veće svjetske ekonomske krize, pa ćemo se svi skupa veseliti očekivanom rastu i zgrtanju dobiti.

Kolega izvanredan post. Ne bavim se ocjenjivanjem jer mislim da to nema smisla (od kad je po mom misljenju JDPL potonuo i tome pisem dobivam prosjecnu ocjenu zajednice 1.23% :-)) imas stotku od mene. Jedino mi je zao sta si okefao Spancira jer covjek zaista prati trziste i daje puno korisnih podataka.
[/quote]

Kolega forumaš jel bilo pametno prodavati auto?


Kolega forumaš jel bilo pametno prodavati auto?

Je jer je doslo puno bolje a greska je sta nisam prodao ATPL kad je bila preko 3000. Istu pogresku nisam napravio sa JDPL pa sada lagano dokupljujem ATPL i LEDO.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

mislim da će gužva biti, puno puno prije kolega…
kao što sam već govorio, sve je manje tikvana… iako me uvijek iznenade.

I'LL BE BACK

@knelle@
Zguštom bi odgovorio ali me moderator miće

Nego predviđanja danas za ATPL …?!?!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

HPB kupio jučer 13 komada ATPL lol

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

pa što ATPL ne pada? Čekamo je na fibo 0, ako probije 5-6 klinova možda i dođe [proud]
Pa jučer su porinuli dva nova broda, a to košta, morali bi prvi u – blokadu…


@knelle@
Zguštom bi odgovorio ali me moderator miće

Nego predviđanja danas za ATPL …?!?!

Predviđam da će dionica pasti dodatnih 3% ako danas primjerice objave ugovor za Zagreb od app. 55000 na tri godine ili ako ugovore 4 nova handy broda na Dalekom istoku.

prvo se svi nadmetali ko će prije prodat po 2520
sad već pola sata niko nije voljan prodat po 2575
e ovčice moje

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

manje od 100 dionica nas dijeli od 2700

semper fidelis


manje od 100 dionica nas dijeli od 2700

Jes , samo da nema ovih kojima se žuri prodat pa se guraju ispred.

IMT?

New Report

Close