ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav svim dioničarima ATPL.
Mirno more i BDI preko 10.000, želi vam posada ULPL. [smiley2]

Obećao sam kolegi TunaSaladu u srijedu da ću navratiti ovaj tjedan do vas, pa evo da ne prekršim obećanje. [smiley11]

No respect

Evo ovim putem moja isprika kolegi (ma koji je to desperados bio?[smiley2]) kojeg sam “napao” zbog toga sto je nestrpljiv s tim BDI indexom i njegovom zeljom da to dodje na 10.000!

Hmhm, zna li netko kad ce biti skupstina dionicara?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

svaka čast…idemo dalje..gdi je granica..iema lie je uopće, na vidiku


Pozdrav svim dioničarima ATPL. Mirno more i BDI preko 10.000, želi vam posada ULPL. [smiley2] Obećao sam kolegi TunaSaladu u srijedu da ću navratiti ovaj tjedan do vas, pa evo da ne prekršim obećanje. [smiley11]

Hvala kolega SLK!
Pozdrav dioničarskoj posadi ULPL![smiley2]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Ja sam u obje posade,
dakle pozdrav meni[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Evo ovim putem moja isprika kolegi (ma koji je to desperados bio?[smiley2]) kojeg sam “napao” zbog toga sto je nestrpljiv s tim BDI indexom i njegovom zeljom da to dodje na 10.000! Hmhm, zna li netko kad ce biti skupstina dionicara?

Ja sam pred jedno 2 tjedna napisao “kad će već jednom taj BDI na 10.000?”, vjerojatno se sad onda ispričavaš meni [smiley2]

Ali ja sam se šalio tada, ispalo je da sam nezadovoljan sa rastom BDI-a, ali već sam onda bio jako zadovoljan (naravno jer je i ATPL porastao u jednom danu 15%, tako nešto).

No dobro, uglavnom, prihvaćam ispriku!¨ [smiley1]

Pogledajte ovo ludilo na DRYS-u. Ovo je sve doslovno ‘poludilo’ +7,11%. Juče sličan tako veliki skok i promet.

…….ATPL kao jedna od vodećih dionica stvara izuzetan psihološki moment!
Obzirom da je među prvima po abecedi, a po svojim rezultatima , IN u svakom momentu, ona je ujedno
psihološki izvanredan poticaj i adrenalin rada na burzi ! Nakon nje- uzbudljiva SREDINA ABECEDE do slova ……. I …. L….K…. P……
zatim, koma- depresija do U ….blagi udisaj ….. i na kraju KONTROLA na Z …. kratka abeceda uspješnog portfelja!….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…….ATPL kao jedna od vodećih dionica stvara izuzetan psihološki moment! Obzirom da je među prvima po abecedi, a po svojim rezultatima , IN u svakom momentu, ona je ujedno psihološki izvanredan poticaj i adrenalin rada na burzi ! Nakon nje- uzbudljiva SREDINA ABECEDE do slova ……. I …. L….K…. P…… zatim, koma- depresija do U ….blagi udisaj ….. i na kraju KONTROLA na Z …. kratka abeceda uspješnog portfelja!….

Prepustit ću komentar kolegama toknezevu i techmanu.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Izvješće sa Wall Street-a i još jedno dizanje targeta i ratinga za Diana Shipping

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


miami: ” …….ATPL kao jedna od vodećih dionica stvara izuzetan psihološki moment! Obzirom da je među prvima po abecedi, a po svojim rezultatima , IN u svakom momentu, ona je ujedno psihološki izvanredan poticaj i adrenalin rada na burzi ! Nakon nje- uzbudljiva SREDINA ABECEDE do slova ……. I …. L….K…. P…… zatim, koma- depresija do U ….blagi udisaj ….. i na kraju KONTROLA na Z …. kratka abeceda uspješnog portfelja!…. ” Prepustit ću komentar kolegama toknezevu i techmanu.

Ja bih komentirao ali ne znam kako. Numerologija nije jer je kod nje fora u brojevima, hm da nije možda Skriptologija ili tak nešto?

Hogar vozi Volvo

Važeći podaci za uredovni dan 09.10.2007 .

ATLANTSKA PLOVIDBA D.D./REDOVNA ATPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 140.613 10,08 Osnovni račun
2. CROATIA OSIGURANJE D.D. 137.361 9,84 Osnovni račun
3. ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 118.972 8,53 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 60.295 4,32 Skrb. račun
5. USKOKOVIĆ ŽELIMIR 57.975 4,15 Osnovni račun
6. LONZA VLAHO 55.966 4,01 Osnovni račun
7. JERKOVIĆ ANTE 55.142 3,95 Osnovni račun
8. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO 49.274 3,53 Osnovni račun
9. HPB D.D. 36.309 2,60 Skrb. račun
10. ŠMOK DAMIR 27.163 1,95 Osnovni račun
Ukupno: 52,96

Nema promjene u top 10

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close